fastshare
Staronová sestava
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 05:39





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Staronová sestava 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 15 pro 2008, 19:47
Příspěvky: 3
Příspěvek Staronová sestava

Zdravím ve spolek všechny HW nadšence po nějaké době mě napadlo že moje sestava už není v nejlepších a tak se vás chci zeptat co by jste vyměnily a jak moc špatná ta moje původní je.
https://www.czc.cz/1qjjnddmm2ji7921fms0arni3e/seznam


18 srp 2018, 09:00
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Staronová sestava

Asi už nejsem tak náročný na HW, ale z mého pohledu bych neměnil nic. Sandy Bridge procesor byl a stále je hodně dobrý procesor a má pájený IHS, což následné generace již nemají. Dalo by se polemizovat nad tím, že procesor by mohl mít odemčený násobič a nebo verzi "K" bez integrované grafiky, nebo, že deska měla mít chipset Z67 a ne H67. Dnes už ale tohle nezměníš, pokud nechceš úplně novou platformu za více peněz.


21 srp 2018, 08:28
Profil
Private
Private

Registrován: 15 pro 2008, 19:47
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Staronová sestava

Já si právě myslel že procesor to hodně brzdí ale pokud bych na to ještě chvíli nemusel sahat tak bych byl jen rád jen uvažuji v poslední době o novém a větším SSD


21 srp 2018, 12:43
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Staronová sestava

Tak samozřejmě, že jsou dnes i lepší procesory. Ale s novým procesorem budeš muset koupit novou desku a paměti. Musíš sám vědět zda tě něco vyloženě brzdí na tvém pc. Jestli hraješ hry ve vysokém rozlišení a podobně. Já už hry prakticky nehraji krom jedné starší online, takže bych asi nebyl v tomto směru dobrý rádce.


21 srp 2018, 14:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze