fastshare
Call of Duty: Infinite Warfare
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 12:16





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Call of Duty: Infinite Warfare 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2007, 23:38
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Nemáte někdo náhodou crack na Call of Duty Infinite Warfare ? Stáhl jsem si zde verzi kde není a na netu je jsem ho samostatně nenašel :(


25 lis 2016, 19:25
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Bzek píše:
Nemáte někdo náhodou crack na Call of Duty Infinite Warfare ? Stáhl jsem si zde verzi kde není a na netu je jsem ho samostatně nenašel :(


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil zick-zack dne 25 lis 2016, 21:09, celkově upraveno 1
Linky do CODE!


25 lis 2016, 21:06
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2008, 10:13
Příspěvky: 19
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Češčina sa neplánuje? :)


29 lis 2016, 07:46
Profil
Private
Private

Registrován: 01 bře 2008, 19:11
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

ahoj . pomůže mi prosím někdo ?? na konci úvodního videa se hra sekne ...a hotovo zamrzne .. asi 4 x jsem přeinstaloval ..různé verze ...i update 1 jsem někde našel a zkusil jsem aplikovat ..pořád stejná chyba ...vše co se instaluje s hrou jsem instaloval a mám aktuální i ovladače grafiky ....viděl jsem v různých forech ,že problém má více lidí ,ale nikde jsem nenašel řešení


29 lis 2016, 17:35
Profil
Private
Private

Registrován: 01 bře 2008, 19:11
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

ještě si odpovím zatím sám ..kdysi v dávné minulosti byl u nějaké hry podobný problém a stačilo ze hry smazat úvodní video ..ale tady jsem nenašel žádnou složku ani nic co bych si troufnul označit jako úvodní video ..pomoc :-)


29 lis 2016, 17:37
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 16:28
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

654321 píše:
ahoj . pomůže mi prosím někdo ?? na konci úvodního videa se hra sekne ...a hotovo zamrzne .. asi 4 x jsem přeinstaloval ..různé verze ...i update 1 jsem někde našel a zkusil jsem aplikovat ..pořád stejná chyba ...vše co se instaluje s hrou jsem instaloval a mám aktuální i ovladače grafiky ....viděl jsem v různých forech ,že problém má více lidí ,ale nikde jsem nenašel řešení


Ahoj,
hra je hodně náročná na velikost paměti. Musíš zvětšis soubor pagefile.sys alespoň na 16GB pokud máš alespoň 8GB maměti. Pokud máš méně tak přidej na velikosti souboru.
Snad Ti to pomůže.


01 pro 2016, 16:28
Profil
Private
Private

Registrován: 01 bře 2008, 19:11
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

waran166 píše:
654321 píše:
ahoj . pomůže mi prosím někdo ?? na konci úvodního videa se hra sekne ...a hotovo zamrzne .. asi 4 x jsem přeinstaloval ..různé verze ...i update 1 jsem někde našel a zkusil jsem aplikovat ..pořád stejná chyba ...vše co se instaluje s hrou jsem instaloval a mám aktuální i ovladače grafiky ....viděl jsem v různých forech ,že problém má více lidí ,ale nikde jsem nenašel řešení


Ahoj,
hra je hodně náročná na velikost paměti. Musíš zvětšis soubor pagefile.sys alespoň na 16GB pokud máš alespoň 8GB maměti. Pokud máš méně tak přidej na velikosti souboru.
Snad Ti to pomůže.



ahoj jak mám prosím nastavit velikost pagefile.sys alespoň na 16GB ...ve WIN 10 ?


15 led 2017, 19:58
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33500
Příspěvek Re: Call of Duty: Infinite Warfare

Tohle je už fakt ale komedie. Kam se poděl ten pravý Call of Duty?

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


Naposledy upravil zick-zack dne 24 čer 2017, 08:19, celkově upraveno 2
OK takhle by odkazY také v Diskuzi šlY


24 čer 2017, 01:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze