fastshare
Dead Rising 4
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:52





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Dead Rising 4 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Dead Rising 4

To je sice hezký, že jsou další hry, ale já už sérii Dead Rising začal, tak v ní taky budu pokračovat, dokud s ní neseknou.
Nebo takhle - dost mě štve, že to tak často padá, ale stejně si hru vyzkouším, dokud je reálně možné pokračovat dál ve hře. Nějaké pády, to je ještě relativně dobrý... u takovýho Prey 2017 bych byl fakt nepříčetnej, pokud bych hrál ještě se starými updaty, které pořád můžou zmrvit hru a ono by se tak fakt stalo. Zbytečně ztracenej čas nad něčím, co by nešlo dokončit.

Edit: Tak jsem si už hru sehnal a vlastně už i dohrál. Bál jsem se, že to bude padat jak na běžícím pásu, ale ono to jelo úplně stabilně a spadlo to jen jednou asi uprostřed hry. Potom už vůbec. :D

Nevím, jestli tomu nějak pomohl ten Update 2, ale to je jedno. Pěkně jsem si užíval zabíjení zombíků bez nějakých vážnějších problémů s hrou. :)


06 črc 2017, 18:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze