fastshare
Resident Evil 7
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 09:39





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Resident Evil 7 
Autor Zpráva
Warman
Warman

Registrován: 10 kvě 2009, 16:23
Příspěvky: 1337
Příspěvek Re: Resident Evil 7

vy už hrajete?? Já až zítra pokud to spustím, jaká je optimalizace hry je tak dobře udělaná jako u Zaklínače 3????


29 led 2017, 21:26
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 15 pro 2010, 12:25
Příspěvky: 151
Příspěvek Re: Resident Evil 7

mám tady zdejší upload z bitster od seraphin a když spustim, tak nefunguje klavesnice ani myš . Neví někdo o co go?

budu vcelku vděčný za odpovědi . Díky


Naposledy upravil Lennycom dne 30 led 2017, 20:02, celkově upraveno 1

30 led 2017, 18:25
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 20:49
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Resident Evil 7

PADA TO TAKY NEKOMU KDYZ SLEZETE DOLU PO ZEBRÍKU A JDETE TOU VODOU TAK NAKONCI JAK PODLEZATE V TY VODE TEN BETON TAK TO PADNE


30 led 2017, 19:08
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Resident Evil 7

kubasekpetre píše:
PADA TO TAKY NEKOMU KDYZ SLEZETE DOLU PO ZEBRÍKU A JDETE TOU VODOU TAK NAKONCI JAK PODLEZATE V TY VODE TEN BETON TAK TO PADNE



Jo tak taky mám ten problém ,přišel jsi na to?? a nějaká rada??


30 led 2017, 21:07
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 20:49
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Resident Evil 7

ne nepřišel skousel jsem to preinstalovat znova cracknout a nic pada to porad stejne :-(


30 led 2017, 21:13
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Resident Evil 7

No tak musíme poprosit chytré hlavy ,aby nám pomohli...:) dík za každou radu


30 led 2017, 21:15
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33500
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Přátelé s tou vodu opravdu nevím :( Někomu to takto Crashne a jiným to šlape jak drak. Co vím, tak hra má nějakou zmršenou podporu Phenomů
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

A Propos:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Lennycom píše:
mám tady zdejší upload z bitster od seraphin a když spustim, tak nefunguje klavesnice ani myš . Neví někdo o co go?

budu vcelku vděčný za odpovědi . Díky

Nemáš zapojený volant či jiné takovéto periférie? Zda ano zkus odpojit...

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


30 led 2017, 21:49
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Zase ty Phenomy, ach jo, musím si už koupit nový procák....až na něj bude :( Je mi ,ale divný že začátek jde úplně v pohodě.....


31 led 2017, 07:24
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 srp 2009, 09:25
Příspěvky: 54
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Co se týče problému s klavesnicí a myši, také mi to dělá. Stačí po spuštění hry najet do spravce uloh a pote se vrátit zpět do hry a jede už.


31 led 2017, 07:36
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Resident Evil 7

emueue píše:
Zase ty Phenomy, ach jo, musím si už koupit nový procák....až na něj bude :( Je mi ,ale divný že začátek jde úplně v pohodě.....


Takže nejen, že AMDčka hrozně topí a výkonnostně se nemůžou vyrovnat Intelu. Ještě ani na nich každá hra nefunguje pořádně. O to další důvod, proč si nikdy nekoupit AMD procesor...


31 led 2017, 07:45
Profil
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 17:01
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Takže typická konzolovina: hru nespustím s připojeným ovladačem Nostromo a nepodporuje 21:9 monitor (obraz se roztáhne). Takže pro mě nehratelné. Ještě, že jsem si to nekoupil, zlatý pirátství, vyhodil bych litr. Jestli to někdy opraví (pochybuju v případě CapCom), koupím si to, ale takhle nazdar.


31 led 2017, 09:04
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 15 pro 2010, 12:25
Příspěvky: 151
Příspěvek Re: Resident Evil 7

děkuji za reakce na můj problém, už jsem to pogooglil, problém je v zapojeném H.O.T.A.S , ta hra je prostě v tomhle idiotka, jakmile detekuje zapojenou další periferii nez klavesnici a mys, tak to děla tento problem, ovládat to šlo na HOTASU :D coz je samozrejme nesmysl. Aby jste hráli normálně , musite ho odpojit z USB před každým spuštěním hry. To není chybou warez verze, to je chyba samotné hry. Ještě že jsem si to nekoupil !!!!


31 led 2017, 09:18
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Lennycom píše:
děkuji za reakce na můj problém, už jsem to pogooglil, problém je v zapojeném H.O.T.A.S , ta hra je prostě v tomhle idiotka, jakmile detekuje zapojenou další periferii nez klavesnici a mys, tak to děla tento problem, ovládat to šlo na HOTASU :D coz je samozrejme nesmysl. Aby jste hráli normálně , musite ho odpojit z USB před každým spuštěním hry. To není chybou warez verze, to je chyba samotné hry. Ještě že jsem si to nekoupil !!!!


No jo, temná strana některých her, o čem se nemluví nebo respektive nechce mluvit. Jenže realita je bohužel jiná - hlavně, že to má Denuvo. Ale že to není všechno do detailu vyladěný, to už je jaksi netrápí...


31 led 2017, 09:56
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 15 pro 2010, 12:25
Příspěvky: 151
Příspěvek Re: Resident Evil 7

-Seraphim666- píše:
Přátelé s tou vodu opravdu nevím :( Někomu to takto Crashne a jiným to šlape jak drak. Co vím, tak hra má nějakou zmršenou podporu Phenomů
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

A Propos:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Lennycom píše:
mám tady zdejší upload z bitster od seraphin a když spustim, tak nefunguje klavesnice ani myš . Neví někdo o co go?

budu vcelku vděčný za odpovědi . Díky

Nemáš zapojený volant či jiné takovéto periférie? Zda ano zkus odpojit...



jj jak jsem psal uz výše, je to vyřešeno a ano bylo to zapojeným HOTASEM . Díkes


31 led 2017, 14:52
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 15 pro 2010, 12:25
Příspěvky: 151
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Mannoroth píše:
Lennycom píše:
děkuji za reakce na můj problém, už jsem to pogooglil, problém je v zapojeném H.O.T.A.S , ta hra je prostě v tomhle idiotka, jakmile detekuje zapojenou další periferii nez klavesnici a mys, tak to děla tento problem, ovládat to šlo na HOTASU :D coz je samozrejme nesmysl. Aby jste hráli normálně , musite ho odpojit z USB před každým spuštěním hry. To není chybou warez verze, to je chyba samotné hry. Ještě že jsem si to nekoupil !!!!


No jo, temná strana některých her, o čem se nemluví nebo respektive nechce mluvit. Jenže realita je bohužel jiná - hlavně, že to má Denuvo. Ale že to není všechno do detailu vyladěný, to už je jaksi netrápí...



souhlas


31 led 2017, 14:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze