fastshare
Resident Evil 7
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 12:18





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Resident Evil 7 
Autor Zpráva
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Resident Evil 7

-Seraphim666- píše:
Možné řešení pro pád s vodou u Phenomů (originál v ENG):
Citace:
Hi.

First, make sure you exit out of steam, that is very important.

The first is the crack, the second is the savegame files which work for this crack (one's I am using).

Here is the link for the crack.

Link:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


This one is for the game saves.

Link:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Okay once you are finished downloading, open the file "RESIDENT EVIL 7 biohazard.rar", and extract it into your game directory. Don't worry it won't overwrite anything.

Start JSGME (the file is very safe, no need to worry about it), it will ask you to choose a directory, just choose the default which is MODS. All you have to do is select okay, nothing else is needed.

The reason why I use JSGME is because once you activate the mod, it will copy what is needed to copy, and back up your original files which is always a good thing too do.

Okay to activate the mod, start JSGME.exe, highlight the name of the mod, and press the right arrow, to deactivate it just highlight the name on the right, and select the left arrow.

All of your original files will be restored so no need to worry.

Now once you have activated the mod via JSGME, now double tap re7.exe, and let the game start.

If the game language turns too russian, don't worry, you can change your language back to english.

To do that, just start the game, go into options, starting from the top, go to the fourth option, in this case press your down arrow key 3 times.

Once there you will see 3 options.

Go to the top one, and press the right arrow until you see something like английский. That is the word for english in russian. Do the same for the one below it, then right click your mouse button.

Okay, start a new game, and let it create a new save game. Once you are done, exit out.

Make your way to the directory "C:\Users\your system name\Documents\CPY_SAVES\CPY\418370\win64_save"

Delete all of those bin files inside the win64_save folder.

Okay, remember the second file you downloaded?

Extract those bin files into this directory you just emptied.

Restart your game, and you should see those save files.

The save game I think you need to load is 0:52 to start with. You could play the other save files, it is up to you.

I hope this works for you, and take care. I am having this odd feeling Capcom won't release an update until sometime later this week.




Opět si zabodoval už to šlape... :) sice jsem přeskočil kousek je tam nějakej dědek s velkým kladivem a sere mě :) ale jinak ok ...TAKŽE DÍÍÍK


01 úno 2017, 21:16
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33500
Příspěvek Re: Resident Evil 7

pospisil80 píše:
Asi jsem blb ale mě žádné cheaty nejdou,buď jsem stáhl jiné dlc nebo nevím....Změněno z 0 na 1 v cheats mám...ale nikde nic
;-)

Pre-Order DLC by měla být tato:
Re: Resident Evil 7

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


03 úno 2017, 13:47
Profil
Private
Private

Registrován: 21 kvě 2009, 22:29
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Návod jak vyřešit pád hry ve sklepě ve vodě. Mě pomohl.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil zick-zack dne 04 úno 2017, 11:16, celkově upraveno 1
Linky vedoucí mimo Wwarcenter vkládej do tagu CODE!!!!


04 úno 2017, 10:55
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33500
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Je to sice úplně to samé jako DLC Pack od FTS, ale to NFO je epické :D :D

Resident.Evil.7.BioHazard.DLC.Pack-Darbujan
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Škoda že zmršili .sfv pro případnou kontrolu dat.

NUKED: bad.pack_bad.sfv

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


13 úno 2017, 23:01
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2009, 17:42
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Trixx001 píše:
Návod jak vyřešit pád hry ve sklepě ve vodě. Mě pomohl.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


sice je to jednu část skoro nehratelnej shit, ale funguje, díky


16 úno 2017, 17:28
Profil
Private
Private

Registrován: 21 kvě 2009, 22:29
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Resident Evil 7

phoenix01 píše:
Trixx001 píše:
Návod jak vyřešit pád hry ve sklepě ve vodě. Mě pomohl.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


sice je to jednu část skoro nehratelnej shit, ale funguje, díky


Není zač. Jednu chvilku to bylo opravdu jak prohlížení fotek :D


17 úno 2017, 12:10
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 15:36
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Resident Evil 7

po zvolení úrovně obtížnosti ->enter, hodí : .exe prestal pracovat, Win8.1 64, I5 4670K, 8GB, Radeon R9 290. Na netu jsem nic nenašel, v dokumentech odstranil save, odstranil registry,přeinstaloval hru, ale pořád totéž. Nějaký nápad? poslední drivery, RE7 s DLC i bez.


18 úno 2017, 10:37
Profil
Private
Private

Registrován: 19 kvě 2015, 21:57
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Resident Evil 7

malý dotázek :o) jsou v týhle super hřeCZ titluky?:o) díky za informaci


25 úno 2017, 23:14
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 422
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Nie! Ale mrázo robí preklad do cz ktorí ale asi ne cracklú verziu nepôjde nakoľko sa cracklá verzia neaktualizuje zatiaľ.


26 úno 2017, 00:23
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 pro 2015, 13:19
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Čau borci.Jak vás ta hra baví?Já jsem docela rozmrzelej... :( .Psalo se návrat ke kořenům a ono asi fakt, ale pro mě špatně.Procházet v místnosti kolem každé skříňky, šuplíku, obrazu atp., abys náhodou někde něco nezapomněl vzít, mě fakt nebaví.Škoda.Docela jsem měl chuť na hororovku, ovšem tohle fakt nedám.Snad 10x jsem prolezl barák, abych našel poslední hlavu do dveří a nic.To je frustr a né strach a zábava.Naštěstí to crackli...,páč za tohle vysolit plnou cenu, toš mě odvezou nohama napřed :? :D .Čus


01 bře 2017, 02:12
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 15 kvě 2009, 14:49
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Zdravím lidi, hra mě baví a je tam atmosféra, byť škoda té velmi zastaralé grafiky. Ovšem mám problém, že se mi občas hra lehce zasekává na zlomek sekundy, jakoby nestačila grafická pamět, což je blbost u 4 GB radeonu rx 470 a 8 GB ram.
Nevíte o nějakém updatu?
Díky


06 bře 2017, 20:55
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Resident Evil 7

fiLL-kiLL píše:
Zdravím lidi, hra mě baví a je tam atmosféra, byť škoda té velmi zastaralé grafiky. Ovšem mám problém, že se mi občas hra lehce zasekává na zlomek sekundy, jakoby nestačila grafická pamět, což je blbost u 4 GB radeonu rx 470 a 8 GB ram.
Nevíte o nějakém updatu?
Díky


me to dela to same, proste jsem si na to musel zvyknout, jinak ta hra je skutecne dobra, nevim jak jsi daleko, ale ta cast v dome je nejlepsi, ve vr realite to musi byt bomba


07 bře 2017, 10:38
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 15 kvě 2009, 14:49
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Resident Evil 7

ssjimbou píše:
fiLL-kiLL píše:
Zdravím lidi, hra mě baví a je tam atmosféra, byť škoda té velmi zastaralé grafiky. Ovšem mám problém, že se mi občas hra lehce zasekává na zlomek sekundy, jakoby nestačila grafická pamět, což je blbost u 4 GB radeonu rx 470 a 8 GB ram.
Nevíte o nějakém updatu?
Díky


me to dela to same, proste jsem si na to musel zvyknout, jinak ta hra je skutecne dobra, nevim jak jsi daleko, ale ta cast v dome je nejlepsi, ve vr realite to musi byt bomba


Sakra tak to abych si taky zvykal na to sekání :-( Jo atmosféra je tam skvělá, mám někdy docela problém to hrát večer na sluchátkách a na TV :-)


09 bře 2017, 18:50
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 pro 2015, 13:19
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Resident Evil 7

fiLL-kiLL píše:
ssjimbou píše:
fiLL-kiLL píše:
Zdravím lidi, hra mě baví a je tam atmosféra, byť škoda té velmi zastaralé grafiky. Ovšem mám problém, že se mi občas hra lehce zasekává na zlomek sekundy, jakoby nestačila grafická pamět, což je blbost u 4 GB radeonu rx 470 a 8 GB ram.
Nevíte o nějakém updatu?
Díky


me to dela to same, proste jsem si na to musel zvyknout, jinak ta hra je skutecne dobra, nevim jak jsi daleko, ale ta cast v dome je nejlepsi, ve vr realite to musi byt bomba


Sakra tak to abych si taky zvykal na to sekání :-( Jo atmosféra je tam skvělá, mám někdy docela problém to hrát večer na sluchátkách a na TV :-)


Tak se zkus podívat na vytížení VRAM a kdyžtak pohrát s nastavením.Já mám GTX960 2G a nesekalo se mi to, ikdyž jsem měl VRAM skoro plnou.


09 bře 2017, 20:09
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 15 kvě 2009, 14:49
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Resident Evil 7

Jo jo, problém je s VRAM. Je smutné, že hra s takovou nic moc grafikou zabíra v plném nastavení necelých 8 GB VRAM, špinavý port vskutku...A ještě mi občas při hraní zamrzává PC. Nevíte o nějakém updatu?
Díky


13 bře 2017, 19:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze