fastshare
Battlefield 4
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 16:30





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 381 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
 Battlefield 4 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 05 dub 2010, 21:40
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Battlefield 4 se sekne a spadne

Zdravím všechny.
Mám takový problém. Mám tady z fóra Battlefield 4, je to verze od RELOADED, ale možná to nehraje roli. Po nainstalování čisté hry + Update 1,2 a 3 (z Update byl aplikován Crack) se mi hra sekne a to tak, že úplně, pak je jedině možný jen návrat do windows a hrát znova. Nevím čím to může být. Ani když jsem hru nechal bez všech možných Updatů, tak se stejně sekla, není to vyloženě ve stejném místě. Stávalo se mi to na windows 7, teď jsem přešel na win 8.1. ale není v tom žádný rozdíl, hra se seká a padá stejně. Jestli je to jen verzí hry, nebo, jestli to může být i komponentama, nebo ovladačema, nevím.. Vše mám plně aktuální.. Pro jistotu napíšu co mám za HW.. HDD: kingston 120gb hyperx 3k, GPU: MSI Amd Radeon 7970 lightning, Zákl. deska: MSI Z87 MPower, CPU: Intel i5 - 4670K..

Děkuji za jaké koliv info k problému..

P.S. Jaká koliv jiná hra se takhle neseká např. Assassin's Creed IV - Black Flag


22 led 2014, 20:16
Profil
Private
Private

Registrován: 08 úno 2008, 16:55
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Battlefield 4

" V roce 2013 se mi zkrátka opět potvrdilo, že s EA už nechci mít nic společného."

Tomikk.90> tohle me pobavilo :)


31 led 2014, 13:20
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Battlefield 4

Tak tohle mě fakt pobavilo, co se v Multiplayeru nedá všechno vymyslet? :)



Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=rFXw3nJIy7c#t=20

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


27 pro 2014, 19:23
Profil
Private
Private

Registrován: 03 srp 2009, 09:30
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Battlefield 4

Ahojky, možná se budu ptát hloupě, ale prostě tomu nerozumím. Před nějakou dobou jsem si stáhl Battlefield 4 (Relaoded). Instalace - update - crack - všechno v pohodě. První den jsem hrál kampaň úplně v klidu se vším všudy (na ultra bez jakéhokoli seknutí). Ale např. druhý den se to spouštělo přes Origin, i když jsem v PC zakázal přístup na net (jak odchozí tak příchozí). A samozřejmě to nešlo spustit. Vlastním originál Battlefield 3, který je samozřejmě na Origin. Ale nechápu, proč mi Battlefield 4 jeden den jede v pořádku přes crack a druhý den se začně spouštět z Origin.

Nevíte náhodou, co to způsobuje a jak to vyřešit ? Mám Windows10 64-bit. Třeba Battlefield - Hardline (cracknutý) jede kdykoliv a v pohodě.

Zkoušel jsem ten Battlefield 4 nainstalovat podruhé s odstupem několika měsíců, ale výsledek je stejný.

Byl bych vděčný za jakoukoli radu, která povede k vyřešení mého problému. Rady tipu : "...kup si originál...apod." nemám na mysli.

Předem moc děkuji.


31 říj 2015, 12:39
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 10 dub 2010, 19:45
Příspěvky: 191
Příspěvek Re: Battlefield 4

Ahoj , dnes jsem po delší době sedl k PC že si zahraji BF 4 MP a nejde se přihlasit ani na origin ani na battleblog má někdo stejný problém ? Vyzkoušejte prosím a dejte sem echo . Díky

_________________
--------------------------------------------------------
OS WIN 8 / MB MSI B150 PC MATE / CPU Intel Core i5-7400 / RAM Kingston 8GB DDR4 / GPU MSI RADEON RX 480 GAMING X 4G /
HDD Seagate BarraCuda 7200 SATA lll 1TB / SSD Kingston Now UV400 SATA III - 120GB / PSU CORSAIR CX Series 550W


06 říj 2019, 08:57
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Battlefield 4

Čus,

tak jsem to teď zkusil a přihlásil jsem se hned jak na Origin tak na Battlelog.
Chyba bude asi v tvým hesle. Zkus si ho obnovit a nastavit jiný. :)

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


06 říj 2019, 12:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 381 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze