fastshare
Kingdom Come: Deliverance
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 21:10





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Kingdom Come: Deliverance 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 05 lis 2007, 16:27
Příspěvky: 105
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Nejde nějak při této super pařbě stopnout obrazovku, abych si mohl v klidu přečíst titule a koukat po krajině? ;-)
Pomohlo by mi to a nejsem tu v práci sám ...

_________________
OS W11
CPU Ryzen 3700X 3,8GHz
MB GigaByte B550
RAM Trancend 16 GB DDR3 1500 MHz
GPU Nvidia 4070 RTX 12GB
SSD OCZ 240 GB SATA3
HDD WD 2 TB SATA3


08 dub 2018, 07:56
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Jo, jde to - tak, že si budeš nahrávat, co hraješ a pak se na to můžeš v klidu dívat a kdykoliv si to stopnout. :D

To jako myslíš vážně? To jako chceš, aby někdo dořekl svou větu a pak mu řekl, ať počká, že si to chceš v klidu přečíst a pak se ještě podívat do krajiny? :D Tak o tom dost pochybuju, že to jde...
A to je takový problém prostě rychleji číst a pak se v klidu koukat po krajině? To jsou teda problémy - jeden zabije sekyrou slepici a sekne se mu hra, přitom stačí sbírat různé předměty a má v pohodě na zaplacení, a ten druhý zase chce, aby postavy nejlépe vždycky čekaly, až si to přečte a až se koukne do krajiny...


08 dub 2018, 09:32
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 05 lis 2007, 16:27
Příspěvky: 105
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Mannoroth píše:
Jo, jde to - tak, že si budeš nahrávat, co hraješ a pak se na to můžeš v klidu dívat a kdykoliv si to stopnout. :D

To jako myslíš vážně? To jako chceš, aby někdo dořekl svou větu a pak mu řekl, ať počká, že si to chceš v klidu přečíst a pak se ještě podívat do krajiny? :D Tak o tom dost pochybuju, že to jde...
A to je takový problém prostě rychleji číst a pak se v klidu koukat po krajině? To jsou teda problémy - jeden zabije sekyrou slepici a sekne se mu hra, přitom stačí sbírat různé předměty a má v pohodě na zaplacení, a ten druhý zase chce, aby postavy nejlépe vždycky čekaly, až si to přečte a až se koukne do krajiny...

Noo tak se uklidni, když chceš byt chytrej, tak si to prvně pořadně přečti :D
Psal je stopnout (pause) ;-)

_________________
OS W11
CPU Ryzen 3700X 3,8GHz
MB GigaByte B550
RAM Trancend 16 GB DDR3 1500 MHz
GPU Nvidia 4070 RTX 12GB
SSD OCZ 240 GB SATA3
HDD WD 2 TB SATA3


08 dub 2018, 09:57
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

A ty si zase pořádně přečti to moje - psal jsem nahrát si to a pak stopnout. ;-) :D


08 dub 2018, 11:58
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Tak jsem si konečně našel čas na tuto hru a před několika minutami dohrál hlavní příběh. No... občas mě tato hra pěkně vytočila, protože český styl vývoje her je fakt jiný oproti tomu americkému - někdy až moc zbytečně otravný, ale zase na druhou stranu je to originální. Pokud někdo nechce číst spoilery (s mými "lehkými" stížnostmi), dál nečtěte:

1. Jsem ochotný ve hrách přetrpět téměř cokoliv, ale aby v hlavním questu padala hra v animaci jenom proto, že jsou vývojáři líní to pořádně otestovat, to mě umí docela vytočit... Tohle je případ questu Questions and Answers, kde vyšetřujete nemoc v Mrchojedech. Hrál jsem totiž s updatem 1.4.1 a až od 1.4.2 je ten problém vyřešen, takže jsem skoro hodinu strávil úplně zbytečně zkoumáním problému a stahováním nového updatu (zbytečně proto, protože tohle mělo být v pořádku už při vydání hry). Asi jako vydat nějakou lineární střílečku typu Call of Duty a mít někde uprostřed hry taky takový problém, co nejde obejít... Pokud někdo dohrál hru s verzí hry starší než 1.4.2, klobouk dolů.
2. Jeden z nejdebilnějších questů je In the Cloister, kde musíte přesně dodržovat program, podle kterého jedou mniši den co den a do toho ještě musíte zjistit, kdo je ten zatracenej Svatej, kterého máte zabít. Ve hrách má být normální, že hráč je pánem svého času, takže když se mu něco nebude líbit, může třeba přeskočit animaci. Tady nic takového nejde a musíte jak idioti tohle absolvovávat furt dokola a ztrácet zbytečně čas. Pokud teda nevíte, že ten Svatej je Antonín a že stačí najít šperhák, vloupat se do jeho truchly, kde je dýka, pak ho konfrontovat a on vás u jídla otráví. Pak ho stačí jen zabít a prostě vypadnout. A jak má tohle normální hráč vědět, když si nepřečte, co ho čeká? Skončí akorát jako tupej robot, co bude dělat den co den dementní úkoly mnichů (přepisování knih či vaření lektvarů musí mít určitě zábava, když jste to do té doby ještě nikdy nedělali...)
3. Tento bod je sice trochu méně frustrující, ale taky to není nic příjemného, když máte nějakou stealth akci a ani si nemůžete uložit hru... Kdo tohle kdy viděl třeba ve Splinter Cellovi, proboha? Takhle si ani nemůžete uložit hru, když někoho v klidu zabijete a chcete se rozmyslet jak pokračovat...
4. Miniquest, kde jsem měl uvařit 60 lektvarů jen proto, že jsou všechny babky kořenářky zhnilé, to mě taky docela dostalo. Naštěstí existuje v Rattayi obchodník, co nabízí tento lektvar, takže stačí jen posouvat čas a postupně chodit kupovat, dokud jich nebude 60.
5. A poslední bod, který mě totálně, ale fakt totálně vytočil. V 99 % všech her máte misi, co máte prostě splnit. Tady je mise, kterou prostě splnit nemůžete, ale ono se to nepodělá tak, že bude animace, nýbrž tak, že prostě část questu se nezdaří a jak pak máte sakra vědět, že to tak má být? Až po přečtení walkthrough jsem zjistil, že to tak má být... No ty vole, to mě totálně rozsekalo. Jedná se o quest Night Raid. Takový obrovský problém udělat animaci, kde se to podělá...

Ještě bych teda trochu vytknul nutnost neustále si hlídat odpočatost, nasycenost a jídlo v inventáři, což je už trochu otravné. Ale budiž, má to být realistické...

Ale stejně, zlatej Skyrim... Tam aspoň máte jistotu, že drtivá většina hry funguje (hlavně příběhové questy) a když ne, existují konzolové příkazy, co problém vyřeší. Tady nic takového není...


Příběh jsem dokončil za 30 hodin. Budu ještě dělat vedlejší questy a zatím to teda rozhodně nevypadá, že překonám 141 hodin Skyrimu... :D


07 črc 2018, 07:22
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 18:20
Příspěvky: 56
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance jsem už tady v březnu kritizoval pro její nedodělanost. A myslím si, že právem. Kdyby pan Vávra nebyl zbrklý a hlavně hamižný, tak hru pořádně otestovali, vydání by se možná posunulo o půl roku, ale hráči by byli spokojeni. Takto byla na trh vržen jakýsi paskvil a nedodělek, kde byly opravovány jedny chyby a druhé byly dělány. Podle ohlasů ve světě právě toto KCD hodně ublížilo a prodejnost postupem klesala.
Nevím, jak budou populární DLC, ale určitě rozhodne cena, obsah a hlavně zda budete muset hrát hru znovu od začátku.
Osobně jsem KCD nakonec přece jen vyzkoušel, ale na doporučení až od verze 1.5, ale s výraznou podporou různých webů. Hra rozhodně není špatná a líbí se mně její reálnost, tedy, že je skutečná a nejsou tam různé nesmysly ve formě kouzelníků s mávajícími klacky.
Souhlasím s diskutujícím předchůdcem, že nejnudnější ze hry je právě část odehrávající se v klášteře. Hra má dobrý potenciál, ale myslím, že začátek chlapci z Warhorse Studios prostě nezvládli. Snad to aspoň dotáhnou do konce.


07 črc 2018, 10:53
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Tak špatný to určitě není, to ani omylem. Však jen příběh mi trval 30 hodin (včetně nějakého toho vedlejšího questu, co jsem náhodou spustil). Ale těch vedlejších questů tam fakt moc není a když na to tak koukám, že některé jdou dokončit i do 5 minut, tak to asi nezabere moc dlouhou dobu. A obzvlášť ne, když jsem si myslel, jak všechny questy dokončím až po příběhu, přitom v Talmbergu to u většiny už možné není... :D

Ale tak co... aspoň méně práce pro mě. To hlavní (příběh) mám hotové a tyhle questy jsou jen takový malý doplnění herní doby, která se stejně nemůže absolutně rovnat Skyrimu. To už vím i teď, že nedám ani 100 hodin. Když to bude aspoň 50, tak to ujde. :D :D


07 črc 2018, 13:33
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Tak už jsem dokončil i všechny vedlejší questy a aktivity, co šly dokončit a skončil jsem na 52 hodinách. No, už tu byly hry (hlavně Skyrim), co to dotáhli ještě dál, ale špatné to rozhodně není. A pokud bych věděl, že některé questy nepůjdou na konci příběhu dokončit, tak odhadem by úplně všechny trvaly asi 70+ hodin, což není o moc víc.

Jen doufám, že se pro případná pokračování poučí a hru pořádně vyladí - aby se zase opakovalo to co s Deliverance, to by nebylo zrovna super...


11 črc 2018, 10:03
Profil
Private
Private

Registrován: 18 čer 2008, 11:33
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Stahl jsem hru na techto strankach a nejak me nejde instalovat zadny mod. Vsechny moznosti pisou jen prez steam, tam zadny odkaz nemam. Je to GOG edition.
Pomuze nekdo. Diky


12 úno 2019, 10:33
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 21:09
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Obávám se, že budeš potřebovat cracklou verzi pro STEAM, takže release od CODEX.


12 úno 2019, 22:12
Profil
Private
Private

Registrován: 18 čer 2008, 11:33
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Tak mam verzi od Codex, ale stale to nejde, divne.


13 úno 2019, 16:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze