fastshare
Adobe Photoshop CC 2014 (x64)(CZ)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 3356
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 led 2019, 05:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


1. Dodržujte zde základní PRAVIDLA Warcenteru.
2. Při vkládání tématu se přesvědčte že neexistuje tlačítkem HLEDAT.
3. Do sekce patří grafické editory, wallpaper-makery, programy na graf. úpravu textu ap..
4. Nic nekomentujte, jakékoli nesrovnalosti hlaste moderátorům.

6. ZÁKAZ cizojazyčných popisů.
7. ZÁKAZ vkládání příspěvků bez popisu.Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Adobe Photoshop CC 2014 (x64)(CZ) 
Autor Zpráva
Major
Major

Registrován: 22 lis 2011, 10:12
Příspěvky: 312
Příspěvek Adobe Photoshop CC 2014 (x64)(CZ)

Adobe Photoshop CC 2014 (x64)(CZ)

Adobe Photoshop CC 2014 (x64)(CZ)

Název: Adobe Photoshop CC 2014.0.0
Jazyk: MULTI (ENG,CZE,GER,IT,SPA..)
Licence: crack
Verze: 2014.0.0
Minimalní konfigurace:
Procesor Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon® 64 (2GHz nebo rychlejší)
Operační systém Microsoft® Windows® 7 s aktualizací Service Pack 1, Windows 8 nebo Windows 8.1
2 GB paměti RAM
2 GB volného místa na pevném disku pro instalaci, další volné místo bude vyžadováno během instalace (nelze instalovat na vyjímatelná úložná zařízení typu Flash)
Rozlišení 1024x768 (doporučeno 1280x800) s 16bitovou barevnou hloubkou a 512 MB paměti VRAM
Systém s podporou rozhraní OpenGL 2.0


Adobe Photoshop je bitmapový grafický editor pro tvorbu a úpravy bitmapové grafiky (např. fotografií) vytvořený firmou Adobe Systems.

Photoshop CC je nejpokročilejší bitmapový editor na trhu. Je celosvětově používán v oblastech zpracování fotografií, průmyslového designu, návrhu webových stránek i editace videa.Obsahuje kompletní sadu nástrojů, 3D editační nástroje známé z dřívějších edic Photoshop Extended nevyjímaje. Photoshop vám poskytne maximální kreativní kontrolu při zpracování 2D i 3D grafiky, při tvorbě náročných obrazových kompozic, editaci videa i při obrazové analýze např. pro vědecké účely.

Co je noveho
Vylepšení inteligentních objektů

Propojení na externí soubory lze zachovat díky tomu, že se soubory automaticky zabalí do jednoho adresáře. Můžete také převést své stávající vložené inteligentní objekty na propojené inteligentní objekty.

Vylepšené kompozice vrstev

Ušetřete čas díky tomu, že nyní můžete změnit viditelnost, polohu nebo vzhled jedné vrstvy v kompozici vrstev, a pak tuto změnu synchronizovat se všemi ostatními. Kromě toho můžete snadno zobrazit atributy každé kompozice vrstev a kompozici přepínat v inteligentním objektu.

Efekty pohybu Galerie rozostření

Pomocí funkce rozostření cesty můžete přidat rozostření podél jakékoli cesty a pomocí funkce rozostření s otáčením vytvářet kruhová nebo eliptická rozostření. Grafické jádro Mercury zajišťuje, že všechny interakce Galerie rozostření jsou rychlé a plynulé.

Aplikace Photoshop může pomoci s vytvořením masky automatickým výběrem zaostřených oblastí obrazu. Maska zaostření funguje skvěle u portrétů a dalších fotografií, které mají malou hloubkou ostrosti. Grafické jádro Mercury pak zajišťuje vysoký výkon.

Vylepšení technologie akcí podle obsahu

Nová technologie ve funkcích Výplň, Přesunutí a Záplata podle obsahu hladce prolne oblasti, které obsahují přechody, jako je nebe, aby bylo možné co nejsnadněji dosáhnout realistických výsledků jako nikdy dříve.

Inteligentnější automatická vodítka

Již není nutné pracně zkusmo zarovnávat na plátně nejrůznější tvary nebo objekty v přesné vzdálenosti od sebe. Nyní rychle uvidíte vzdálenost v pixelech mezi objekty, takže dokážete obsah snadno a přesně na plátně rozložit.

Počítačová písma ze služby Typekit

Zvolte písma, která potřebujete, z knihovny Typekit, synchronizujte je s počítačem a získejte k nim okamžitý přístup v nabídce písem aplikace Photoshop. Aplikace Photoshop vám dokonce automaticky nahradí chybějící písma ve vašich dokumentech.

Vyhledávání písma

Písma můžete vyhledat podle názvu – uvidíte okamžitý náhled každého písma a můžete tak vybrat přesně to, které potřebujete.

Rozšířené funkce pro 3D tisk

Nyní přesně vidíte, kde a jak aplikace Photoshop opravila 3D mřížky, takže je snadné vylepšovat návrhy v 3D modelovacích aplikacích od jiných společností. Získejte přesnější vykreslení svých modelů před tiskem díky náhledům WYSIWYG. A získejte podporu pro více 3D tiskáren a poskytovatelů služeb.

Vylepšení technologie Adobe Generator

Zjednodušte si proces pojmenovávání datových zdrojů technologie Generator a získejte větší flexibilitu uspořádání výstupu nakonfigurováním výchozích nastavení pro všechny dokumenty a určením podsložek pro exportované datové zdroje. Generator také nabízí nová rozhraní API, takže vývojáři mohou vytvářet ještě výkonnější zásuvné moduly.

Vylepšení formátu Adobe Camera Raw 8

Retušujte obrázky, opravujte zkreslení perspektivy a vytvářejte viněty s větší přesností. Navíc máte přístup k interaktivnímu histogramu, náhledům stavu před a po a mnoha dalším možnostem.

Vylepšená podpora pera v systému Windows 8.1

Pracujte rychle a pohodlně s perem na zařízeních se systémem Windows 8.1 a získejte jemnější tahy štětcem díky vzorkování s vyšší frekvencí.

Rozšířená podpora grafického jádra Mercury

Grafické jádro Mercury nyní nabízí ještě větší výkon OpenCL. Můžete tak zvětšovat obrázky (převzorkováním směrem nahoru) až 15krát rychleji (v závislosti na velikosti souboru a konfiguraci grafické karty). Jádro nyní zajišťuje také vyšší výkon pro efekty pohybu Galerie rozostření a funkci Maska zostření.

Experimentální funkce

Nové nastavení předvoleb vám umožní vyzkoušet a pomoci tvořit nové funkce aplikace Photoshop ještě před jejich oficiálním uvedení na trh.
Inteligentní převzorkování – nyní ještě rychlejší

Zvětšujte obrázky s nízkým rozlišením, aby při tisku vypadaly báječně, nebo začněte u většího obrázku a zvětšete ho na velikost plakátu nebo billboardu. Převzorkování na vysoké rozlišení zachovává detaily a ostrost, aniž by se přidával šum. Teď navíc získáte výsledky ještě rychleji díky vylepšení výkonu OpenCL z grafického jádra Mercury. Jak to funguje
Vylepšené pracovní postupy

Pracujte rychleji a plynuleji díky novým vylepšeným funkcím napříč pracovními postupy. K dispozici nyní máte rozšířený panel barev. Můžete využít naposledy použité štětce, pomocí synchronizace nastavení synchronizovat pracovní prostory, klávesové zkratky a přizpůsobení nabídek a využít dalších funkcí.

Download:
www.FastShare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


24 čer 2014, 08:23
Profil
Private
Private

Registrován: 29 bře 2010, 11:24
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Adobe Photoshop CC 2014 (x64)(CZ)

Mám laický dotaz :)). V návodu je uvedeno "zakázat Photoshopu komunikaci s internetem". Toho docílím jak? Někde přímo ve Photoshopu nebo s pomocí firewallu?


12 zář 2014, 16:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

StahovaniZaSMS Pizza Modena MP3 free download