fastshare
Showcase vašich výtvorů
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 01:54





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 734 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Další
 Showcase vašich výtvorů 
Autor Zpráva
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Stále je co zlepšovat:

Re: Showcase vašich výtvorů


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=8n6G4rl_dK4


Plná velikost na DeviantARTu.

_________________
i_m_a_g_e


Naposledy upravil viiitezslav dne 24 srp 2012, 13:29, celkově upraveno 1

24 srp 2012, 13:07
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 15 srp 2011, 16:30
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viiitezslav píše:
Ach jo, stále je co zlepšovat:

Re: Showcase vašich výtvorů


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=8n6G4rl_dK4


Plná velikost na DeviantARTu.

tak tohle je hodne dokonalý


24 srp 2012, 13:14
Profil
Private
Private

Registrován: 18 zář 2008, 17:24
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

No, popravde, je to delano mysi, ale ne tak, jak si oba myslite :D, technicky vzato staci trosku umet zachazet s pen tool, vytvorit si polovicni obrys stitu, jen je potreba vedet kterou klaves. zkratkou ovlivnovat linky toho pera k pribliznymu vytvarovani, no a pak na tom obsahu zkousite nejake textury, ani jejich puvodni vzhled nemusi korespondovat s tim, ze by to mohlo byt na stitu a pak je vhodne kombinovat s jinyma a pouzivat vhodne efekty pro kazdou vrstvu az z toho vyplyne neco takovyho. Na ochutnavku pridavam dalsi obrazek, snad neni moc drasticky :D.

Ta MF je vyborna, oblicej samotny je prefektni, ale jako spravny kritik bych poradil se jeste vice zamerit na oblast mezi pokozkou a vlasama, treba ta cast, kde ji vyrustaji vlasy z cela mi prijde trosku umela, jako je to dobre, jen si myslim, ze by k tomu mel pribyt nejaky ten detail navic.

K tomu Wacom, ja mel model jeste starsi nez ten bamboo, tusim jeden z jejich prvotnich modelu, kdyz zacinala, mel jsem plochu 4'x3', coz je myslim necela A5, to mi docela dost vadilo, protoze rad crtam na vetsi plochy, no a to pero taky nebylo zadny zazrak tehdy, nevim, jak to maji tedkom, ale hybat se tehdy s perem bylo dost obtizny, aspon pro me. Citlivost obcas udelala to, ze jsem klikl, aniz bych chtel a snimani plochy bylo mozne treba jen tesne nad tim povrchem a ne treba z vetsi vzdalenosti, abych o tu plochu treba nezavadil. Ale asi to zkusim s nejakym modernejsim, jako libili se mi i tablety od jinych firem, ale nevim jak jsou na tom s kvalitou, soude, podle vasich ohlasu na tom nebudou zas tak dobre.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
i_m_a_g_e


25 srp 2012, 10:33
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viiitezslav krasna praca a som moc rad,ze si si nasiel cas na dalsie dielko. ;-)

thorn tiez super praca a len dufam,ze pojdes do tabletu a budeme sa mat na co tesit. ;-)


25 srp 2012, 15:38
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Ta Avatarka co som tu daval sa mi vobec nepodarila...Tak som sa pokusil o reparat :D
Re: Showcase vašich výtvorů


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=pwjdQPaeE3E


26 srp 2012, 20:35
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

thorn: Je tam toho víc, co by chtělo zlepšit, vím o tom :), problém je jenom ten, že nevím, jak to udělat, aby to vypadalo lépe.

ineer: Co na to říct, prostě paráda, nenapadá mě, co vytknout. I ta pianová verze I see you, co hraje v pozadí, můžu vědět, odkud ji máš?

_________________
i_m_a_g_e


27 srp 2012, 10:09
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viiitezslav dik moc som rad,ze sa kresba paci ;-) no ved si mi dal dobre rady tak sa ich snazim len zuzitkovat :) Pesnicku som nasiel na YouTube


27 srp 2012, 15:39
Profil
Private
Private

Registrován: 18 zář 2008, 17:24
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viiitezslav: no, jednoduse, teda nevim, jestli zrovna uplne jednoduse, ale kazda vec ma prece svuj stin i odlesk, to same plati u vlasu, nevim napada me zkusit ku kazdemu vlasku zkusit domalovat svuj stin (teda stinny prechod, vlas je preci jako valec, na jedne strane bude svetlejsi nekde tmavsi), teda aspon treba u tech viditelnych casti jako je vyrustani z hlavy, a pokud se treba nejaky ten vlasek trosku leskne, zkus mu dat ten lesk, jako na obliceji to zvladas bravurne, treba to pujde i tu. No myslim, ze to bude hrozna drbacka, ale treba to prinese svoje ovoce :)

ineer: super, moc pekny, jediny, co mi trosku nesedi (nevim, nevidel sem predlohu) jsou zuby, tedkom myslim ten predni vzdalenejsi, prijde mi stejny barevnostne i vzdalenostne jako ten vedle, no a vzhledem k tomu, ze se oblicej i zuby v tom prechodu staci, tak si myslim, ze by mel byt kratsi a trosku tmavsi

ale neberte tu moji kritiku moc vazne, ja se jen snazim najit nesrovnalosti hlavne v tech vecech, ktere vypadaji moc dobre, deformace ze skoly..

_________________
i_m_a_g_e


27 srp 2012, 16:42
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Dostal som jednu prosbu,ci by som neskusil nakreslit Kate Beckinsale...Tak som sa s tym popasoval a tu je vysledok :D
Re: Showcase vašich výtvorů


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=Dam4l2atvOg


29 srp 2012, 19:34
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

thorn: Naprosto upřímně říkám, že mi kritika nevadí, natož ta tvoje kontsruktivní a ne ve stylu "to je hnusný". Naopak víc názorů se hodí, někdy něco přehlédnu, někdy se mi zdá něco dobré i když by to ve skutečnosti potřebovalo vylepšit a ostatní mě na to aspoň upozorní.

ineer: Pořád lepší a lepší ;). Obrys brady a pravé tváře je možná moc měkký, ale obecně se mi tvůj styl líbí, je hodně odlišný od mého. A když jsem to viděl, tak jsem si opět řekl, že musím taky něco dalšího udělat, takže už máme díky tobě zase rozpracováno, za což ti děkuju, jinak bych se k tomu asi nedokopal.

_________________
i_m_a_g_e


30 srp 2012, 21:40
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viiitezslav,skvele super tesim sa na dalsie Tvoje dielko :) Ja tiez na niecom pracujem a mozem prezradit,ze to tentoraz nebude zena ale riadny tvrdas :D


30 srp 2012, 22:04
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Pár detailů by chtělo ještě doladit, ale už se s tím nechci dál dělat.

Re: Showcase vašich výtvorů


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=f391QvmQGwk

Plná velikost opět na DeviantARTu.

_________________
i_m_a_g_e


02 zář 2012, 11:18
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 05:58
Příspěvky: 61
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

viiitezslav krasne,skvele,dokonale ale take su vsetky Tvoje prace takze mozem len Re: Showcase vašich výtvorů


02 zář 2012, 19:25
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Děkuju, to potěší. Upřímně mám teď ale další kreslicí krizi, přijde mi, že pořád tak nějak přešlapuju na místě, chci, aby moje práce vypadaly jinak, ale nevím, jak na to. Takže teď zkouším úplně jiné postupy a netuším, jestli je to správná cesta. Takže nejspíš teď ode mě nic nečekejte, protože budu spíš experimentovat.

_________________
i_m_a_g_e


04 zář 2012, 12:39
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: Showcase vašich výtvorů

Tak přeci jen i z těch experimentů vzniklo cosi publikovatelného:

Re: Showcase vašich výtvorů

Re: Showcase vašich výtvorů

Obojí zabralo tak tři hodiny, za což jsem rád, že už mi jedna přáce netrvá čtrnáct dní. Postupoval jsem úplně jinak než jsem zvyknutý, žádné rozostřování a měkké štětce, proto jsou tam taky vidět jednotlivé tahy. Vlasy byly opět problematické. A teď nevím, jakou cestou se vydat, jestli kreslit takhle nebo jako dříve.

Plné velikosti jsou opět na deviantartu, linky tu už dávat nebudu, kdo chce, ten už mě tam určitě stejně sleduje ;).

_________________
i_m_a_g_e


06 zář 2012, 15:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 734 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze