fastshare
Homefront: The Revolution
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 14:50





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Homefront: The Revolution 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 02 pro 2009, 12:34
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Homefront: The Revolution

petrsk píše:
Zdravim, hra mi do dnesniho dne bezela bez problemu na plny rozliseni a FHD. ted se mi stalo 2x po sobe,ze mi hra padla bez nejaky hlasky .Mam z hry odehrano cca polovinu.diky za rady

Tak se to stalo jen 2x a zatim v poho.ted to bezi,jak ma.


31 bře 2017, 23:13
Profil
Private
Private

Registrován: 02 pro 2009, 12:34
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Homefront: The Revolution

RAF píše:
Zdravím,
nevím jestli je to crackem nebo nějakým grafickým nastavením, ale už mi to dělalo v Crysis 3 a tady zase, v Crysis 3 se mi v první mysi po hackovýní nechtěly otevřít dveře a nemohl jsem pokračovat dále, pak se mi otevřely jednou, vůbec nevím jak, ale u dalších nahackovaných dveří se znova neotevřely a tím jsem zkončil :-(...
PS:na fóru už se o tomto problému zmiňoval i někdo další, takže nejsem jedinej, ale nikdo neodpověděl...

teď v Homefront, jsem narazil na podobný problém, mám ochránit nějakou skrýš odboje a zabít KLA, jenže skrýš je uzavřená ze všech stran a já se nemám jak dostat dovnitř, přesto že oni po mě v nějaké části jakoby střílí skrze zeď, tak se zase asi neotevřely nějaké dveře co měly :-( ... nesetkal jste se někdo s tímto problémem ?.... další hra na Crysis enginu, v které nemůžu proto pokračovat :-(((

za každou radu moc děkuji

mam podobny problem...jsem ve veznici a mam se dostat do skryse zbrani nad bankou ci co.ale jsem se dostal k te lavce,ktera zustala nahore i kdyz jsem to lano odstrelil. Takze se nedostanu dal. nevi nekdo co s tim???? diky za rady


04 dub 2017, 16:13
Profil
Private
Private

Registrován: 02 pro 2009, 12:34
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Homefront: The Revolution

tak jsem se dostal dal.ted jsme zabili starostu a doktor nam zdelil zaplinovani.hra se mi jde nacist dal a po asi dvou sekundach padne do widli.kurna ja to asi nedohraju.poradte ,co s tim?


08 dub 2017, 10:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze