fastshare
Grand Theft Auto 5
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 01:38





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2014 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135  Další
 Grand Theft Auto 5 
Autor Zpráva
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 13:22
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Používáš svůj účet a na něm jeho CD klíč nebo jeho účet?


28 srp 2015, 17:54
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 19:42
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Tomasak píše:
Používáš svůj účet a na něm jeho CD klíč nebo jeho účet?


Založil jsem si svůj účet. Zkoušel jsem psát na R* podporu, ale odpověděli mi, že je hra registrovaná na předchozího majitele (resp. jeho e-mail) a nejde to změnit... Mám si prý koupit novou hru. Takže mám pouze dvě možnosti, buďto hrát na cizí účet, nebo si opravdu koupit novou hru. V první možnosti budou e-maily z R* a Soc. Clubu chodit původnímu majiteli což se v podstatě rovná spamování... A e-mail změnit nejde, už jsem to zkoušel. V druhém případě budu sice hrát na svůj účet, ale bývalému majiteli bude hra úplně k ničemu, takže vyhozené prachy. Jedinej kdo si bude mnout ruce, bude R*, protože bude mít o jednu prodanou hru víc. Za jiných podmínek bych řekl OK, aspoň budou mít příspěvek na vývoj, ale takhle je to, nezlobte se na mě celkem velká svi*árna...


31 srp 2015, 16:01
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2009, 14:01
Příspěvky: 163
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Jaká sviňárna? Licence již byla aktivována na jistý účet, to je jako by jsi prodal aktiv. licenci na WIN7, s tím že sis pořídil WIN8 a sedmičky už nechceš. Navíc si majitel měl zjistit všechno potřebné k tomu aby si byl jist že mu hra pojede. Myslím že tahle situace je popsána i v licenčním ujednání. Čili zcela jednoduše... Key u GTAV je nepřenositelný a je zcela unikátní něco jako steam nebo origin účet.. Vlastně Social Club je jim silně podobný. Takže rozhořčení je zcela na špatné straně.. Spíše se divím že R* support ti ten key nezablokoval úplně, celkem vstřícnost z jejich strany, protože zcela jistě byly porušeny licenční podmínky a to jmenovitě přeprodej účtu.


31 srp 2015, 16:30
Profil
Private
Private

Registrován: 01 črc 2009, 08:09
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Potřebuju poradit stáhl jsem verzi Grand.Theft.Auto.V.2015.Pre-Load.UNLOCKED ... nainstaloval social club , update 5 , 3MDcrack a potom RLD crack .. a stále to po mě chce přihlášení v social clubu a aktivační kód, ikdyž hru spustím přes luncher.exe i přes PlayGTAV.exe Jak to obejít? Pročítal jsem diskuzi, ale nějak jsem se k ničemu nedopátral.. Prosím kdyžtak o nějaké funkční odkazi na cracky/updatety ... díky


31 srp 2015, 16:31
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 19:42
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Stana96 píše:
Jaká sviňárna? Licence již byla aktivována na jistý účet, to je jako by jsi prodal aktiv. licenci na WIN7, s tím že sis pořídil WIN8 a sedmičky už nechceš. Navíc si majitel měl zjistit všechno potřebné k tomu aby si byl jist že mu hra pojede. Myslím že tahle situace je popsána i v licenčním ujednání. Čili zcela jednoduše... Key u GTAV je nepřenositelný a je zcela unikátní něco jako steam nebo origin účet.. Vlastně Social Club je jim silně podobný. Takže rozhořčení je zcela na špatné straně.. Spíše se divím že R* support ti ten key nezablokoval úplně, celkem vstřícnost z jejich strany, protože zcela jistě byly porušeny licenční podmínky a to jmenovitě přeprodej účtu.


Nezlob se na mě, ale v tomhle se opravdu neshodneme. Ať je to hra nebo třeba televize, ve chvíli, kdy si něco koupíš, stáváš se z logiky věci majitelem. Máš tedy právo s tím hospodařit, tím pádem i prodat. Tím, že ti to někdo neumožní, defakto porušuje tvoje právo spravovat svúj majetek. A jestliže je nainstalována hra pouze na jednom PC, nevidím v přeprodeji žádný problém...


01 zář 2015, 23:33
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2009, 14:01
Příspěvky: 163
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Nestáváš se majitelem proboha... Přečti si licenční ujedání... Kopie je ti půjčena nikoliv dána. To je furt dokola to samé a pak lidé jenom bručí že něco nejde tak jak by to mělo. Já vím že je to na houby ale tak to je a proto to tam je aby si to každý přečetl než to odklikne ono to tam není pro okrasu.


02 zář 2015, 05:47
Profil
Private
Private

Registrován: 02 črc 2011, 10:02
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Ahojte mám tu verzi 3DM co se neinstaluje, ale řeším problém v tom, že když to spustím - naběhne social club, kde se přihlásím ale chce to po mě kod, jak to spustím bez toho? Díky


02 zář 2015, 21:47
Profil
Private
Private

Registrován: 01 črc 2009, 08:09
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Fllypi píše:
Potřebuju poradit stáhl jsem verzi Grand.Theft.Auto.V.2015.Pre-Load.UNLOCKED ... nainstaloval social club , update 5 , 3MDcrack a potom RLD crack .. a stále to po mě chce přihlášení v social clubu a aktivační kód, ikdyž hru spustím přes luncher.exe i přes PlayGTAV.exe Jak to obejít? Pročítal jsem diskuzi, ale nějak jsem se k ničemu nedopátral.. Prosím kdyžtak o nějaké funkční odkazi na cracky/updatety ... díky



Nikdo nic? :(


02 zář 2015, 23:13
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 29 lis 2009, 20:52
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Zdarec lidi, je někde možný stáhnout update s dlc ILL-GOTTEN GAINS?

_________________
CPU: AMD Ryzen 5 2600, MB: MSI B450 TOMAHAWK, GPU: Sapphire Radeon NITRO+ RX 590, RAM: HyperX Predator 16GB,
SSD: Samsung SSD 970 EVO, M.2


03 zář 2015, 09:40
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009, 20:17
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

miyšák píše:
Zdarec lidi, je někde možný stáhnout update s dlc ILL-GOTTEN GAINS?



Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


03 zář 2015, 21:09
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 29 lis 2009, 20:52
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Super, díky moc. Ale tady je warez centrum, takže ví někdo jestli je na tenhle patch funkční crack, je implementován v instalaci, nebo jestli valí s původním? Kdyby jsem nepotřeboval warez verzi, tak sem samozřejmě nepíšu. Díkes

_________________
CPU: AMD Ryzen 5 2600, MB: MSI B450 TOMAHAWK, GPU: Sapphire Radeon NITRO+ RX 590, RAM: HyperX Predator 16GB,
SSD: Samsung SSD 970 EVO, M.2


04 zář 2015, 12:47
Profil
Private
Private

Registrován: 10 črc 2014, 20:47
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Zdravím,
máte někdo na update 5 (v1.0.350.2) scripty a fungujou vám ? (ev. na které verzi loaderu?)
Nedaří se mi je rozjet, ať je to cokoliv, nenačte se to...


04 zář 2015, 20:33
Profil
Private
Private

Registrován: 10 črc 2014, 20:47
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

zkoušel jste někdo scripty na v1.0.350.2 ? Na jakých verzích loaderu vám případně fičí ?


04 zář 2015, 20:43
Profil
Private
Private

Registrován: 04 srp 2008, 08:20
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám verzi hry 1.0.350.2 a nefunguje mi žádná čeština.
Nevíte co s tím?
Pořád mi to píše, že mám nepodporovanou verzi.

Děkuji za odpověď.


07 zář 2015, 17:14
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 02 úno 2010, 01:59
Příspěvky: 85
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Zdravim, mam original krabicovu verziu, dnes mi hru aktualizovalo na verziu 1.0.463.1 a uz mi nejde cestina.. poradite mi niekto prosim vas co stym?


15 zář 2015, 12:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2014 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze