fastshare
Jaké PŘEHRÁVAČE VIDEA do PC použít?
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:59





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Jaké PŘEHRÁVAČE VIDEA do PC použít? 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Jaké PŘEHRÁVAČE VIDEA do PC použít?

Jaké PŘEHRÁVAČE VIDEA do PC použít?

Dlouhá léta jsem používal Media Player Classic, který vzhledově kopíroval starý styl přehrávače
Windows Media Player. Jeho funkce však umožňovaly mnohem více, než nepříliš podařený
produkt Microsoftu. Později byl přejmenován na Media Player Classic Homecinema (MPC HC)
a nějakou dobu dále aktualizován.
Nedávno jsem si všiml, že mnou aktuálně používaný starší přehrávač VLC media player má problémy
s přehráním některých souborů a jeho ovládání má některé nedokonalosti, tak jsem se podíval, jestli
není někde ke stažení aktuální verze MPC HC. Našel jsem snadno zdroj,
je na adrese Home MPC-HC:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jinak lze použít i další úložiště free software, podrobné info lze snadno dohledat s pomocí Google.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Je několik dalších přehrávačů, ale tento "klasik" je z nich vývojově nejstarší a je zcela bez reklam
a podobných "vymožeností". A co je podstatné, je neustále aktualizován, aby měl co nejširší
využitelnost. Čeština je jeho samozřejmou součástí.

Aktuální verze MPC HC obsahuje např. už standardně základní technická data přehrávaného média,
obsahuje však také integrovaný známý free program MediaInfo, který lze úspěšně využít pro přesný
výpis technických parametrů videa tam, kde to požadují pravidla, zvláště pak v HD sekcích. S jeho
pomocí si můžete vytvořit výpis vlastností kopie, který např. share-servery neuvádějí.
Jeho využitelnost je samozřejmě mnohem širší, např. přehrávání hudebních souborů apod.




(Poslední aktualizace 25.12.2017)

_________________
ČTĚTE a přemýšlejte! Klidně se zeptejte. ;-)


25 pro 2017, 21:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze