fastshare
A co já? / Look at Me (2004)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 15:44





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 A co já? / Look at Me (2004) 
Autor Zpráva
Colonel 5 th class
Colonel 5 th class

Registrován: 30 pro 2008, 07:13
Příspěvky: 764
Příspěvek A co já? / Look at Me (2004)

A co já? / Look at Me (2004)

A co já? / Look at Me (2004)

Velikost: 1021 MB, délka 1:46:31, DVBT TVRip
Video: rozlišení 704x576, formát XVID, datový tok 1199 kbps, poměr stran 4:3
Audio: datový tok 128 kbp, kodek mp3, CZ dabing

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Dcera slavného spisovatele má dojem, že lidé o ni mají zájem právě jen proto, že je její otec známá osobnost.
Lolita, nepříliš půvabná dívka dosti při těle, je dcera známého spisovatele Etienna Cassarda. Ten je podruhé ženatý a s mladičkou manželkou Karine má malou, hodně rozmazlenou dcerku. Lolita by ráda otci dokázala, že něco umí: zkoušela to leckde, mimo jiné i v divadle; teď zpívá s malým sborem amatérů starou sakrální hudbu. Není si jistá, jestli má talent, ale přesto by se otci ráda pochlubila. Sebestředný a namyšlený spisovatel jí ale prakticky nevěnuje pozornost. Ostatně své ženě a malé dcerce také ne. Zajímá ho jen on sám a to, jak mu momentálně jde, nebo nejde psaní.
Na večírku k premiéře filmu natočeného podle otcovy předlohy, kam Lolitu nedopatřením nechtějí pustit, se dívka stane svědkem toho, jak na ulici omdlí mladý muž. Přikryje ho svým sakem, které jí mladík – Rachid, který si nechá říkat Sébastien – později vrací. Lolita je momentálně zamilovaná do Mathieua, který se ale spíš než o ni zajímá o to, jak by se přes ni dostal k otci, a ani si nevšimne, že mladíka skutečně zajímá. Má pocit, že začínající novinář ji jen chce využít, jak to ostatně dělají všichni lidé, kteří se s ní seznámí. Jakmile zjistí, že je dcera slavného spisovatele, jejich chování se zcela změní a začnou si ji předcházet.
Udělá to i profesorka zpěvu Sylvie Millerová, manželka začínajícího spisovatele Pierrea, který ale není ani zdaleka tak úspěšný jako Etienne. Ráda by pro manžela – který je bez práce a krajně rozmrzelý – něco udělala. Proto souhlasí s častými zkouškami s Lolitinou skupinou, jen aby mu nějak u Etienna pomohla. Oba muži se skutečně setkají a Etienne, navzdory svému sobectví charismatický muž, si Pierrea okamžitě otočí kolem prstu. Pozná, že má talent, a pomalu ho přiměje, aby se odvrátil od všech svých dosavadních přátel a spolupracovníků a pracoval jen pro něho. Pierre ochotně souhlasí.
Na víkendovém pobytu v Etiennově domě na venkově, kam jsou pozváni i Millerovi, doprovází Lolitu Sébastien, protože Mathieu „neměl čas“. Lolita se rozhodne jet na večírek, kde má být právě i Mathieu. Veze ji tam Sylvie, která se nakonec dobře baví a tančí. Zato Lolita najde svého přítele, jak se vášnivě líbá s jinou dívkou. Další zklamání v řadě těch, které už má za sebou. Přitom Sébastien, kterého si ale valně nevšímá, je vedle ní. Protože se otec zmínil, že by pro něj měl možná práci, zařadí ho Lolita definitivně do škatulky těch, kteří se přes ni dostávají ke slavnému spisovateli.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Vždy nahazuji svůj rip a upload. Všechny moje uploady jsou bez hesla. Všechny moje uploady dávám na ulozto a fastshare.


04 srp 2012, 17:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze