fastshare
Gears 5
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 03:04





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Gears 5 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Gears 5

Konečně to někdo vidí stejně jako já. Přesně tak - tahle série je jeden velký bordel a proto pořád říkám, že odmítám hrát Gears of War 4 a Gears 5 do té doby, dokud nebudou ostatní díly taky na PC nebo hratelné pomocí Xenia emulátoru (emulátor Xboxu 360). Mně to třeba bohatě stačilo v sérii Saints Row, kdy se ve čtvrtém díle připomínají události z úplně prvního dílu, jenže ten taky na PC není, takže nebýt walkthrough, které jsem viděl, tak bych se taky totálně ztrácel, kdo je kdo a o co jde.

Lidská demence prostě nikdy nepřestane překvapovat. Aspoň, že ne úplně všichni jsou tak dementní - takový CAPCOM k desetiletému výročí série Dead Rising vydal úplně první díl v roce 2016 taky na PC 10 let poté, co hra vyšla exkluzivně pro konzole. A stejně jako v případě série Saints Row, od druhého dílu bylo vždycky Dead Rising také na PC.


24 říj 2019, 16:27
Profil
Colonel 3 rd class
Colonel 3 rd class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2010, 17:23
Příspěvky: 468
Příspěvek Re: Gears 5

Hlavne keď sa chvastajú ako sa starajú o PC hranie a idú vydať skoro všetky diely HALO na PC/Steam, by mohli aj s týmto niečo urobiť


26 říj 2019, 18:04
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Gears 5

Přesně tak. Na světě snad neexistuje žádná jiná herní série, ve které je takový bordel jako v Gears of War...


26 říj 2019, 18:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze