fastshare
Grand Theft Auto 5
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 12:35





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2014 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 135  Další
 Grand Theft Auto 5 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srp 2008, 15:07
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Ronaldo017 píše:
Dobrý den,upradoval jsem na Win 10 a od té doby se mi u GTA 5 chvíli po zapnutí Social Clubu,Social Club vypne a hra se nespustí.Už jsem to zkoušel několikrát a nic.U Win 7 jsem tenhle problém neměl.
Nevíte jak vyřešit tenhle problém prosím ?



Mám stejný problém! Taky mi to nejde spustit a nevím co s tím. :/

_________________
Je hezké vidět děti lézt po trávě...do té doby, než ji začnou kouřit.
Nač chodit a jezdit , když můžete lítat.
Roll it up , Light it up , Smoke it up ! :)
[/size]


14 srp 2015, 09:10
Profil
Private
Private

Registrován: 10 říj 2010, 01:35
Příspěvky: 3
Příspěvek Nejdou titulky

Zdravím, mám problém, že po nainstalování češtiny, je GTA V komplet v češtině, ale nejsou v ní titulky. Dík za radu.


Naposledy upravil Sammael dne 14 srp 2015, 15:03, celkově upraveno 1
Téma sloučeno...


14 srp 2015, 13:55
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 pro 2009, 13:19
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Zdravím, moze mi niekto poskytnut save prejdenej hry, alebo aspon pri konci, ale s povodnym vyzorom postáv? Nechtiac som hru odinstaloval a nechce sa mi hrat cela


15 srp 2015, 08:23
Profil
Private
Private

Registrován: 10 říj 2010, 01:35
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Dobrý den, má takový problém. Když zapnu GTA V, tak mi po chvilce vyskočí - Offline mode not available. Pokud jsem správně pochopil, tak chce abych se přihlásil do Social clubu, ale nevím bohužel jak, když jsem měl starší verzi Social clubu, tak mi to nedělalo. Díky za jakékoliv rady. Takhle vypadá screen.
http://rafannn1.sweb.cz/Bez%20n%C3%A1zvu.jpg


15 srp 2015, 10:37
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 pro 2009, 13:19
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

rafannn1 píše:
Dobrý den, má takový problém. Když zapnu GTA V, tak mi po chvilce vyskočí - Offline mode not available. Pokud jsem správně pochopil, tak chce abych se přihlásil do Social clubu, ale nevím bohužel jak, když jsem měl starší verzi Social clubu, tak mi to nedělalo. Díky za jakékoliv rady. Takhle vypadá screen.
http://rafannn1.sweb.cz/Bez%20n%C3%A1zvu.jpg


odinstaluj a nainstaluj social club a znova crackni


15 srp 2015, 11:30
Profil
Private
Private

Registrován: 10 říj 2010, 01:35
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

6220222 píše:
rafannn1 píše:
Dobrý den, má takový problém. Když zapnu GTA V, tak mi po chvilce vyskočí - Offline mode not available. Pokud jsem správně pochopil, tak chce abych se přihlásil do Social clubu, ale nevím bohužel jak, když jsem měl starší verzi Social clubu, tak mi to nedělalo. Díky za jakékoliv rady. Takhle vypadá screen.
http://rafannn1.sweb.cz/Bez%20n%C3%A1zvu.jpg


odinstaluj a nainstaluj social club a znova crackni



To jsem zkoušel, ale bohužel mi to hází stejnou chybu. Je to u verze Social Club v1.1.6.1 Setup. Přesto mě to nikdy nepustí dále.


15 srp 2015, 11:40
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

neví někdo proč to pořád padá? a hlavně při misi.


18 srp 2015, 14:01
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

mohl bych poprosit crack od reloaded? děkuji


20 srp 2015, 10:25
Profil
Private
Private

Registrován: 25 lis 2009, 14:36
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Chtěl bych se zeptat. Mám originální hru GTA V. A nemohu ji dohrát. V poslední misi "The big score" jdu po cut scéně do jeho automobilu vyzvednout clena posadky. (Střelce.) Zvolil jsem možnost "obvious" Jenomže jakmile dojedu na zlute kolecko hra se mi jakoby sekne. Zde by mela byt cut scena jak strelec nastupuje do auta. Jenze hra je sekla. Mohu se pohybovat mysi (kamera) ale nemohu hybat postavou. Nejde ridit nic. Mam nejnovejsi verzi hry na patchi 1.28.01 a opravdu nevim co s tim. Pokud mel nekdo tento problem a vyresil ho tak prosim o pomoc. Diky.


26 srp 2015, 15:38
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

rafannn1 píše:
Zdravím, mám problém, že po nainstalování češtiny, je GTA V komplet v češtině, ale nejsou v ní titulky. Dík za radu.

Prohledej nastavení hry a zapni titulky. Ve výchozím nastavení nejsou zapnuty.

6220222 píše:
Zdravím, moze mi niekto poskytnut save prejdenej hry, alebo aspon pri konci, ale s povodnym vyzorom postáv? Nechtiac som hru odinstaloval a nechce sa mi hrat cela

Možná ti uložená hra zůstala.
Pokud máš Steam verzi (Reloaded), nachází se zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Pokud máš Retail verzi (3DM), nachází se zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Ronaldo017 píše:
Dobrý den,upradoval jsem na Win 10 a od té doby se mi u GTA 5 chvíli po zapnutí Social Clubu,Social Club vypne a hra se nespustí.Už jsem to zkoušel několikrát a nic.U Win 7 jsem tenhle problém neměl.
Nevíte jak vyřešit tenhle problém prosím ?

Pozoruji podobný problém. Já ale udělal čistou instalaci Windows 10, aby nedocházelo k nějakým problémům kvůli zbytkům z Win 7.
Doinstaloval jsem raději DirectX SDK a zkusil GTA spustit. V pořádku se spustila, akorát se zaseklo načítání příběhového módu a vyskočila chyba. Pak jsem si vzpomněl, že jsem ještě nedoinstaloval Visual C++ Redistributable, které myslím bylo potřeba. Jenže nyní, když hru spustím, se nic nestane. Akorát se na pár vteřin změní ukazatel myši ("jako že se něco děje"), ale nestane se nakonec vůbec nic. :?

Roman6987 píše:
mohl bych poprosit crack od reloaded? děkuji

Použij toto:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Rozbal do složky s hrou a přepiš stávající soubory. Tím se ti hra převede na Steam verzi. Určeno pro Update 5, pokud máš starší verzi hry, nejprve aktualizuj.
Hru spouštěj pomocí GTAVLauncher.exe.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


Naposledy upravil nfsmaniac dne 26 srp 2015, 21:12, celkově upraveno 1

26 srp 2015, 20:18
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 19:42
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Zdravím Vás, mám problém s origo hrou. Po instalaci mi vyskočí okno se social clubem, tak se přihlásím a zadám product key. Bohužel mi vyskočí hláška "Rockstar activation code already in use". Nevíte náhodou někdo co s tím? Jestli se to tu již řešilo, tak se omlouvám, ale projel jsem přes 60 stránek a furt nic. Hru sem koupil z druhé ruky přes net, ale nikdy neběžela (32 bitové Windowsy), tak jsem z toho teda fakt jelen:((
Díky za jakékoliv konstruktivní nápady:)


26 srp 2015, 20:47
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

larb píše:
Zdravím Vás, mám problém s origo hrou. Po instalaci mi vyskočí okno se social clubem, tak se přihlásím a zadám product key. Bohužel mi vyskočí hláška "Rockstar activation code already in use". Nevíte náhodou někdo co s tím? Jestli se to tu již řešilo, tak se omlouvám, ale projel jsem přes 60 stránek a furt nic. Hru sem koupil z druhé ruky přes net, ale nikdy neběžela (32 bitové Windowsy), tak jsem z toho teda fakt jelen:((
Díky za jakékoliv konstruktivní nápady:)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Zdravím,
GTA V vyžaduje 64bitovou verzi Windows.
Ale je i možné, žes za ten Product Key z druhé ruky vyhodil peníze zbytečně. Můžeš zkusit donutit všechny předchozí ruce, aby si hru odinstalovaly, ale ani to nemusí pomoci.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


26 srp 2015, 21:14
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 13:50
Příspěvky: 39
Bydliště: Ceska Lipa
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

čau mám problem, po posledním updatu gta 5, mi nejde hrát s cestinou, jakmile ho zapnu, furt dokola se nacita story mode.

_________________
my Notebook
Graficka karta:Nvidia Geforce GT 540 1gb
Ram Pamet:Kingston 8GB
Processor: Intel i3 2,1 ghz sandy bridge
Harddisk:500GB


27 srp 2015, 09:51
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 20 kvě 2009, 19:44
Příspěvky: 30
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

Tak sem stahl tu reload verzi jak tady vsichni radej. Sice uz to slape jak ma, ale zas mi to nedokresluje textury.. Naka rada?? A sory jestli se to tady uz resilo ale je tdy toho uz fakt mooc


28 srp 2015, 06:05
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 19:42
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Grand Theft Auto 5

nfsmaniac píše:
larb píše:
Zdravím Vás, mám problém s origo hrou. Po instalaci mi vyskočí okno se social clubem, tak se přihlásím a zadám product key. Bohužel mi vyskočí hláška "Rockstar activation code already in use". Nevíte náhodou někdo co s tím? Jestli se to tu již řešilo, tak se omlouvám, ale projel jsem přes 60 stránek a furt nic. Hru sem koupil z druhé ruky přes net, ale nikdy neběžela (32 bitové Windowsy), tak jsem z toho teda fakt jelen:((
Díky za jakékoliv konstruktivní nápady:)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Zdravím,
GTA V vyžaduje 64bitovou verzi Windows.
Ale je i možné, žes za ten Product Key z druhé ruky vyhodil peníze zbytečně. Můžeš zkusit donutit všechny předchozí ruce, aby si hru odinstalovaly, ale ani to nemusí pomoci.


Díky za reakci.
Já vím, že GTA-čko jede na 64bit, to mám. Asi trochu neohrabaně jsem chtěl naznačit, že předchozí (první) majitel hru nemohl hrát, protože má 32bit systém takže je defakto nepoužitá. Hru nainstaloval, zaregistroval a odinstaloval, takže fyzicky je nainstalovaná pouze u mě. Nevím, jestli není třeba problém v social clubu, že by bylo potřeba to z něj nějak vymazat... Nebo přeregistrovat... Nebo třeba STEAM, ale přes něj GTA nejede... Fakt nevím. Předchozí majitel je natolik fér, že mi slíbil vrátit peníze, když to nepůjde, ale přeci jenom, už ji mám doma a zase jí posílat pryč se mi taky nechce. Prostě mě to fakt sejří, člověk si chce udělat legální radost, těší se, a pak kvůli registraci prd:(((


28 srp 2015, 09:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2014 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 135  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze