fastshare
Showcase vašich výtvorů
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 08:56





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 734 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Další
 Showcase vašich výtvorů 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viiitezslav dik moc ,ked som videl aku pecku si sem dal tak som rozmyslal ci to sem vobec zavesit...No tesim sa na Tvoje dielko urcite to bude parada.Kreslene je to 1980x1200 ale aby sa to sem dalo vlozit tak to zmensujem na 800x600.
Bobestom tiez som skusal nieco robit v C4D tak viem ,ze to nieje ziadna sranda a este urobit realnu vec...No respekt pred Tebou :)


11 srp 2012, 21:01
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Tak a dávám si pauzu :D. Jediné, s čím nejsem spokojený, je ten náramek na pravé ruce. Je to nějaká kůže a kov a to mi zatím nejde. Naopak jsem našel skvělý štětec na vlasy, takže konečně vypadají tak, jak si představuji.

Re: Showcase vašich výtvorů


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=1fmtbt_58aY


Plná velikost na deviantARTu

_________________
i_m_a_g_e


12 srp 2012, 13:29
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

No ako pozeram musim este veeela trenovat aby som dokazal nieco taketo ;-) Proste krasne ,skvele,dokonale...


12 srp 2012, 14:09
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 15:34
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

starsi model,novej render
http://mochr.deviantart.com/art/Audi-A5-DTM-321067654


14 srp 2012, 20:01
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

twint: ty si snad kouzelnik ne ? jeto bomba teda vsechno je bomba fakt super.


14 srp 2012, 20:05
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

pripajam sa je to super ;-)


14 srp 2012, 20:13
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Tak mi viiitezslav dal par dobrych rad,za co mu samozrejme este raz dakujem a tu som skusil nieco podla jeho rad nakreslit ;-)
Re: Showcase vašich výtvorů


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=CzfKB5coc4E


19 srp 2012, 19:10
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Povedlo se jako obvykle :). Možná kdybych měl trochu poradit a ne jenom chválit, protože samotná chvála člověku nic moc nedá :), tak ten šum je možná trochu moc výrazný a některé obrysy by se daly klidně více zaostřit, třeba obrysy toho bílého trička. Prostě hladké přechody ať jsou klidně hladké, ale netřeba se bát udělat je ostré, když je to potřeba. Ale nevim, třeba to byl úmysl, někteří prostě kreslí měkými stětci a někteří tvrdými a v obou případech to může vypadat dobře. A taky jsi mě motivoval pro další práci ;).

_________________
i_m_a_g_e


20 srp 2012, 10:59
Profil
Private
Private

Registrován: 18 zář 2008, 17:24
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Tak sem teda pridam taky neco sveho, a rovnou se zeptam, predpokladam, ze kreslite pres nejaky tablet (nic proti mysce, s ni se daji taky delat kouzla, ale je to *** narocnejsi), muzu se zeptat jakemu davate prednost? Mel jsem kdysi jeden od firmy Wacom, uz docela stary, ale nikdy mi neprirostl k srdci a poohlizim se tedkom po necem modernejsim, coz uz by mohlo prirust :)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
i_m_a_g_e


21 srp 2012, 14:03
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Nic jiného než Wacom bych nebral. Nikdo jiný snad ani profesionální tablety nedělá. Nějaké Genius tablety se jim určitě nemůžou rovnat. Mám už celkem starý Wacom Bamboo Pen and Touch a přestože to byl jeden z nejlevnějších modelů, tak je to luxus. Navíc předpokládám, že současné modely Wacom na tom budou za stejnou cenu ještě lépe. Ale stejně to nejdůležitější musí zvládnout ruka :). Profík ti i s tím nejobyčejnějším tabletem dokáže nakreslit skvost :).

_________________
i_m_a_g_e


21 srp 2012, 14:54
Profil
Private
Private

Registrován: 18 zář 2008, 17:24
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

no, me spis u nich vadila driv ta mala plocha, hodnekrat se mi totiz stavalo, ze jsem proste perem prejel mimo snimanou plochu a tim padem to pak udelalo nejakou neplechu na "papiru", nebo kdyz zacnete kreslit mimo kreslici plochu na obrazovce, tak scroll-bar v rychlosti blesku skocil dolu nebo doboku a clovek pak mel pres cely obrazek caru jakoby do vas nekdo strcil :), tak by me zajimalo, zda se takove "nedostatky" u tech novejsich tabletu nejak daji resit nebo zda si na to proste musim davat pozor a radej koupit tablet s vetsi plochou

jinak pro inspiraci kdo nezna: http://psd.tutsplus.com/articles/inspiration/feng-zhu/, obcas si rikam, zda ma clovek moznost tohoto cloveka trumfnout.. :)

_________________
i_m_a_g_e


21 srp 2012, 19:51
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2011, 10:33
Příspěvky: 126
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viitezslav a ineer v jakem softu to kreslite..?? ps..?? to asi ne co nebo jo..? nebo mate neco primo na takoveto kresleni jen stetci..?

_________________
rozkoplej drn.


21 srp 2012, 22:29
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Quantum: Používám Photoshop a ineer podle videí koukám taky. Asi je to i nejpoužívanější program pro kreslení, napadá mě už jenom Corel Painter.

thorn: Žádně takové problémy nemám.

_________________
i_m_a_g_e


21 srp 2012, 22:42
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

thorn moc krasne a este robene myskou...parada ;-) K tabletu jednoznacne Wacom nic ine ani nehladaj a take problemy ako spominas som vobec nemal su rozne velkosti a aktivna plocha je pekne vysvietena.Soft pouzivan Photoshop ale ako pisal viiitezslav su aj ine softy rozne skicare kde su prednastavene stetce ... ale PS je len PS ;-)


22 srp 2012, 18:02
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

thorn: Teď jsem teprve nějak zaregistroval tvoji práci, to vzniklo jak? To je celé nakreslené myší? Jestli ano, tak nechápu, jak se ti to povedlo :).

_________________
i_m_a_g_e


23 srp 2012, 08:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 734 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze