fastshare
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 14:14





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 
Autor Zpráva
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Edit původní zprávy/ (22.09.2019 8:28)
Tak kdopak se těší? :)

Jen tu chci dát info, že do konce tohodle měsíce se dá na Uplay bezplatně aktivovat Uplay+ na měsíc s možností to kdykoliv zrušit bez zaplacení jediné koruny.
Tedy nejspíš do konce 30 dní od aktivace... ještě s tím nemám zkušenosti. Čekám na poslední den a odpoledne nebo večer 30.9 to odpálím. Hned další den 1.10 v úterý vychází Breakpoint
a zároveň je i součástí Uplay+ her. Takže tím chci říct, že si ho můžeme zahrát zadarmo a na dohrání bude celý měsíc. Vlastně s Uplay+ máte ještě o 3 dny dřívější přístup k novým hrám
než ostatní. Jinak ofiko bude přístupná ke hraní až 4.10. Tak hodně štěstí.. : D


Přidáno/
Tak je to bohužel všechno jinak. :/ Omlouvám se za poplach. Bylo to špatně pochopeno. :D

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


21 zář 2019, 18:03
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Super, akorát jsi přehlédl jednu zásadní věc - Ubisoft na E3 oznámil, že i Ghost Recon - Breakpoint bude mít AI parťáky, takže žádné online only a hra by měla jít normálně cracknout tak či tak. Jako tohle je super, akorát já bych byl radši, kdybych si tu hru mohl zahrát kdykoliv a ne být omezený časovým limitem v podobě jednoho měsíce na dohrání, než mi expiruje účet.


21 zář 2019, 18:45
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - ČTĚTE!!

Naprostá pravda.
Tady mi šlo jen o to, že je šance si to zahrát hned bez čekání a plno lidem stačí měsíc na dohrání single playeru.
Tak jako tak, kdyby čekali na crack tak by je zajímal jen SP a online by se nezabývali a o to tedy víc čistého času jen na příběh.
Prodloužit za 500,-kč na další měsíc nebo si save přehodit na pozdější release a pokračovat by neměl být problém. :D
The division 2 tam bude taky, ale to jsem si zkoušel při testech a byla to nuda. Musím říct, že jednička mi stačila.

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


21 zář 2019, 19:03
Profil
Private
Private

Registrován: 23 lis 2009, 17:48
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Aktivoval jsem si free Trial dnes. Takže pravděpodobně ten jejich free trial funguje od 3.9. do 30.9. a ve 23:59 se prostě deaktivuje a od 1.10. je to placený. Být váma si to aktivuju co nejdřív, pokud si chcete nějaký ty hry na Uplay zahrát.


21 zář 2019, 22:35
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Tak jsem to jejich odpočítávání pochopil asi špatně. :D
Zkusím si to teda aktivovat hned i když už není moc času.
Přitom podle toho co tam mají napsaný to tak vypadá, že je jeden měsíc zadarmo a odpočítávání dní do kdy se to může aktivovat. :/

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


21 zář 2019, 23:03
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

The Division mě nějak moc neláká. Nejdřív mě teda mrzelo, že hra je online only, ale když jsem se téhle sérii podíval víc na zoubek, přešla mě chuť. Takže jestli to chápu správně, bude úplně nejlepší klasicky počkat na crack, protože si stejně Ghost Recon - Breakpoint nezahrajeme zadarmo a hned, když je to od října placené. :D A jak už jsem psal, není třeba se bát toho, že crack nebude, protože hra nakonec nebude online only.


22 zář 2019, 04:49
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Na první pohled to vypadalo až moc dobře. To ostatní mají napsaný až za tím vším jen aby nalákali lidi jako všude..všichni stejný! Do.. :D
První zprávu jsem teda upravil a dál to tady může sloužit aspoň na pokec o hře.

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


22 zář 2019, 07:40
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

To je ale takhle všude - oni nejsou blbí a vědí, že jakmile člověka fakt přesvědčí, že to tak je, tak ten dotyčný už asi nebude zkoumat, co mají napsané dál. :D

Každopádně hra vychází 4. října v pátek.


22 zář 2019, 09:33
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 23 lis 2009, 11:08
Příspěvky: 155
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Na Reddite je tato hra zaradena v kategorii "online only". Tak teraz neviem, je to pravda alebo nie?









:(

_________________
Média nám klamú, poznávajme zakázanú pravdu:

https://tadesco.org /www.hlavnespravy.sk /https://aeronet.news/https://sk.news-front.info
z USA trollmi nediskutujem, tých rovno posielam do ....


06 říj 2019, 08:37
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Bohužel je to tak. Ptal jsem se i na oficiálním Redditu série Ghost Recon... Hra je furt online only a jako by toho ještě nebylo málo, tak AI parťáci ve hře stále nejsou, přitom říkali, že nakonec budou. Ti prý budou, ale až později, ale to stejně nemění nic na tom, že hra bude furt online only, což je ta největší hovadina, co kdy mohli udělat. Tahle série byla vždy o taktice a o SinglePlayeru a oni nejnovější pokračování nacpou do online světa stejně jako Division. Fakt by mě zajímalo, kterej k*kot tohle vymyslel... A hlavně taky to, jak to hodlají udělat, až tahle hra bude třeba 10 let stará a vypnou servery? To si tu hru jako už nebude moct nikdy nikdo zahrát nebo co? SinglePlayer = offline, to je fakt takový problém tohle pochopit... Jestli chcete hrát online, udělejte si vlastní hru bez něho.

Takže crack nebude a další parádní série je zničená. A teď už jenom čekám, až se další pokračování sérií Far Cry a Assassin's Creed vydají stejnou dementní cestou...


06 říj 2019, 09:56
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Do Far Cry a Assassin's Creed nám za chvíli taky dají nějaký Ai parťáky a udělají to online a bude po všem.
Přitom tohle bylo opravdu vždy jen o offline singlu. Teď už ta moje myšlenka o tom, že bych si zaplatil měsíc a zahrál si to s omezením už není tak hezká.
Bez netu se za chvíli ani nevy.. protože nepoteče voda a nebude jak spláchnout. Nepůjde telka což už tak vlastně mám, na pc si nic nespustím a můžu jít tak akorát ven na procházku. :D

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


06 říj 2019, 12:14
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

A to je úplně ideální situace na nějaký blackout internetu, protože jakmile ho někdo sejme, tak sejme úplně všechno, protože je to všechno propojené a všechno souvisí se vším. Přitom ta nejčastější věc, kterou lidi dělají, když nejede internet kvůli odstávce či poruše, je ta, že hrají hry. Protože pokud nejde o MultiPlayer, tak má hra fungovat vždycky na každých okolností. Ale říkejte to těm idiotům z Ubisoftu...

A to jsem si jak idiot naivně myslel, jak AI parťáci zapříčiní to, že hra nebude online only. Omyl, to na to totiž nemá vůbec vliv, což je naprostá paráda...

Právě nám začíná nová éra, dámy a pánové. Nová éra her, které jsou vždycky online only, aby nám to náhodou necracknuli, ale pozor! Stačí, aby jediná služba, která je k tomu potřeba (internet, problém na serverech, launcher atd.), nefungovala a hra je prakticky nepoužitelná, protože vás vykopne ze hry. A až za pár let zruší servery, na kterých to běží, tak si hru už nikdy nikdo nezahraje. Takže de facto není ani žádný rozdíl mezi tím, když někdo nabídne omezený free trial třeba na měsíc, abyste si stáhnuli, zahráli a dohráli hry, o které máte zájem, a mezi online only. Snad kromě toho, že to druhé vydrží pár let a kdo si nestihl hru pořídit, zahrát a dohrát, tak si ji už nikdy v budoucnosti nezahraje. ;-) A je úplně jedno, jestli má SinglePlayer v online podobě nebo ne.


06 říj 2019, 16:05
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 06 zář 2009, 15:48
Příspěvky: 578
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Těšil jsem se na tuto gamesu, že bude jiná než Wildlands (nic proti Wildlands, ale mě to přestalo velice rychle bavit nechtěl jsem hrát koop. a ti AI parťáci mi tam taky vadili). Vypadalo to slibně ovšem podle recenzí další nudná hra a tak jsem doufal kurnik:) Teď mám dilema jestli tomu šanci dát(koupit) či se na to vykašlat.

_________________
CPU Intel Core i5 9600K 3,7 - 4,6 GHz NZXT Kraken X52
GPU MSI RTX 2080 Gaming X Trio
MB MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon
RAM HyperX Predator DDR4 2x8GB 3200 MHz CL 15
SSD Samsung 850 EVO 250 GB
HDD WD Black 3TB
Zdroj Fortron Hydro G 750W
CASE Fractal Design Define R5 black window


07 říj 2019, 16:27
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

No, to prostě tyhle online only hry občas bývají. Stačí se podívat na The Division například... Každopádně moc dlouho neváhej - za pár let hra nebude aktuální, vypnou servery a už si ji nikdo nikdy nezahraje. Není budoucnost úžasná? :D


07 říj 2019, 18:18
Profil
Private
Private

Registrován: 22 lis 2007, 19:50
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Podkal někdo medicinu na Ghost.Recon.Breakpoint.Uplay.Ultimate.Edition-3DM RePack.iso??


15 pro 2019, 15:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze