fastshare
Kingdom Come: Deliverance
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 úno 2018, 17:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Kingdom Come: Deliverance 
Autor Zpráva
Master Sergant
Master Sergant

Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Myslim ze sa pockat oplati nez opravia nejake bugy.

13 úno 2018, 12:02
Warman
Warman

Ahoj jaké bugy myslíš já teď hrál 2 h a na žádný jsem nenarazil, vše jede naprosto v pohodě FPS drží nepadají hraji na max. Hra je super nelituju že jsem si jí předobědnal

13 úno 2018, 13:24
Colonel
Colonel

Jirka.Fajgl píše:
Ahoj jaké bugy myslíš já teď hrál 2 h a na žádný jsem nenarazil, vše jede naprosto v pohodě FPS drží nepadají hraji na max. Hra je super nelituju že jsem si jí předobědnal

Napríklad
Re: Kingdom Come: Deliverance

13 úno 2018, 13:33
Warman
Warman

tak to se mi ještě nestalo, ale pobavil si mě připomnělo mi to zaklínače 3

13 úno 2018, 14:13
Corporal
Corporal

Twl,zatím to všichni uploadují na pomalé omezené srajdy a z torrentů to stahuje pomalu.Nenašli jste nějakou dobrou stránku,kde by to šlo rychle stáhnout ?

13 úno 2018, 14:32
Warrant
Warrant

Podívej se na igg-games tam by to mohlo být.

13 úno 2018, 14:40
Colonel
Colonel

Ronaldo017 píše:
Twl,zatím to všichni uploadují na pomalé omezené srajdy a z torrentů to stahuje pomalu.Nenašli jste nějakou dobrou stránku,kde by to šlo rychle stáhnout ?

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

13 úno 2018, 15:02
General
General

SANDER007 píše:
Podporovatelia Kingdom Come z kickstarteru sa búria

Na oficiálnom fóre Warhorse štúdio sa búria podporovatelia úvodnej kickstarter kampane, ktorí v zásielke hry nedostali čo im bolo, podľa úrovne ich príspevku na kickstarteri, sľúbené. Ide napríklad o kovový obal, tlačený manuál, making of video a ďalšie veci.

Štúdio sa vyjadrilo, že kovový obal, by bol príliš drahý a ťažký na dopravu a že making of video sa jednoducho nestihlo a bude dodaný neskôr, aby obsiahlo aj záverečnej fázy vývoja. Tlačený manuál pre zmenu nahradí in-game manuál.

Viac nájdete na
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

+ Ešte k tomu Prirátajte 24GB Day-1 patch a máte to :D

Hráči si už všimli, že prvý patch prakticky prepíše kompletne celú hru a producent Martin Klima na to reaguje. Hovorí, že museli odovzdať verziu na vydanie v predstihu, ale namiesto toho, aby po jej odovzdaní pracovali na DLC, alebo si zobrali voľno, vylepšovali hlavnú verziu. Vďaka tomu sú questy viac vyvážené, RPG progres je plynulejší, hra beží plynulejšie. Veria, že po štyroch rokoch sa oplatí počkať ešte chvíľu na patch.

Čo s toho plynie ? Minimálne to že Vávra je nenažraní a ďalšia vec že hra bola viac ako 4 roky vo vývoji a stále je na ... :D
Chvála bohu že som si ju nepreobjednával uff

A to pán Vávra Nadával na Skyrim a písal 100 Dôvodov prečo to nehrať :D Ale ako tak čítam tak vidím 1000 Dôvodov prečo nehrať KC.

Být Vávrou, tak se Skyrimu radši obloukem vyhnu... Jeho Kingdom Come na něj nemá ani omylem. Dost pochybuju, že než dokončím všechny úkoly, co tam dali, tak budu na čísle 175 hodin a to ještě nebudu mít každou lokaci prozkoumanou, případně vyčištěnou...
Dokonce jsem někde četl kritiku (možná to bylo od něj, možná ne), že Skyrimu chybí záchody. :D No tak v tom jejich světě chodí chcávat a sr*t ven do trávy, no. V té době si každý nemohl dovolit záchod... :D :D

Každopádně jsem se po přečtení spousty článků o Deliverance rozhodl, že s tím počkám až do léta. To nemá smysl ani teď zkoušet, když hra potřebuje ještě dodělat... Navíc SinglePlayer má údajně 40 až 50 hodin, takže tolik času bohužel nemám.

13 úno 2018, 17:28
Uplinker
Uplinker

Livestream Indian

Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=tr2YV93aXp8

13 úno 2018, 18:01
Master Sergant
Master Sergant

tak jsem si to stahl, a hral asi slabou pulhodinu, grafika neni assasin egypt, kde je proste excelentni, ale k teto hre se hodi, je proste ok, mel jsem to plynule, 60 snimku celou dobu, na nejakej kiks jsem nenarazil, taky pouha pulhodina, proste a jasne, ta hra vypada hratelne, a myslim ,ze si zaslouzi lepsi hodnoceni,i kdyz mam rad radsi akcnejsi hry nez kecaci, tak si ji rad zahraji, proste a jasne bych ji nehanel a dal ji sanci, zaslouzi si to

skoda, ze tam neni ceskej dabing, byl by to taky jinej level prece jenom

nebyt to financovano kretenem bakalou tak bych si ji i koupil a podporil ceskej um, ale podporovat hajzly proste nebudu

13 úno 2018, 18:02
Corporal
Corporal

Za sebe říkám zklamání.
Je to nedodělaná hra. Hratelnost skvělá ale technická stránka je dost špatná. Zkusím za rok.

13 úno 2018, 19:08
Colonel
Colonel

A k tým Bugom dodám ešte toto :D

Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=TgTGg1kUQCo

13 úno 2018, 19:29
General
General

Nevěděl jsem, že už ve středověku znali v Evropě kung fu... :D :D Pěkněj kung fu knight.

14 úno 2018, 05:58
Warman
Warman

pro Ty co mají origoš taky se vám do hry stáhnul 54mb patch?

14 úno 2018, 07:28
Major
Major

Zdar, bude to nikdo házet na webshare? že bych zkusil jestli mě to chytne....jsem z toho rozpolcenej půlka říká že je to v pohodě a druhá že je to hrůza.... :?

14 úno 2018, 19:39
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina