fastshare
Far Cry Primal
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 18:24





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
 Far Cry Primal 
Autor Zpráva
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Far Cry Primal

Far Cry Primal


Vyjde březen 2016


Popis
Vítejte v době kamenné, v extrémně nebezpečné době, kdy Zemi vládli obří mamuti a šavlozubí tygři. Lidstvo je na dně potravního řetězce. Jako poslední přeživší ve své lovecké skupině se naučíte vyrábět a vylepšovat smrtící arzenál zbraní, bojovat s nebezpečnými dravci a přelstít nepřátelské kmeny v dobývání země Oros. Stanete se dravcem nebo zůstanete kořistí?


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=LJ2iH57Fs3M

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


06 říj 2015, 19:20
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 10 dub 2010, 19:45
Příspěvky: 191
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Na tohle se těším :D Mamuti , ochočená zvířata a vosí klubka cosi jako granáty :D bomba ;-)

FAR CRY animal nebude chybět na polici vedle ostatních dílů

_________________
--------------------------------------------------------
OS WIN 8 / MB MSI B150 PC MATE / CPU Intel Core i5-7400 / RAM Kingston 8GB DDR4 / GPU MSI RADEON RX 480 GAMING X 4G /
HDD Seagate BarraCuda 7200 SATA lll 1TB / SSD Kingston Now UV400 SATA III - 120GB / PSU CORSAIR CX Series 550W


07 pro 2015, 22:46
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 16 kvě 2009, 02:05
Příspěvky: 120
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Stejné jak FC 3 a 4, jen jiný příběh, méně zbraní, jediné co se mi líbí je ochočování zvířat, jinak jeto stejný systém jak předešlé díly, kam se poděl směr který zavedl FC 1...

Myslím, že to bude průměrná, max. lehce nadprůměrná hra, ale kdoví, třeba se dočkáme překvapení a bude to skvělé.

_________________
CPU: Core I5 - 750 (3,8Ghz)
VGA: Sapphire R9 280x Vapor-X 3GB (1070/6200Mhz)
MB: Gigabyte P55-UD3R
RAM: 8GB DDR 3 Kingston 1600Mhz
HDD 1: SEAGATE 500GB
HDD 2: SEAGATE 500GB(sys)
EDD: 2,32TB(320GB+2TB)
Zvuk: Sound Blaster 2 ZS
Myš: RAZER LACHESIS
Zdroj: SEASONIC M12II-620W


08 pro 2015, 15:36
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 23 lis 2009, 11:08
Příspěvky: 158
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Smer, ktorý zaviedol Far Cry 1 bol smer , ktorý stanovil CRYTEK, od druhého dielu to má v rukách UBISOFT, preto je to iné .....

_________________
Média nám klamú, poznávajme zakázanú pravdu:

https://tadesco.org /www.hlavnespravy.sk /https://aeronet.news/https://sk.news-front.info
z USA trollmi nediskutujem, tých rovno posielam do ....


31 pro 2015, 09:17
Profil
Colonel 3 rd class
Colonel 3 rd class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2010, 17:23
Příspěvky: 468
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Tak pravym nastupcom Far cry 1 je Crysis. Na zvysne diely Far cry Ubisoft uz tiez aplikuje rokmi zavedenu sablonu z Assassins Creed, herne mechaniky nezmenia len menia prostredia. Kedze aj v tomto FC Primal budu outposty ako boli aj v 3 a 4, len namiesto stealth postupu s lukom teraz pouzjes mamuta alebo sablozubeho tigra


31 pro 2015, 14:44
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 16 kvě 2009, 02:05
Příspěvky: 120
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Tak popravdě, co vím, tak CRYTEK nikdy žádnou "vyloženě" ostudu nepředvedl s vyjimkou Crysis 2(ale to bylo nakonec taky vylepšeno na DX11 engine) , spíše naopak, s Far Cry 1 vytvořil fámózní dílko na tu dobu, pak přišlo ještě úžasnější dílko v podobě Crysis 1(obě hry které předběhly po hw a techlogické stránce dobu) a poslední dobrá hra od Cryteku je Ryse: Son of Rome(perfektní port z konzolí s parádní grafikou a optimalizací), je škoda, že Crytek nezůstal u Far Cry, kdoví jak by vypadal 2, 3 respektivě 4(i když 3 byla docela dobrá, až na pár věcí) a 4 byla defakto stejná jako 3 jen s novým hrdinou, novým prostředím a novým příběhem, mechanika hry zůstala stejná.

A jak jsem psal, Primal Hunt bude to samé jako 4 a 3 s pár vylepšeníma a špatnou hw optimalizací(známe Ubisoft), nebo mezi němi. Autoři sice slibují skvělý zážitek, ale vsadím se, že hlavní příběh bude mít pod 10 hodin na střední obtížnost a po páru vylepšeních bude hl. hrdina kosit tupě přibíhající AI nepřátele jako mouchy a nepřátelé budou jen potrava pro Vaše zbraně + dalších 20-30hodin budou vedlejšáky jako je nudné obsazování táborů(ve 3 to bylo docela milé překvapení a bral sem to jako celkem zábavné, ale po osvobezení 4-5 táborů to byla linearita, ve 4 jsem obsadil jen ty tábory kde byly upgrady vybavení munice, na ostatní jsem zvysoká kašlal, nebyla motivace a průzkum mapy a hledat všechny skrýše a cennosti :), né díky, stačilo mi to ve 3. A už nikdy víc) a zdlouhový průzkum mapy, ale uvidíme...

_________________
CPU: Core I5 - 750 (3,8Ghz)
VGA: Sapphire R9 280x Vapor-X 3GB (1070/6200Mhz)
MB: Gigabyte P55-UD3R
RAM: 8GB DDR 3 Kingston 1600Mhz
HDD 1: SEAGATE 500GB
HDD 2: SEAGATE 500GB(sys)
EDD: 2,32TB(320GB+2TB)
Zvuk: Sound Blaster 2 ZS
Myš: RAZER LACHESIS
Zdroj: SEASONIC M12II-620W


03 led 2016, 04:48
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Hra bude obsahovat ochranu Denuvo, takže stejně jako v případě Just Cause 3 jen tak crack nevznikne...


24 led 2016, 18:41
Profil
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Re: Far Cry Primal

ne jen tato ale i The Division to jí bude mít také a o žádných jiných nevím co by tuto ochranu měly mít ale je ještě hodně času, tak se uvidí jak to bude dále.


25 led 2016, 10:09
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Mně to může být docela jedno, neboť už je tu tolik her, že jenom jedno zahrání si všech znova zabere několik let a to nemluvím o těch na konzole, co lze hrát pomocí emulátoru. :D

Takže až to bude, tak to bude, pokud to bude. :)


25 led 2016, 11:18
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 09 pro 2009, 17:48
Příspěvky: 140
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Čím viac hier bude mať túto ochranu tým viac sa budú snažiť ju cracknúť. Sranda je že aj tak nie je just cause 3 najpredávanejšia hra aj keď ešte nemá crack takže ich ochrana aj tak nefunguje typu Nie je crack = väčšie predaje.


25 led 2016, 11:37
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Přesně tak. Protože oni se spíš zaměřují na to, aby jejich ochrana znemožnila pirátům hrát místo toho, aby se zaměřili na hru, aby za to stála.
No a výsledek? Just Cause 3 je bugfest a ještě se ani pořádně neprodává. :D

Uvidíme, jestli bude tento trend pokračovat i u Far Cry - Primal...


25 led 2016, 12:14
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 23 lis 2009, 11:08
Příspěvky: 158
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Hmmm takze denuvo ..... vypada to, ze uz aj Ubisoft ide touto cestou.....no pomaly sa Denuvo family rozrasta....... ale dalo sa to cakat, ochrana je uspesna a kazdy vydavatel, ktory si ju moze dovolit, tak ju bude vyuzivat ........... na warez zostanu uz iba tituly z malych a nezavislych studií.

_________________
Média nám klamú, poznávajme zakázanú pravdu:

https://tadesco.org /www.hlavnespravy.sk /https://aeronet.news/https://sk.news-front.info
z USA trollmi nediskutujem, tých rovno posielam do ....


25 led 2016, 16:26
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 16 kvě 2009, 02:05
Příspěvky: 120
Příspěvek Re: Far Cry Primal

A to je možná dobře, že tu zůstanou jen nezávislá a malá studia, jejich hry jsou daleko lepší a po technické a hardwarové stránce optimalizované, než od velkých studiích, kterým jde jen o jedno, a to o Peníze - Viz Ubisoft a Taky Autoři Batmana na PC(místo optimalizace, radši vydali DLC a všem řekli, že si mají pořidit víc RAM, nabo snížit rozlišení - směšné). Navíc sami autoři natom můžou klidně prodělat, hry s touhle ochranou se nemusí prodávat tak jak budou očekávat = ztráty ze zisků = defakto dvousečná zbraň - najdnu stranu to hru ochrání, ale má cenu chránit špatně udělanou hru?(Hw optimalizace, bugy, nedodělky, textury...)
Tak jako tak, já jsem třeba ochotný i nějakej ten peníz za originál hru dát, ale chci mít jistotu, že hra pojede tak jak má a nebudou tam nedodělky ohrožující hraní a dohrání hry.
Nejlepší přítup zvolili CDProject-Red se Zaklínačem 3 - žádná ochrana, skvělá hra, bez závažných bugů s perfektní optimalizací atd... a míra pirátství je daleko menší než u ochráněné hry - I když jsem si hru stáhl, tak jsem si ji vyzkoušel a hned druhý den po vydání jsem si ji koupil a jsem doteď nadšený a stále ji hraju. Další případ Dirt:Rally - krásná hra, která sice má ochranu, ale je skvělě technicky zpracovaná(doteď jsem tam nenarazil na žádný bug, respektivě možná na 1-2, ale takové, které člověk zpozoruje, až když se na ně zaměří), tak proč bych si ji nekoupil, hraji ji pořád a těch pěněz za náku nelituju.

Bte. s Ubisoftem jsem zkončil už dávno od série AS:U, které jasně ukázalo jakým směrem studio jde.

A ta ochrana Denuvo padne, sice né hned, ale prolomena bude, je to stejná kauza jako kdysi StarForce, která tehdy stála těžké prachy, byla neprolomena cca půl roku, než se hackeři dostali ke zdrojáku a ochrana byla rázem nefunkční a miliardy dolarů rázem v *****.
Čím víc peckových her, tobude mít, tím víc crackerských skupin natom bude dělat. Co se týče Just Casuse 3, ta hra je taková fraška, že to nestojí zato to crackovat a to samé Fifa 16(která je stejná už od dob Fifa 14, jen s novými statistikami hráčů a klubů - škoda námahy a času).

Od FC: Primal Hunt nic neočekávám - bude to defakto stejné jak 4, jen s pravěkými mužíky a pravěkými zbraněmi, nic co by mě přimělo hru kupovat(možná shlédnu někdo na youtube Gameplay a průchod hrou a to bude vše)...

_________________
CPU: Core I5 - 750 (3,8Ghz)
VGA: Sapphire R9 280x Vapor-X 3GB (1070/6200Mhz)
MB: Gigabyte P55-UD3R
RAM: 8GB DDR 3 Kingston 1600Mhz
HDD 1: SEAGATE 500GB
HDD 2: SEAGATE 500GB(sys)
EDD: 2,32TB(320GB+2TB)
Zvuk: Sound Blaster 2 ZS
Myš: RAZER LACHESIS
Zdroj: SEASONIC M12II-620W


26 led 2016, 00:06
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Tady tyhle řeči fakt miluju, že hra za to nestojí, tak je crack úplně zbytečný - vždycky se najdou lidi, co by si to rádi zahráli navzdory tomu, že je to bugfest (jako třeba já). A navíc by tvoje tvrzení postrádalo logiku, když koridorová střílečka Battlefield - Hardline s Denuvo má crack a hra v otevřeném světě Just Cause 3 si to podle tebe nezaslouží.

A ty kecy o tom, že se 3dm vykašlalo na crack Battlefield - Hardline, že za to ta hra nestojí, byly taky směšné. Stejně crack vznikl a vznikne stejně i pro Just Cause 3, jakmile se podaří to Denuvo cracknout. Takže kdo si to potom bude chtít zahrát, tak zahraje a ten kdo ne, tak ne. Tak to má být...


26 led 2016, 05:43
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 423
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: Far Cry Primal

Nemáte aj ta správne INFO :D
3DM nikdy ne cracklo Denuvo !
Vytvorili iba EMULÁTOR a to je ku*va rozdiel.
Jediní Kto naozaj CRACKOL Denuvo je CPY a to iba na jedinej hre a to je DA:I
+ JC3 Obsahuje Z cela nový typ Denuva ochrany Myslím že je to 2.0 alebo 3.0 to už netuším.
Toľko k faktom a netvrdím týmto že sa to nepodarí len upresňujem fakty


26 led 2016, 21:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze