fastshare
Finally Final Fantasy 13
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 09:00





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Finally Final Fantasy 13 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 16 kvě 2009, 02:05
Příspěvky: 120
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

Kámo ta velikost hra je dáná tím, že videa a audio mají okolo 50GB, protože jsou tam 2x jedny videa a audio je eng a druhé je japonsky, proto ta velikost, odstraň japonské audio, video a hra je o 50% menší, repaky už jsou, ale pouze na torrentech i na jednom českém.

_________________
CPU: Core I5 - 750 (3,8Ghz)
VGA: Sapphire R9 280x Vapor-X 3GB (1070/6200Mhz)
MB: Gigabyte P55-UD3R
RAM: 8GB DDR 3 Kingston 1600Mhz
HDD 1: SEAGATE 500GB
HDD 2: SEAGATE 500GB(sys)
EDD: 2,32TB(320GB+2TB)
Zvuk: Sound Blaster 2 ZS
Myš: RAZER LACHESIS
Zdroj: SEASONIC M12II-620W


11 říj 2014, 19:23
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

Na RePacku už dělám - 13,5 GB :)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


11 říj 2014, 19:28
Profil
Private
Private

Registrován: 06 led 2010, 11:36
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

A pak že to nejde :D Já věděl,proč se o Repacku zmínit,na tebe je spoleh ;-) A vyber prosím ten,který bude komplet neosekán o to podtstatné,to znamená texty,audio a videa EN v původní kvalitě.Snad nechci tolik.Tak předem moc dík :)


Naposledy upravil adrian.j dne 11 říj 2014, 23:58, celkově upraveno 2

11 říj 2014, 23:44
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

Tolik toho rozhodně nechceš. Nechal jsem jen ENG videa + ENG texty jinak všechno ostatní už vězí v Koši. :) Dále, veškerá ostatní videa jsou v původní kvalitě.
Jen vše zabaleno do instalátoru pod "Ultra" kompresí. Tímto se omlouvám za delší instalaci, ale jinak tu velikost nescvrknu. :)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


11 říj 2014, 23:53
Profil
Private
Private

Registrován: 06 led 2010, 11:36
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

To je fičák :D Tak snad upload proběhne na všechny servers v pořádku.U tebe jsem si zvykl,že všechno jde pak po stažení jak má,to ty víš jak zařídit.Moc za to dík.


11 říj 2014, 23:57
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

No o tom mi povídej. MegaRapid si už několik dní dělá co chce, už jsem ho z Postů i vypustil a místo něho dosadil FastShare. Jestli se někdy MegaRapid umoudří Up na něj obnovím, ale nyní na něj Up nemá v mém případě cenu. Veškeré archívy\party na něj tahám na několikátý pokus. Např. "Ryse: Son of Rome" jsem jen na MegaRapid dnes nahrával od čtyř ráno do skoro 15-ti hodin. Což s rychlostí 6MB\s je asi rekord. :)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


12 říj 2014, 00:14
Profil
Private
Private

Registrován: 06 led 2010, 11:36
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

Tak ale i kdyby už nebyly linky na Megarapid,to nevadí a o to Fastshare taky nejde.Já to beru tak,že jsem běžný uživatel jako většina co stahuje přes free takže zadara,a i tak může být rychlost dostatečná a jeden soubor za druhým.Víš o čem mluvím a to o Therapide.Na tento server dávat všechny uploady.To uvítám nejen já,ale určitě i ostatní :D


12 říj 2014, 00:27
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

Je mi to jasné. :) Ten v plánu měnit nemám akorát jak tam nyní mění\přidávají nová disková pole tak mi šíleně létá rychlost. Jednou to jede plnou rychlostí a jednou horko těžko 300KB\s :( Ale není se čeho bát, i když to chvilku trvá, tak ho vždy doplním. :) Třeba nyní mohu úspěšně prohlásit, že jsem v polovině Uploadu "Ryse..." a "Final Fantasy XIII" peru to tam pod tlakem :) Nevím zda tato informace je něco platná, ale alespon se pochlubím... :)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


12 říj 2014, 00:33
Profil
Private
Private

Registrován: 06 led 2010, 11:36
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

Se klidně pochlub :D Ty odvádíš vždy skvělou práci.Samozřejmě,nemůžeš za to,když je někdy na servrech problém.Tak teď už jenom to Final Fantasy XIII Repack 13 GB na Therapide,až budeš moct a půjde to tak upload udělej a bude to skvělý.Snad ten Repack projde u tebe před uploadem odskoušením,ale ty víš co a jak.Opravdu ti moc děkuju.


12 říj 2014, 00:41
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 16 kvě 2009, 02:05
Příspěvky: 120
Příspěvek Re: Finally Final Fantasy 13

Takže po cca 65 hodinách dohrán hl. příběh + cca 30 vedlejších misí(je jich kolem 70 asi), nechápu jak to mohlo na konzole dostat jen max 7/10, já osobně dávám 9/10, jen mě trochu zklamal konec, kde parta přišla o Vanilu a Fang, které se obětovaly a zůstaly uvězněné v krystalu + ani další věci se pořádně nevyjasnily.

FF13-2 + Lighting Return, má vyjít na jaře roku 2015, kde má být vše vyjasněné a vím, že v LR, příběh končí pravým happy endingem a novou nadějí a budoucností.

Tak uvidíme jak to nakonec dopadne...

Kompletně dodělány all vedlejšáky, posledních pár missí byl docela záhul, celkově cca 96hodiny hraní vše dokončené, ale i tak je to tak akorát na 1-2x zahrát, znova to hrát, nevím, někdy možná...

_________________
CPU: Core I5 - 750 (3,8Ghz)
VGA: Sapphire R9 280x Vapor-X 3GB (1070/6200Mhz)
MB: Gigabyte P55-UD3R
RAM: 8GB DDR 3 Kingston 1600Mhz
HDD 1: SEAGATE 500GB
HDD 2: SEAGATE 500GB(sys)
EDD: 2,32TB(320GB+2TB)
Zvuk: Sound Blaster 2 ZS
Myš: RAZER LACHESIS
Zdroj: SEASONIC M12II-620W


16 říj 2014, 09:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze