fastshare
Polda 6
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 07:26





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Polda 6 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 14 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Polda 6

Jasně, crackněte to a žádné další pokračování nebude, protože se autorům nevrátí investované peníze, takže se na to příště vyprdnou! Uvědomte si laskavě, že to nedělá žádný Ubisoft, ale parta obyčejnejch lidí tady v Čechách, který musí být taky z něčeho živí!!!


14 pro 2014, 16:56
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 02 srp 2009, 17:31
Příspěvky: 148
Příspěvek Re: Polda 6

Dokud opet nezacnou vydavat demo/trial verze tak budu hry nejdrive piratit a az pote se rozhodnu jestli ji koupim. nevydelavam desetitisice abych mohl vsechno nakupovat a pak se modlit aby to bylo optimalizovane, funkcni a dobre.


14 pro 2014, 22:29
Profil
Ban
Ban

Registrován: 27 dub 2007, 09:34
Příspěvky: 19
Příspěvek Re: Polda 6

Hra je plně optimalizovaná a běží na všech PC. Je velice nenáročná a stačí ji i 10 let starý počítač.

_________________
100gb na FASTSHARE za pouhých 29Kč!!

POLDA 6 a to PLNoU hru - česká adventura nabízím za 166Kč! napiš!


14 pro 2014, 22:38
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 02 srp 2009, 17:31
Příspěvky: 148
Příspěvek Re: Polda 6

mluvim vseobecne o vsech hrach


14 pro 2014, 23:36
Profil
Private
Private

Registrován: 14 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Polda 6

romanc píše:
Dokud opet nezacnou vydavat demo/trial verze tak budu hry nejdrive piratit a az pote se rozhodnu jestli ji koupim. nevydelavam desetitisice abych mohl vsechno nakupovat a pak se modlit aby to bylo optimalizovane, funkcni a dobre.


Hra je odzkoušená na 6 let starém počítači s Windows XP, vše funguje bez zádrhelů. Pokud se chceš na hru podívat, abys nekupoval zajíce v pytli, doporučuji shlédnout nějaké let'splaye na Youtube, je jich tam už docela dost... Prostě české hry cílící na české hráče, které mají jen malou šanci prorazit do světa a tím vydělat více peněz, by se pirátit neměly!


15 pro 2014, 09:09
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 28 srp 2011, 23:31
Příspěvky: 92
Příspěvek Re: Polda 6

A jak to je s tou aktivací. Někde jsem četl, že to jde to aktivační číslo na 3 počítače a to jako pak tu hru zahodim nebo jak to je. Psal jsem Zima Software a zatím mi nikdo nenapsal. Asi jim nejsem dost dobrej. Já si klidně Poldu 6 koupím, ale chci to hrát třeba i za 10 let a ne že to nainstaluji třeba pak po čtvrtý a ono to nepůjde. Jak to tedy je? Díky za odpověd :D


15 pro 2014, 12:20
Profil
Private
Private

Registrován: 14 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Polda 6

Ochrana je dělaná na 3 aktivace. Když hru nainstaluješ, sníží se počet volných aktivací o 1. Pokud tu hru zase odinstaluješ, tak se aktivace na serveru zruší a máš zase 1 aktivaci zpět. Čili se třeba mohou domluvit 3 a více kamarádů, že se na hru složí, ale nainstalovanou ji mohou mít pouze 3 z nich současně... Pokud ji bude chtít hrát čtvrtý, musí ji jeden z těch původních 3 odinstalovat.


15 pro 2014, 15:50
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 28 srp 2011, 23:31
Příspěvky: 92
Příspěvek Re: Polda 6

Aha kamarád si ji koupil tak jsem s ním dneska mluvil a říkal, že to zkoušel na starý počítač a když to odinstaloval tak jsem se ho ptal jestli se mu ta aktivace při odinstalaci zase vrátila a říkal, že se mu tam nic neukázalo. Já když jsem tenkrát hrál The Next Big thing v CZ od Pendulo Studios tak při odinstalaci se to normálně z toho serveru zase odebralo jak říkáš, ale tady prý ne. Prý tam dal jen aktivovat a že pod tím ještě bylo aktivovat www nebo tak něco tak jsem z toho magor. Jde mi o to, že kdyby to bylo udělaný tak, že to jde jen 3 krát tak to by bylo nenormální. :D


15 pro 2014, 16:56
Profil
Private
Private

Registrován: 14 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Polda 6

Co přesně mu to jako mělo ukázat? "Gratulujeme, máte opět 3 volné aktivace?" Ať to zkusí dát na 3 počítače zároveň, pak na čtvrtý a když se mu to nezaktivuje, tak ať to z jednoho z těch 3 odinstaluje a zkusí znovu zaktivovat na tom čtvrtém. Pokud mu to nepůjde, pošlu mu svůj aktivační kód z mojí kopie, ale bude mi muset napřed říct, jaký je ten jeho aktivační kód, já to nechám prověřit u té aktivační autority, že si to jen celé nevycucal z palce... Shodou okolností je programátor té hry můj nejlepší kamarád... ;-)


16 pro 2014, 09:52
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 28 srp 2011, 23:31
Příspěvky: 92
Příspěvek Re: Polda 6

Tak to mu určitě nenapsalo. :D
U toho The Next Big Thing to ukázalo, že to bylo odebráno z aktivačního serveru.
Jinak díky za odpověd. :)


16 pro 2014, 18:45
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Polda 6

Tipuji, že s tím crackem to asi vypadá špatně. Ani kluci z 3DM to zřejmě neřeší v rámci nějaké výzvy...a zatím to téma úplně "usnulo" :?


27 pro 2014, 09:44
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 16 kvě 2009, 09:27
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Polda 6

Myslím, že 500 Kč za kvalitní českou hru není žádná zlodějina, i já ortodoxní pirát jsem do toho investoval, lepší, než čekat na crack.
Vy, co hru máte, kam se ukládají uložené pozice? V Dokumentech ani v adresáři se hrou jsem žádné soubory nenašel, ukládá se tedy vše online někde na serveru, kde je uložen i počet aktivací jednotlivých aktivačních klíčů?


27 pro 2014, 14:31
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 28 úno 2010, 20:06
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Polda 6

Já si počkám, on to někdo snad crackne...


28 pro 2014, 11:35
Profil
Private
Private

Registrován: 18 kvě 2009, 20:35
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Polda 6

Save se ukládají ve Windows XP CZ:
C:\Documents and Settings\jméno počítače\Data aplikací\Polda6


30 pro 2014, 02:10
Profil
Private
Private

Registrován: 14 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Polda 6

Ve Win 8 CZ se ukládají do:
c:\Users\jmeno_uzivatele\AppData\Roaming\Polda 6\

Pro styler001: počkej si, ale spíš budou výprodeje a později i verze pro Android. Jak už jsem psal, české hry malých herních studií by se pirátit neměly, jinak žádné další nebudou. Vývoj se prostě musí zaplatit a Polda je primárně určen pro naší malou českou kotlinku, jeho vývoj nezaplatí prodej v zahraničí, kde jsou lidé zvyklí hry kupovat!


30 pro 2014, 10:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze