fastshare
Vývoj her v dnešní době
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 17:17





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Vývoj her v dnešní době 
Autor Zpráva
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Vývoj her v dnešní době

Co si o tomto tématu myslíte vy? Za mě bych řekl že hry už nejsou co bývaly připadá mi více her jako kopie než novinky . Dříve vyšla hra a za 1 za 1 a 1/2 vyšla další a úplně jiná třeba příklad Call of Duty , 1 díl byl super a za jak dlouho vyšel druhý který zase byl o něčem jiném. No rád budu když tu budete psát a budeme se dělit o dojmy, jaké byly hry dříve a jaké jsou teď .


19 čer 2016, 06:01
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 06 pro 2009, 18:34
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Vývoj her v dnešní době

Podle mě jsou dnes všichni moc namlsaný (včetně mě) a vidí všude hned samej bug a všechno jim vadí (včetně mě). Dnes se plno hráčů otáčí hlavně za grafikou (včetně mě) a pak člověk všude jenom čte - Awesome! Jenže pak proběhne downgrade grafické stránky a všichni jsou akorát tak nakakaný, že to vypadá jako hra před 5ti lety (včetně mě, jsem docela ujetej na grafiku, protože mi to potom zpestřuje pocit z hry).

NICMÉNĚ - dřívější hry (ačkoliv byly zabugované) měli své kouzlo - pro mě je například Mafia 1 hra, kterou nikdy žádná nepřekoná - prostředí, nápad, styl, dabing, grafika - zkrátka vše. Sice se mi i na dosti výkonné sestavě seká, ale to nemění nic na tom, že to klidně přetrpím :-)

Z dnešní doby je pro mě TOP asi Grand Theft Auto V - ale to si nejsem úplně jistej. Teď na ty hry už nemám tolik čas, ale je pravda, že GTA 5 jsem si koupil dohromady 3x (vždy jsem prodal, ale napotřetí jsem si jí už nechal).

Ještě bych rád zmínil kupování a kradení her: Nedávno jsem se na jedné stránce hádal s jednim vopičákem, že vše má svoje plus a mínus - rád bych podotkl (v rychlosti), že odmítám si v dnešní době koupit hru, aniž bych jí předem vyzkoušel - a proč? Protože 90% z nich do 30ti minut odinstaluju. Buď je ta hra hnusná, nebo nemá žádnej děj, nebo se špatně ovládá......ale ze všeho nejvíc mi hejbe s majestátem - že je ŠPATNĚ optimalizovaná! Nechápu, jak si v 21. století může někdo dovolit prodávat za 1499,- Kč polotovar zvanej Assassins Creed Unity a podobný blbosti....ale to bych se tu zase musel rozčílit. Nejhorší je, že lidi jsou takový idioti, že jim to kupujou - pak se samozřejmě nic nemůže změnit a mnohdy se to ještě může zhoršit.


29 čer 2016, 15:52
Profil
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Re: Vývoj her v dnešní době

jj to máš pravdu, pro mě je zatím top hra zaklínač 3 s data disky kterou jsem si koupil, zatím mě žádná hra tak nechytla jako tato


29 čer 2016, 19:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze