fastshare
Mad Max
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 21:50





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Mad Max 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 14 kvě 2009, 11:21
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mad Max

Anub1ss píše:
Tak už sem to vyřešil ESET mi to sežral že prý trojský kůň.

Ale po zapnutí hry okamžitě spadne má někdo návod co stým děkuju...




Zdravím, mam stejný problém. Jak siho vyřešil pls?


19 zář 2015, 16:30
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2009, 12:41
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: Mad Max

NokiaN96 píše:
Anub1ss píše:
Tak už sem to vyřešil ESET mi to sežral že prý trojský kůň.

Ale po zapnutí hry okamžitě spadne má někdo návod co stým děkuju...




Zdravím, mam stejný problém. Jak siho vyřešil pls?



Záleží co teď přesně myslíš, jestli toho ESETA nebo ten pád hry, v Esetu si musíš vytvořit výjimku pro daný soubor aby ho antivir neházel hned do karantény upřímně moc se mi to nepodařilo a občas to stejně blbnulo tak sem ho od instaloval a zatím používám jen DEFENDER (který je součástí windows) kde se výjimky nastavují celkem jednoduše, po dohrání eset vrátím zpátky.

Pokud máš na myslí ten pád hry tak opravdu zabrala změna toho časového pásma.

Viz screen

http://i62.tinypic.com/15eijvb.png

_________________
OS: Windows 10 PRO x64
CPU:AMD Ryzen 7 2700X Black (OC: 4.3 GHz)
MB: ASUS ROG STRIX X470-F GAMING
RAM: ADATA XPG SPECTRIX D41 16GB (2x8GB) DDR4 3600 Mhz
GPU: Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 8GB Special Edition
Zdroj: Forton AurumS 600 WATT
Disk:Kingston HyperX Savage - 240GB + TOSHIBA - X300 - 4TB + TOSHIBA X300 - 10TB


19 zář 2015, 20:46
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 25 dub 2008, 17:54
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: Mad Max

Ohledně mapy no problém, mám už rozbalenou verzi na kterou sem aplikoval update+crack, crackv2 a nakonec crackv3. A vše v pohodě mám odjeto 14h25min. Kdo máte grafiku Nvidia řady 900, zapněte si DSR s tím hra vypadá hned líp, není to grafická orgie v žádném případě ale mě to jeblo rozlišení 2715x1527 na FHD monitoru a stále na MAX nastavení 60FPS bez v sync 120-170 s GTX 980
G1 GAMING (bez OC)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Screeny
Re: Mad Max
Re: Mad Max
Re: Mad Max
tak nakonec spokojeně na 2560x1440 budu skoušet i další hry zda to 980ka zvládne bez velkého propadu FPS:) v1440p je to o chlup hezčí tak proč ne. pak už není problém monitor s tímto rozlišením:)

*btw hra mě padá jen když mám zaplý bandicam a chci si něco nahrát:) dxtory zase sekanice jako blázen, fraps sem neskousel no.

_________________

AMD Ryzen 9 5900X
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING - AMD B550
HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3,2Ghz
Sapphire Radeon NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X
Asus Rog THOR 850P

i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


Naposledy upravil Hugo12317 dne 21 zář 2015, 19:47, celkově upraveno 2

19 zář 2015, 22:44
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Mad Max

tak se mi to neseklo ted pri zapnuti mapy, jdu spat a potom napisi jak se mi to povedlo, snad to nekomu pomuze


20 zář 2015, 00:04
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2009, 12:41
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: Mad Max

Nepracuje se na nějakém dalším fixu tohle je děsný nehledě nato že pořád měnit časové pásmo je opruz, tak po znovu zapnutí hry a načtení posledního uloženého bodu tam jen tak stojím a nemohu se pohybovat jen se mužů pomocí myši rozhlížet :-( je to škoda že to je tak do mrvený nadále pak problémy s Crackem antivir se sním dost pere...

Bude nějaká oprava?

_________________
OS: Windows 10 PRO x64
CPU:AMD Ryzen 7 2700X Black (OC: 4.3 GHz)
MB: ASUS ROG STRIX X470-F GAMING
RAM: ADATA XPG SPECTRIX D41 16GB (2x8GB) DDR4 3600 Mhz
GPU: Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 8GB Special Edition
Zdroj: Forton AurumS 600 WATT
Disk:Kingston HyperX Savage - 240GB + TOSHIBA - X300 - 4TB + TOSHIBA X300 - 10TB


20 zář 2015, 10:25
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Mad Max

bohuzel se to porad sekne, ale na druhou stranu se to ted sekne az treba po hodine ci dvou hrani a mapa mi jede normalne, i ulozeny pozice mi funguji, musim napsat ze me to bavi hrat, pro me je to fajn gamesa


20 zář 2015, 12:07
Profil
Private
Private

Registrován: 19 čer 2009, 20:03
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Mad Max

zdravim, mám tento problém. Mám verzi bez instalace, rovnou překopčit a hrát.
Cracky jsem zkoušel dva a i změnu čas pásma a i název složky.
Po tom co to ukáže první tabulku jako všem ostatním mi najede ještě tato a pak už to víc neudělá

Steam is currently in Offline Mode, for the first launch go in Online Mode.

Nevíte někdo jak na to? Díky za radu


20 zář 2015, 13:07
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2009, 16:56
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Mad Max

ssjimbou píše:
tak se mi to neseklo ted pri zapnuti mapy, jdu spat a potom napisi jak se mi to povedlo, snad to nekomu pomuze


Díki, super rada, že sa ti to podarilo aspoň nejako rozbehnúť.... pomohlo nám to nesmierne, ešteže si nám to po tom, ako si išiel spať nezabudol povedať ako sa ti to podarilo .... :shock:


20 zář 2015, 18:14
Profil
Major
Major

Registrován: 23 čer 2011, 20:11
Příspěvky: 334
Příspěvek Re: Mad Max

Pokud by někomu nešlo rozběhat hru, tady přikládám odkaz na Crack + update . Nejdříve překopírujte update+crack 1) a následně update + crack 2) , potom změňte časové pásmo na + 08.00 Peking a mělo by to jet ( funguje jak na instalační, tak na pouze rozbalenou hru ) ..

odkaz :
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


20 zář 2015, 18:44
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Mad Max

Altair40 píše:
ssjimbou píše:
tak se mi to neseklo ted pri zapnuti mapy, jdu spat a potom napisi jak se mi to povedlo, snad to nekomu pomuze


Díki, super rada, že sa ti to podarilo aspoň nejako rozbehnúť.... pomohlo nám to nesmierne, ešteže si nám to po tom, ako si išiel spať nezabudol povedať ako sa ti to podarilo .... :shock:[/quot

omlouvam se, ale sekne se mi to vzdy znova po case, i kdyz ted vetsinou po ukonceni hry v menu, napisi jak jsem to instaloval a co vse jsem udelal
takze jsem stahl hru od Seraphim666 , spustil, sekla se mi pri otevreni mapy, takze jsem na youtube nasel toto video, kde jsem to zmenil dle toho videa https://www.youtube.com/watch?v=M9YLiFLAz7k ,no a pustil hru , pochopitelne zmena casu na pc, no a pri hrani je nejlepsi jak uy tu nekdo psal, zmenit auto a zase sednout do toho predtim a naject na mapu a jde to a muzete hrat, dokud budete hrat tak vse pujde no a me se to ted sekne kdyz ukoncuji hru tak v menu jinat to slape
doufam ze to nekomu pomuze, myslim ze ta zmena auta je dulezita potom se ta mapa nesekne


20 zář 2015, 18:47
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2009, 16:56
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Mad Max

ssjimbou píše:
Altair40 píše:
ssjimbou píše:
tak se mi to neseklo ted pri zapnuti mapy, jdu spat a potom napisi jak se mi to povedlo, snad to nekomu pomuze


Díki, super rada, že sa ti to podarilo aspoň nejako rozbehnúť.... pomohlo nám to nesmierne, ešteže si nám to po tom, ako si išiel spať nezabudol povedať ako sa ti to podarilo .... :shock:[/quot

omlouvam se, ale sekne se mi to vzdy znova po case, i kdyz ted vetsinou po ukonceni hry v menu, napisi jak jsem to instaloval a co vse jsem udelal
takze jsem stahl hru od Seraphim666 , spustil, sekla se mi pri otevreni mapy, takze jsem na youtube nasel toto video, kde jsem to zmenil dle toho videa https://www.youtube.com/watch?v=M9YLiFLAz7k ,no a pustil hru , pochopitelne zmena casu na pc, no a pri hrani je nejlepsi jak uy tu nekdo psal, zmenit auto a zase sednout do toho predtim a naject na mapu a jde to a muzete hrat, dokud budete hrat tak vse pujde no a me se to ted sekne kdyz ukoncuji hru tak v menu jinat to slape
doufam ze to nekomu pomuze, myslim ze ta zmena auta je dulezita potom se ta mapa nesekne


Mne to pri mape padne nech robím čokolvek, ale dík.


20 zář 2015, 20:17
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Mad Max

tak zkus toto, proste hraj tak dlouho bez mapy jak to jde, nepouzivej ji, a po delsim hranim kdyz budes mit moznost slohnout jine auto a odvezt ho na zakladnu tak ji vyzkousej a melo by to jit, ale na zacatku nez se dostanes na zakladnu tak ji nepouzivej


21 zář 2015, 03:49
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Mad Max

to iste som sice pisal aj ja teda skoro ale nevadi myslim s tim autom /) /) /) ,pre tych co im ide slabsie ako mne skuste sa pohrat priamo v zlozke z hrou mate setings a tam si najdite Graphics pozmente si niektore veci napr ShadowsQuality dal som 0 mne to strasne pomohlo :D :D .


21 zář 2015, 08:25
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2009, 16:56
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Mad Max

ssjimbou píše:
tak zkus toto, proste hraj tak dlouho bez mapy jak to jde, nepouzivej ji, a po delsim hranim kdyz budes mit moznost slohnout jine auto a odvezt ho na zakladnu tak ji vyzkousej a melo by to jit, ale na zacatku nez se dostanes na zakladnu tak ji nepouzivej


To už som skúšal tiež. Skúsil som všetky rady, ktoré ľuďom po internete pomohli: prepnúť obrazovku v settings na BORDERLESS, rôzne nastavenia v .ini súboroch, zapnutie mapy v inom šlohnutom aute ako píšeš, nepoužívať mapu až po prvý výstup balónom, po ktorom to už malo akože fungovať a dnes som čítal dokonca, že niekomu pomôže ukladať hru stále v základniach a tam má vraj mapu otvoriť OK a potom to už má do ďalšieho spustenia hry fungovať stále - a predsa nič. Všetko toto som už skúšal, mám nahraté takých 4-5 hodín a to isté s crackom v2 aj v3,Win 7 64 bit, vlastne ešte ani len raz mi mapu neotvorilo dobre, zakaždým pád hry. Asi mi pomôže už len nejaký stabilný crack. Ale ešte raz dík, za radu.


21 zář 2015, 18:40
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Mad Max

Altair40 píše:
ssjimbou píše:
tak zkus toto, proste hraj tak dlouho bez mapy jak to jde, nepouzivej ji, a po delsim hranim kdyz budes mit moznost slohnout jine auto a odvezt ho na zakladnu tak ji vyzkousej a melo by to jit, ale na zacatku nez se dostanes na zakladnu tak ji nepouzivej


To už som skúšal tiež. Skúsil som všetky rady, ktoré ľuďom po internete pomohli: prepnúť obrazovku v settings na BORDERLESS, rôzne nastavenia v .ini súboroch, zapnutie mapy v inom šlohnutom aute ako píšeš, nepoužívať mapu až po prvý výstup balónom, po ktorom to už malo akože fungovať a dnes som čítal dokonca, že niekomu pomôže ukladať hru stále v základniach a tam má vraj mapu otvoriť OK a potom to už má do ďalšieho spustenia hry fungovať stále - a predsa nič. Všetko toto som už skúšal, mám nahraté takých 4-5 hodín a to isté s crackom v2 aj v3,Win 7 64 bit, vlastne ešte ani len raz mi mapu neotvorilo dobre, zakaždým pád hry. Asi mi pomôže už len nejaký stabilný crack. Ale ešte raz dík, za radu.


zkusil jsi i zmenit auto jak mas garage v menu tak na to druhe auto myslim ripper a potom zpet na to puvodni ?


21 zář 2015, 18:45
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze