fastshare
Základní desku pro i7 2600K
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 04:07





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Základní desku pro i7 2600K 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 19 úno 2008, 17:12
Příspěvky: 52
Příspěvek Základní desku pro i7 2600K

Zrejme mi odesla deska mého pc a potrebuji jinou pro muj procesor, poradite jakou koupit pro chipset Z68 a patici 1155.
Trochu jsem hledal ale Z68 se uz nevyrabi.

_________________
Gigabyte GA-Z68XP-UD4, Intel i7 2600K, Gigabyte R9 280X, Corsair Vengeance 8GB, SSD Kingston HyperX 120GB, WD CaviarBlack 1TB, WD CaviarGreen 2TB 2x, CoolerMaster 850W, CoolerMaster Storm Trooper, SyncMaster XL2370HD, Sound Blaster Recon 3D, Logitech Z906, X4, Razer Imperator


01 lis 2015, 13:59
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Základní desku pro i7 2600K

Dandes píše:
Zrejme mi odesla deska mého pc a potrebuji jinou pro muj procesor, poradite jakou koupit pro chipset Z68 a patici 1155.
Trochu jsem hledal ale Z68 se uz nevyrabi.

Na rovinu... je to bída... Také mám desku se stejnou paticí, na českém trhu ovšem pravděpodobně není žádná solidní základní deska za rozumnou cenu s paticí LGA 1155.
Nečekal bych, že desky pro tento procesor budou natolik "vymetené".

Nemusíš hledat pouze desky s čipovou sadou Z68, potíž je, že u nás se vesměs prodávají jen nějaké ASRocky s tou nejstarší a nejokleštěnější čipovou sadou H61.
Čipové sady řady H nemají podporu přetaktování (tvůj procesor ano, přišel bys tedy o možnost přetaktování) a H61 konkrétně nepodporuje kupříkladu ani SATA III (pouze pomalejší SATA II) - pokud máš např. SSD zapojené do SATA, už bys možná pocítil rychlostní omezení.

Seznam čipových sad podporující LGA 1155:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


15 lis 2015, 17:47
Profil
Private
Private

Registrován: 19 zář 2013, 15:13
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Základní desku pro i7 2600K

Na ebayi je takových desek "přehršel":
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Ovšem ceny jsou i přesto že se jedná o postarší platformu až nepříjemně vysoké. U některých dokonce vyšší než za jaké byly tytéž u nás v prodeji před pár lety jako novinky.

norad


15 lis 2015, 18:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze