fastshare
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 21:14





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

radsej to nestahuj to bude nejaka blbost lebo ta hra este nema crack vraj je to only online


15 pro 2019, 17:28
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Přesně tak. Dokud se tady od Seraphima neobjeví oficiální release či nebude něco na Redditu, tak je všechno ostatní podvrh. Online-only není žádná sranda a crack jen tak nebude, jestli vůbec bude...


16 pro 2019, 19:21
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Před měsícem mi po 6 letech a 3 měsících odešla moje stará grafická karta AMD Radeon HD 7770 2 GB VRAM, tak jsem si pořídil novou AMD Radeon RX 570 8 GB VRAM a k tomu byl na výběr dárek zdarma mezi Borderlands 3 a Ghost Recon - Breakpoint. Byl bych blázen, kdybych si vybral Borderlands 3, takže nebylo o čem. :D

Mám za sebou první hodinu hraní a už asi začínám i chápat, proč crack jen tak nebude. Hra se sice tváří, že je kompletně v režimu SinglePlayeru, ale jakmile vstoupíte do jednoho ze skrytých táborů na ostrově, stane se z toho regulérní lobby, kde jsou ostatní hráči a některé NPCčka. Normálně lze ke každému hráči zajít a podívat se, jaké má vybavení a jak na tom je. Takže SinglePlayer je doslova a do písmene zažraný do MultiPlayeru jako mastnota a jestli se někomu někdy povede tohle separovat, tak bude fakt dobrej. Zlatý Wildlands, kde tyhle nesmysly nebyly a hra byla v režimu regulérního SinglePlayeru od začátku až do konce... Takže tento díl je vlastně další The Division, jen je součástí jiné série. A jestli tohle bude budoucnost her, tak se fakt máme na co těšit...

Nezbývá tedy než doufat, že Ubisoft dostane rozum, vyslyší naléhání hráčů a nějak ten SinglePlayer separuje od MultiPlayeru, aby hra nebyla online-only... Já totiž vlastně ani nevím, jestli vůbec hraju sám nebo ne. :D


10 led 2020, 19:03
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 04:42
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Chlapi Ja Vám poviem že je to riadne dobrá hra,mám ju kúpenú el.licenciu za naozaj smiešnych 24 eúr cez Uplay,mám už odohrané vyše 33 hodín,ale je
to masaker,paráda ozaj sa oplatí,hrám to na 2K/60 fps a Vysoké detaily...odporúčam!!!! :D


11 led 2020, 09:49
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

souhlasim s netopierom, take me to bavilo a nahral jsem 70 hodin, graficky nadhera a hratelne to bylo taky super, jenom jsem to kupoval na epicu a za mensi castku


11 led 2020, 09:56
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Jo, když pominu to online-only, tak ta hra není špatná, jenom bych fakt ocenil, kdyby to bylo hezky separované jako ve všech ostatních hrách a ne vše v jednom, co pouze spoléhá na servery, na kterých to běží. Až budou mít poruchu, to bude sranda...

Edit: Tak jsem to brutálně zakřikl. Nejen, že jsem měl naprosto bezdůvodnou modrou smrt, když jsem přistával s vrtulníkem, ale ta hra je s prominutím totálně doj*baná na grafických kartách od AMD - už na začátku musíte rychle přeskočit upravování své postavy, jinak hra spadne, ale tím to nekončí. Až budete muset do hor kvůli jedné příběhové misi, hra vám bude neustále padat, protože je nějaký problém s nadmořskou výškou ve hře či se sněhem. Tím pádem jsem v háji, protože se to nedá nijak obejít a naprosto brutální paradox je to, že AMD se podílelo na vývoji té hry, a taky to, že v předchozím Wildlands jsem byl často i ve výšce skoro 5 km a všechno bylo v pořádku. :shock: Ještě, že jsem za tenhle nedodělanej hnus nemusel zaplatil ani korunu, protože mám poprvé v životě chuť se na to vysr*t a to nepatřím mezi ty, co jsou schopní hru po pár minutách hraní hodit do koše...


11 led 2020, 10:33
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Tak se mi hru nakonec povedlo i dohrát. Ubisoft vydal nový update 1.06, který opravuje padání hry v nadmořské výšce nad 1200 m a kromě toho i to padání hry úplně na začátku při vytváření postavy. To ale nic nemění na tom, že je to nedodělanej a repetitivní hnus...


06 úno 2020, 06:06
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 423
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Mannoroth píše:
Tak se mi hru nakonec povedlo i dohrát. Ubisoft vydal nový update 1.06, který opravuje padání hry v nadmořské výšce nad 1200 m a kromě toho i to padání hry úplně na začátku při vytváření postavy. To ale nic nemění na tom, že je to nedodělanej a repetitivní hnus...

To sa vedelo už od začiatku že to je paskvil a hra stojí za ho*no lebo tam robíš ako vo Wildlands to isté dookola dokým ťa s toho netrafí šlak. Však aspoň trochu originality sa už dnes nenosí. Dnes potrebujeme 10 ochrán aby sme si ten svoj nepodarok ochránily a nedaj bože aby sa neukázalo aká "úžasná" je to hra. Ako napríklad s tým Warcraft 3 remaster.


06 úno 2020, 09:35
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Myslím, že této sérii nejvíc ublížil jednak příchod otevřeného světa od Wildlands místo klasických misí, jak tomu bylo úplně od začátku série až po Future Soldier a následně otevřený svět + online-only. To množství stížností je až neskutečné, co jsem po internetu viděl. A jsem rád, že i ostatní mají v hlavě rozum a souhlasí s tím, že online-only není k ničemu dobré a akorát buzeruje stejně jako Denuvo a podobné ochrany. Na druhou stranu Wildlands má taky nějaké to pozitivum - ten otevřený svět Bolívie je nádherný. Můžeš si ve hře vyzkoušet nejnebezpečnější silnici na světě, projet se po největší solné pláni na světě a pobývat v nadmořské výšce klidně i 5 km, kde okolo tebe vůbec nic není. :)

A to je ještě pořád dobrý - taky se mohli zachovat jako Infinity Ward s Call of Duty - Modern Warfare a být takové k*rvy, že na konzolích je SinglePlayer hezky offline, ale jenom na PC online-only. Protože na PC je přece nejrozšířenější pirátství a oni prostě udělají cokoliv jen proto, aby jim to ti zmetci necracknuli. Je jim úplně jedno, že jdou klidně i brutálně přes mrtvoly...


06 úno 2020, 17:25
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 16:27
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Zdravim Ubisoft uvolnil pro hrace trial verzi na 6 hodin a samozrejme se nasel borec co na to udelal bypass a trial time period jede donekonecna jak to bylo podobne u wildlands kde ste mohli hrat online bez nekterych funkci hry. Breakpoint sem testoval sou tam vsechny funkce co se tyce solo udajne by mel jet i coop ale nemam to s kym vyzkouset.Jeste zkusim nahrat aspon 10 hodin a pak vam hodim postup jak na to ;-)


01 dub 2020, 11:57
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33644
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Jak na to? Na tom není žádná věda - stáhnout Trial hry a ByPass nakopírovat do UPlay složky (standartně "C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher"

Ghost Recon: Breakpoint Trial Bypass-AsaNazGul
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


01 dub 2020, 14:14
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

A jelikož je to pouze trial, tak asi není možné hru dohrát, co? Jako mně je to jedno, hru jsem dostal jako dárek ke grafické kartě a už ji mám i dávno dohranou, jenom by mě to zajímalo.


01 dub 2020, 16:01
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 16:27
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Hra jde normalne dohrat stahne to full hru jen to ma casovy omezeni ktery resi ten bypass od serapha(ja to stahoval od rusaku).Tohle sami udelali i u wildlands kde si pak mohl delat challenge atd a coop sel ale jen pro ty co mely bypass.Tady nvm jak to je moc do tech online vecicek nelozim at me nevychytaj.Hrejte co muzete nez na to udelaj nakej hotftix i kdyz dle zdroje pri updatu staci prekopirovat jeden soubor do uplay a zas by to melo bezet..A to sem ten den chtel hru koupit za 20 ecek :D


02 dub 2020, 00:40
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Aha, tak to je super. Kéž by tak vyšel nějaký ten bypass i pro další online-only hry jako např. Call of Duty - Modern Warfare... To by pak bylo ještě víc super. :)

Každopádně co se týče těch online věciček, ve hře se propojuje online s offlinem akorát v tom táboře, kam si občas chodíš pro mise. Když vyjdeš ven a hraješ sám, v celém světě nepotkáš dalšího hráče. Jseš tam prostě jenom ty, nepřátelé a mise.


02 dub 2020, 05:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze