fastshare
Zabil jsem Einsteina, pánové (1970)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 13:28





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Zabil jsem Einsteina, pánové (1970) 
Autor Zpráva
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009, 20:38
Příspěvky: 176
Příspěvek Zabil jsem Einsteina, pánové (1970)

Zabil jsem Einsteina, pánové...(1969)


Zabil jsem Einsteina, pánové (1970)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Sci-Fi / Komedie

Československo, 1969, 95 min
Režie:
Oldřich Lipský
Hrají:
Jiří Sovák, Jana Brejchová, Lubomír Lipský st., Iva Janžurová, Petr Čepek, Radoslav Brzobohatý, Svatopluk Beneš, Jan Libíček, Viktor Maurer, Miloš Kopecký, Stella Zázvorková, Oldřich Musil, Josef Hlinomaz, Karel Effa, Josef Bláha, Josef Kemr, Vladimír Hlavatý, Josef Beyvl, Zdeněk Dítě, Andrea Čunderlíková, Vlastimil Hašek, Ivo Gübel, Václav Vydra ml., Helena Růžičková, Josefa Pechlátová, Karel Pavlík, Regina Rázlová, Jaroslav Štercl, Jarmila Gerlová, Zdeněk Braunschläger, Marta Richterová, Jiří Hálek, Vladimír Zátka, Jindřich Narenta, Antonín Jedlička, Jan Pohan, Oldřich Velen, Vladimír Hrubý, Dana Hlaváčová, Jiří Lír, Luba Skořepová, Josef Hajdučík, Stanislav Litera, Mirko Musil, Jitka Cerhová, Stella Májová, Marcela Nohýnková, Jana Fořtová - Krampolová, Petra Černocká, Lorna Homoláčová, Oldřich Dědek, Karel Engel, Jiří Plachý, Jaroslav Tomsa, Karel Vítek st., Ladislav Dražan, Jana Sedlmajerová, Karel Hejsek, Rudolf Jokl, Jaroslav Kupšík, Václav Štekl, Hana Houbová, Vlastimil Chejn, Oldřich Lukeš, Jan Maška, Vladimír Navrátil, Robert Morávek, Pavel Navara, Otakar Rademacher, Josef Mojžíš, Jarmila Orlová, Jiří Krampol, Otto Lackovič, Ivo Palec, Jan Víšek, Zuzana Talpová, Eva Rubínová, Svatopluk Skládal, Václav Halama, Miroslav Smrček, Antonín Soukup, Pavel Jareš, Vilém Lipský, František Šeba, Adolf Široký, Josef Puffler, Alois Zouhar, Alena Kreuzmannová

Děj sci-fi komedie Zabil jsem Einsteina, pánové se odehrává střídavě v Americe někdy na přelomu druhého a třetího tisíciletí a v Praze roku 1911. Je založen na myšlence, zda a do jaké míry by předčasná smrt zakladatele moderní fyziky Alberta Einsteina ovlivnila vývoj života na naší planetě. Na rozdíl od většiny děl tohoto žánru, která míří do daleké budoucnosti, se zde děj naopak vrací pomocí "stroje času" do minula... Podle tvrzení autorů filmu je skutečnost, že profesor Einstein mohl přijít v Praze roku 1911 o život, historickým faktem.

Zabil jsem Einsteina, pánové (1970)
Formát : AVI
Formát/ : Audio Video Interleave
Velikost souboru : 695 MiB
Duration/String : 1h 34mn
Celkový BitRate : 1 029 Kbps
Enkódoval : VirtualDub-MPEG2 build 24600/release

Video
Formát : MPEG-4 Visual
Format_Settings_BVOP/String : Ano
Format_Settings_QPel/String : Ne
Format_Settings_GMC/String : 0 warppoint
Format_Settings_Matrix/String : Default (H.263)
CodecID : DX50
/ : DivX 5
Duration/String : 1h 34mn
Bit rate : 892 Kbps
Šířka : 720pixely
Výška : 576pixely
Poměr stran : 5/4
Frame rate : 25,000 fps
Standard : PAL
Rozlišení : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
ScanType/String : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.086
StreamSize/String : 602 MiB (87%)
Enkódoval : DivX 6.6.1.4

Audio
Formát : MPEG Audio
Format_Version : Version 1
Format_Profile : Layer 3
CodecID : 55
/ : MP3
Duration/String : 1h 34mn
Bit rate : 128 Kbps
Kanál(y) : 2 kanály
Sampling rate : 48,0 KHz
Rozlišení : 16 bits
StreamSize/String : 86,4 MiB (12%)
Interleave_Duration/String : 40 ms (1.00 video frames)
Interleave_Preload/String : 500 ms

Zabil jsem Einsteina, pánové (1970)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 úno 2011, 20:36
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2017, 08:10
Příspěvky: 70
Příspěvek Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Zabil.jsem.Einsteina.panove.1969.Remaster.DVDRip.XviD.AC3.CZ-BoLeRO -REMASTEROVANÁ VERZE-
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


07 črc 2018, 16:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze