fastshare
The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2024, 05:01





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Určitě všichni z vás znáte herní sérii The Elder Scrolls alias TES, která je vyznačuje tím, že má obrovskou herní dobu. Z toho důvodu jsem taky založil toto téma, protože mě zajímá, za jak dlouho jste dokončili v TESV - Skyrim všechny úkoly, co hra nabízí (samozřejmě nepočítejme ty donekonečna generované úkoly alias radiant questy)?

(Tohle téma neslouží k chlubení se, že jsem všechno dokončil. Pouze mě zajímá váš názor.)

Mně trvalo dokončení základní hry se všemi vedlejšími úkoly 141 hodin a 30 minut. Datadisk Dawnguard 14 hodin a 30 minut a druhý datadisk Dragonborn 19 hodin. Celkem jsem tedy nahrál 175 hodin, než jsem všechno dokončil, což je v přepočtu jeden týden a 7 hodin. :D A ještě dodám, že nemám všechny lokace prozkoumané, což by zabralo nějakých těch pár hodin navíc.

To je prostě neskutečné, ani celá série GTA nemá takovou herní dobu dohromady. A to jsem ještě nehrál předešlé díly Oblivion a Morrowind.

Pokud jste někdo hráli a dokončili všechny úkoly v Oblivionu a Morrowindu, kolik vám to asi zabralo hodin?


11 kvě 2014, 16:04
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

no nevím už jak dlouho mi trvalo dokončit hru ale mám nahráno 500hodin, spíš by mě zajímalo jak vypadá váš hráč takže udělejte screen a pochlubte se za koho hrajete z vaší statistikou.


11 kvě 2014, 18:09
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Rád sem dám svůj screen s mou postavou, ale ať se nezmění téma ve vašich příspěvcích. Ptám se na herní dobu, ne jak vaše postava vypadá a jaké má statistiky. :)
Takže sem klidně dávejte screeny svých postav, ale nezapomeňte uvést aspoň přibližně, kolik máte nahráno nebo jak dlouho vám trvalo dokončit všechny úkoly. Nechci, aby se tohle téma změnilo v úplný off-topic.

Tak tady je moje postava:
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Má stejné jméno, jako mám tady na fóru. Už podle vzhledu je vidět, že mám ebenitové brnění (kompletní set) s palcátem Molaga Bal a štítem Čarolamem. Na zádech mám toulec s ebenitovými šípy (asi se 150). Jsem na levelu 40 a ten screen je pořízen u mě doma v Jezerní chatě poblíž Falkreathu.
A co se týče rasy, jsem Nord.


11 kvě 2014, 19:21
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

no pěkná postava, myslím že je zajímavé když tu někdo ukáže svou postavu, a jesli je mag a nebo bojovník herní statistika je herní doba, za koho hraješ, kolik máš zabito nepřátelů a tak dále takže myslím že to k tomu patří, skyrim nemam na instalovaní ale asi si ho zahraju a ukážu mou postavu, jinak pěkná postava škoda že nevyšel další díl jeto škoda...


11 kvě 2014, 22:05
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Ještě dodám, že kouzla ve hře vůbec nepoužívám - přijde mi to zbytečné, protože jsem bojovník a spoléhám se hlavně na hrubou sílu svého palcátu od Molaga Bal a samozřejmě i na štít Čarolam od Peryiteho. A ty řevy taky moc nevyužívám, jenom Drakobijný řev kvůli drakům, abych je donutil přistát a Neutuchající sílu, když po mně jde víc nepřátel.
A tím pádem si každým levelem zvyšuju pouze zdraví a výdrž na střídačku, mana je pro mě úplně zbytečná, když nepoužívám kouzla.

Jinak co se týče dalšího dílu TES, už by ho v nejbližší době měli oznámit. Sice teď vyšlo TES Online, ale to mě nezajímá a myslím si, že další díl bude tak za rok, možná za dva.


11 kvě 2014, 22:31
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

přesně tak moje slova, akorát nepouživám palcát ale katanu:D


12 kvě 2014, 00:32
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Tak já používám ten palcát hlavně proto, že má ze zbraní, které vlastním, největší poškození. Až najdu zbraň s větším poškozením, vyměním ji.


12 kvě 2014, 10:32
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Hraju za hráče

Jmeno - Largo
Level - 74
Odehráno hod - 520
Zabito nepřátelů - 1500
Hlavní zbraň jednoruční - Stříbrná katana
Obruční zbraň - Wakizashi
Dvou ruční zbraň - Sai a Kama
To je asi tak vše co bych o tom napsal

Screen Z Hry
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba


20 kvě 2014, 00:54
Profil
Private
Private

Registrován: 14 zář 2014, 12:33
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Skyrim je moje nejoblíbenější hra hned po Fallout New Vegas. Také nejhranější. Vystřídal jsem několik postav a to Norda, Vysokého elfa, Temného elfa, Bretona, Císařského a také Bretonku. Za každou postavu jsem odehrál zhruba 100 až 150 hodin. Je to RPG a proto to nehraju lineárně, ale různě na přeskáčku. Obvykle se přidám k nějakému cechu - Mágové, Družiníci a taky k některé armádě v občanské válce. No dá se říct, že na hlavní misi spotřebuju tak 50-60 hodin, DLC Dragonborn zhruba 30 hodin, Dawnguard 20 hodin a zbytek je na vedlejší mise, průzkum Skyrimu a Solstheimu. Když se věnujete vedlejším úkolům jak v hlavní hře, tak ve všech DLC, získáte mocná kouzla, zbraně a artefakty, které vám umožní hrát i na mistrovské úrovni. Na obrázcích jsou statistiky poslední mé postavy - jméno Peter Deadman Infinite, rasa Argonián a v této chvíli nahráno nějakých 157 hodin.
Hra TES 4 Oblivion mě trvala 150-170 hodin, taky různé postavy, ale narozdíl od Skyrimu je to strop, protože když dosáhnete v hlavních dovednostech 100 bodů (je jich 6) tak už se vám nezvyšuje úroveň. DLC Shivering Isles 25 hodin a Knights of the Nine 19 hodin.

:-_-:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba


Tady je moje postava

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba


Možná jste si všimli: Kompletní těžká dračí zbroj a zbraně, všechno očarované, v ruce bleskové kouzlo a v toulci šípy z dračí kosti...


23 dub 2015, 20:01
Profil
Captain
Captain

Registrován: 17 říj 2009, 21:24
Příspěvky: 255
Příspěvek Re: The Elder Scrolls V: Skyrim - vaše herní doba

Aktuálně na Steamu (do 27.4.2015) za 3,74 EUR základní verze. Legendary edition za 10,19 EUR


23 dub 2015, 21:20
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze