fastshare
Might and Magic X
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 16:39





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Might and Magic X 
Autor Zpráva
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009, 17:35
Příspěvky: 216
Příspěvek Might and Magic X

http://might-and-magic.ubi.com/mightandmagicx-legacy/en-US/home/

Ubisof před chvílí oficiálně oznámil vývoj dalšího dílu RPG Might and Magic, bohužel ale ze světa HoMaM VI - Aschenu.

Já jsem v podstatě na MaM VI a VII vyrostl, jsou to vůbec moje první hrané RPG a dodnes moje nejoblíbenější RPG série, s krachem 3DO a přechodem značky pod Ubisoft se stalo to samé jako s Falloutem pod Bethesdu... nechali si název ale vytvořili něco jiného... Tak dopadlo HoMaM VI.

Ale i přesto se na návrat MaM těším i když už to nebude Enroth... Jsem zvědavý jestli dokáží navázat na legendární předchůdce ještě za dob 3DO nebo to bude kompletní ignorování kořenů... Navíc to z traileru vypadá, že kolový systém boje bude napevno a nebude přepínatelný :(

Najde se tu někdo kdo zná starou řadu a ne jen HoMaM V a VI?

_________________
i_m_a_g_e
PC CPU: i5-3570K @ 3,4 GHz GPU: AMD HD7950 Tahiti Pro 3GB RAM: Kingston HyperX Beast XMP 8GB 1600MHz
NTB CPU: i7-5500 @ 3GHz GPU: NVIDIA GeForce 840M 2GB RAM: 8GB 1600MHz


21 bře 2013, 23:52
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2008, 19:07
Příspěvky: 104
Příspěvek Re: Might and Magic X

Jojo MaM 6,7,8 to jsem dohral uz tolikrat a porad me ta hra nesmirne bavi. Hral jsem i ty fanouskovsky datadisky. Proste pecka hra. ale u te MaM X se docela bojim toho kolovyho systemu


18 črc 2013, 10:25
Profil
Private
Private

Registrován: 31 bře 2010, 18:24
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Might and Magic X

Jo, staré dobré MaM VI, VII, VII s IX to už šlo z kopce. Dle mého názoru není nad čím dumat. MaM X si možná zahraji, ale asi se starým dobrým kusům nevyrovnají, stejně jako se Ashan nevyrovná Enrothu...a dle mého názoru i HoMaM VI se nevyrovnal HoMaM V nebo dokonce HoMaM III, které je dle mého mínění pořád nepřekonaná.


27 črc 2013, 15:48
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009, 17:35
Příspěvky: 216
Příspěvek Re: Might and Magic X

Tak jsem chvíli hrál Early acces... Dobrá věc je, že použili zvuky z předchozích dílů... třeba otervírání beden nebo deníku a přijímání úkolů. Špatná věc, že pohyb je jakoby kolový... prostě zmáčknete W a popojdete a takhle pořád, žádný volný pohyb. Ssystém bojů je pouze kolový, nejde hrát volně jako v předchozích dílech... město je nepřehledné a musíte dojít až ke dveřím abyste zjistili co je uvnitř. Nakupováhní věcí už není vybyrání v regálu ale jen "moderní" textový seznam. Úvodní video je zbytečně dlouhé, nic nevysvětlí a je nudné.

A hlavně začáteční město se jmenuje Sorpigal! I když podle ubisoftu je Ashan úplně nové země/planeta? a s předchozími nemá nic společného

některé věci mě mile překvapili jako zvuky ale je tu pořád spousta věcí co se mi nelíbí a jako hráči, který Might and Magic VI hrál jako jednu z prvních her tohle prostě jako MaM brát nebudu, stejně jako HoMaM V a VI

Enroth je prostě Enroth

_________________
i_m_a_g_e
PC CPU: i5-3570K @ 3,4 GHz GPU: AMD HD7950 Tahiti Pro 3GB RAM: Kingston HyperX Beast XMP 8GB 1600MHz
NTB CPU: i7-5500 @ 3GHz GPU: NVIDIA GeForce 840M 2GB RAM: 8GB 1600MHz


02 zář 2013, 15:30
Profil
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 16:41
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Might and Magic X

Zdravím všechny pařmeny.Potřeboval bych poradit z ukládánim hry.nejde my ukládat a loadovat mohl by my někdo poradit co s tím?předem děkuji za rady.


24 led 2014, 22:02
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 423
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: Might and Magic X

Tak ještě jednou...
Oprava pro češtinu:

Krok 1.a) začít znovu
- Smazat úplně všechny soubory v C:\ProgramData\Orbit\401\RLD!
b) pokračovat z uložené pozice (pokud už máte rozehranou hru a zkoušeli jste ji uložit, ale nešlo to)
- V souboru C:\ProgramData\Orbit\401\RLD!\saves.ini opravit názvy všech saves, které mají české názvy (diakritika, např "Přímořský Sorpigal" ) a soubor uložit.

Krok 2. Editace dvou řádků v souboru ...\Might and Magic X Legacy_Data\StreamingAssets\Localisation\cz\loca.xml. (místo, kde je hra nainstalovaná)
id="SAVEGAMETYPE_QUICK">Rychlé uložení změnit na Rychle ulozeni
id="SAVEGAMETYPE_AUTO">Automatické uložení změnit na Automaticke ulozeni
V průběhu hry (česká lokalizace) je ale třeba dát pozor na názvy saves (bez diakritiky), jinak je třeba opakovat krok 2.b)

Pokud chcete hrát v Angličtině, stačí jen krok 1a) nebo 1b), změnit jazyk na angličtinu a restartovat hru. Saves pak fungují a chyba se nebude opakovat.

Nie je to môj návod!


24 led 2014, 23:58
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2008, 19:07
Příspěvky: 104
Příspěvek Re: Might and Magic X

Ahoj. Zacal me Act 2 mam odletet s tim gryfonem do Kovarny zivlu. NPC rika, ze jak budu pripraven muzem vyrazit, ale moznost odletu v rozhovoru je seda a nejde na ni kliknout.
Nevite nekdo co mam delat? neni mozny, ze jsem stahl jen tu early accest verzi?
Verze Reloaded stazena na torrentu.


25 led 2014, 20:40
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 15:50
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Might and Magic X

Uznávám že je to šílený prvne si člověk opraví savy pak toto našel sem postup a funguje : Hi!

I had this problem too, and found the solution at the comment section of one of the torrents on piratebay. This is what you need to do:

1. Go to where you installed the game (I bought it on Steam, so it would be C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Might & Magic X - Legacy)
2. Go here: \Might and Magic X Legacy_Data\StreamingAssets\Dialog
3. Open: LevDialog
4. Delete, or comment, the 4 lines that look like this: condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED". This is XML code and if you don't want to delete them you can comment them out like I did by adding [<!--] and [-->] (without the brackets) at the start and end of the line respectively.

After that I opened the game, talked to Lev and was able to get to the forge.


26 led 2014, 12:38
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 423
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: Might and Magic X

Ok ľudia, dlho som pátral a nakoniec tu je riešenie pre pokračovanie na act 2
ENETERING ELEMENTAL FORGE!! WHAT YOU NEED TODO IS EDIT NEXT FILE:
StreamingAssets/Dialog/LevDialog.xml

NOW DELETE THE LINES WITH:
condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED"

YOU HAVE 4 THOSE LINES! JUST REMOVE THEM AND ENJOY PLAYING THE GAME!

Nie je môj návod!


26 led 2014, 12:38
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 15:50
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Might and Magic X

Jo a nebrat sebou koně to by ten griph nedal :--)))


26 led 2014, 12:41
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2008, 19:07
Příspěvky: 104
Příspěvek Re: Might and Magic X

Jojo uz jsem to vyresil stejnym postupem. Ted jsem ho chtel sem napsat :)


26 led 2014, 12:43
Profil
Private
Private

Registrován: 08 črc 2010, 16:02
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Might and Magic X

Mohli byste prosím někdo někam uploadnout ty upravené soubory a dát to sem ? :D

Mám problém s LOAD/SAVE jako více lidí a zkoušel sem vaše postupy ale stále mi to nefunguje :(


26 led 2014, 13:38
Profil
Private
Private

Registrován: 02 říj 2007, 09:20
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Might and Magic X

Mod děkuji Sander007 za navod na opravu problemu se save/load.
Od ráno to už v pohodě hraji.
Pro Eveleon - ten opravený soubor jsem hodil na Uloz,to,tak si to tam mužete stáhnout .

http://uloz.to/xrLkqNKw/loca-xml


26 led 2014, 14:29
Profil
Private
Private

Registrován: 08 črc 2010, 16:02
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Might and Magic X

obycejny.chlap píše:
Mod děkuji Sander007 za navod na opravu problemu se save/load.
Od ráno to už v pohodě hraji.
Pro Eveleon - ten opravený soubor jsem hodil na Uloz,to,tak si to tam mužete stáhnout .

http://uloz.to/xrLkqNKw/loca-xml



Díky za pomoc, ale bohužel mi to nepomohlo :/ Zkoušel sem i reinstall,ale když chci dát SAVE tak mi to napíše jestli chci načíst hru, takže mi hra nejde uložit


26 led 2014, 14:54
Profil
Private
Private

Registrován: 02 říj 2007, 09:20
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Might and Magic X

Držte se návodu od Sander007 :
Krok 1.a) začít znovu
- Smazat úplně všechny soubory v C:\ProgramData\Orbit\401\RLD! / Pokud to nesmažete ,ta hra to bude pořád nabírat od tam./
Já sám jsem hru pro jistotu uplně přeinstaloval a pak šel podle Sander007 a ted to hraji a děsně si užívám :-)


26 led 2014, 15:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze