fastshare
Dark Souls 3
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 00:49





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Dark Souls 3 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 04 lis 2007, 07:50
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Dark Souls 3

a takhle bych to zase nechtěl...s cheatem je každá hra o ničem, ale umřel jsem snad stokrát a ubral jsem mu maximálně půlku energie... pak se převtělil v cosi ještě děsivějšího a silnějšího a proti tomu jsem už neměl prostě vůbec žádnou šanci... a navíc to ovládání není úplně v pohodě... někdy mačkám mezerník jak steklej na kotoul do boku, ale kotoul to neudělá... tak to je potom těžký, no... ale dám tomu ještě šanci... pak možná koupím... PS: máš nějakej nápad jakou použít na toho prvního bosse strategii ? díky


13 dub 2016, 20:40
Profil
Private
Private

Registrován: 02 srp 2009, 15:13
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Dark Souls 3

ja ho dal na poprve :-D jak se premeni tak sem pouzil bomby ktere se daj najit kousek pred nim skokem na hrobku.. nebo pri vyberu postavy si je pridat, ty mu tu pulku zivota pak ubrali hned ;-)


13 dub 2016, 22:19
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 16 kvě 2009, 02:05
Příspěvky: 120
Příspěvek Re: Dark Souls 3

Já ho dal metodou na férovku - sek, sek > úskok, úskok, kryt štítem > sek, sek, sek > kryt štítem, úskok, a zase sek, sek a tak pořád dokola a až se přemění, drž se blízko něho a jen uhýbej a uskakuj, a až se najde příležitost tak ho sekni, třeba jen jednou, ale hlídej si hp a atd.. já s ním neměl žádnej problém, při fightu mě seknul jen jednou.

P.S. hraješ to na gamepadu, nebo klávesnici? Jestli na klávesnici tak se nedivím, kup si Xkovej gamepad a bude to napohodu, akorát není nejlevnější, ale dá se použít ve všech hrách.

Většina bossů útočí tak že 2-3x po sobě sekne, nebo udeří, pak máš tak +- cca 4sekundy abys zaůtočil ty, a pak se azse opakuje Bosovi útoky, navíc když Bosse sundáš pod 75%(aspoň myslím) tak začne používat i speciální útoky - např. sek, sek + spec. útok, pak azse útočíš ty, stačí si jen zapamatovat jak a v jakém pořadí boss útočí, oproti DS 1 a 2 je tohle easy. Jinak někteří oponenti v pozdější fázi hry jsou horší jak bossové - 1 útok a půlka HP v háji + ještě mají štíty :D :D

Já mám za sebou asi 6 nebo 7 Boss fightů(včera mi hra přišla a já hrál až do půl páté do rána), a neměl jsem s žádným, větší problém. Je třeba si zapamatovat útoky v pořádí a mít dost výdrže, pak si za vodou a žádný souboj pro tebe nebude těžký, pokud hraješ za Knighta tak vydržíš 10-11 hodin i se zákl. vybavením, hlavně je třeba ze začátku investovat duše do Vigoru, já ho z počátku vyhnal až na 26 úroveň, a teprve pak jsem dával body do výdrže a síly. Jinak čím větší výdrž, tím více můžeš blokovat štítem.

_________________
CPU: Core I5 - 750 (3,8Ghz)
VGA: Sapphire R9 280x Vapor-X 3GB (1070/6200Mhz)
MB: Gigabyte P55-UD3R
RAM: 8GB DDR 3 Kingston 1600Mhz
HDD 1: SEAGATE 500GB
HDD 2: SEAGATE 500GB(sys)
EDD: 2,32TB(320GB+2TB)
Zvuk: Sound Blaster 2 ZS
Myš: RAZER LACHESIS
Zdroj: SEASONIC M12II-620W


14 dub 2016, 10:57
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Dark Souls 3

mohla by sem nejaka dobra dusa hodit postup na online v cz,nielen skopirovat zo skidrow straniek..co som robil,instalacia klasicky hodil som tam ten 207 mb crack a potom ten network fix a ono nic dokonca som si vymazal cca 15 h hrania :? :? .

Dakujem


14 dub 2016, 18:19
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Dark Souls 3

Tak ja se taky pridam do diskuze, ale jen kratce.

Zkusil jsem dvojku asi 5h a nehratelny :D :D :D jako na tohle ja nervy proste nemam, navic se vzdycky vyskytlo neco jinyho, co slo hrat, to jeste existovaly nejaky grupy a crackerska scena ale :D

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


15 dub 2016, 19:01
Profil
Private
Private

Registrován: 20 lis 2010, 13:42
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Dark Souls 3

nemá niekto náhodou problém že keď zapnem hru tak mám iba black screen a nič sa nedeje ?


15 dub 2016, 19:04
Profil
Private
Private

Registrován: 04 lis 2007, 07:50
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Dark Souls 3

no, nikdy jsem na konzoli nehrál, takže hraju na klávesnici s myší... vyhovuje mi to tak.. nedovedu si představit, že bych hrál na gamepadu.. no, zkoušel jsem tu taktiku boje a docela to funguje, ale zatím jsem ještě nezvítězil... bylo tu zmiňováno použití bomb. V inventáři je mám, ale vůbec jsem nepřišel na to, jak ty bomby mám použít. Jedině v menu inventáře kliknu na bombu a pak se dá použít, ale nedokážu si představit v boji jít do menu a tam se proklikat k použití bomby... nemáte někdo nějakej nápad, jak si bombu nebo i cokoli jiného dát do okýnka pro rychlé použití, které je zobrazeno vlevo dole?

jinak díky všem za rady a přeji hezký den :)


16 dub 2016, 07:30
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Dark Souls 3

cleyment píše:
no, nikdy jsem na konzoli nehrál, takže hraju na klávesnici s myší... vyhovuje mi to tak.. nedovedu si představit, že bych hrál na gamepadu.. no, zkoušel jsem tu taktiku boje a docela to funguje, ale zatím jsem ještě nezvítězil... bylo tu zmiňováno použití bomb. V inventáři je mám, ale vůbec jsem nepřišel na to, jak ty bomby mám použít. Jedině v menu inventáře kliknu na bombu a pak se dá použít, ale nedokážu si představit v boji jít do menu a tam se proklikat k použití bomby... nemáte někdo nějakej nápad, jak si bombu nebo i cokoli jiného dát do okýnka pro rychlé použití, které je zobrazeno vlevo dole?

jinak díky všem za rady a přeji hezký den :)


jednoduche q oznac nepriatela a r hod....co sa tika vyberu stlac esc potom equipment celkom dole mas 10 volnich okienok je tam obrazok flasky,klikni na to vyskoci dalsia tabulka a vyber si co chces :D :D .
Je inac skoda ze na to nie je cz


16 dub 2016, 08:36
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2009, 13:26
Příspěvky: 146
Příspěvek Re: Dark Souls 3

Nehrajete to někdo v rozlišení 2560x1080 ?
Je to úhlopříčka 21:9 problém je, že jsou na stranách černý pruhy.
Na steamu na to dělají fix, ale mám obavu, že na verzi od codex to nefunguje.


17 dub 2016, 14:14
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Dark Souls 3

na steamu mi vyskočilo ze 18 ma vyjst 1.04 update,tot dufam ze skidrow to da ten isty den alebo....


17 dub 2016, 17:32
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2009, 13:26
Příspěvky: 146
Příspěvek Re: Dark Souls 3

Yoda.Mistr píše:
Nehrajete to někdo v rozlišení 2560x1080 ?
Je to úhlopříčka 21:9 problém je, že jsou na stranách černý pruhy.
Na steamu na to dělají fix, ale mám obavu, že na verzi od codex to nefunguje.

Kdyby to někdo potřeboval, tak tady je návod
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


18 dub 2016, 14:54
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Dark Souls 3

nove update.v1.03.1 my pomohlo,iba tolko :D :D :D


18 dub 2016, 15:57
Profil
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Re: Dark Souls 3

ahoj prosím vás jedu na klávesnici jak se skáče poradíte mi někdo, a ještě jak se používají kouzla děkuji


18 dub 2016, 20:46
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2009, 13:26
Příspěvky: 146
Příspěvek Re: Dark Souls 3

Jirka.Fajgl píše:
ahoj prosím vás jedu na klávesnici jak se skáče poradíte mi někdo, a ještě jak se používají kouzla děkuji

Skáče se mazerníkem. Chvíli drž mezerník+w, pak ho pusť a rychle zmačkni znovu a skočíš.
Jestli kouzlem myslíš weapon art, tak zmačni f abys chytil zbraň oběma rukama a potom shift+pravý myšítko.


22 dub 2016, 15:08
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2009, 13:26
Příspěvky: 146
Příspěvek Re: Dark Souls 3

Funguje někomu hra i online?
Jestli jo dejte sem návod.


29 dub 2016, 16:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze