fastshare
AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 úno 2017, 17:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay? 
Autor Zpráva
Private
Private

Příspěvek Re: AVI nebo MKV, DVD nebo BluRay?

Filmy s AVI -parexcelans.---MKV ,AC3- ani nezakopnem. Toť vsio.

29 led 2015, 16:03
Private
Private

osobně jsem s dekódovánim prostorovýho zvuku v životě neměl problém. samozřejmě jak přehrávač tak receiver podporují DD i DTS. většinu filmů přehrávam (kvůli prostorovýmu zvuku) na blu-ray přehrávači (cca 3 roky starej panasonic) a že by něco nepřehrál se stává dost raritně.

08 úno 2015, 12:58
Private
Private

Ja MKV z notebooku nepřehraji na televizi. Prostě to nejde pustit po wifi. Takže já mám taky rád AVI-

02 zář 2015, 20:25
Private
Private

xtictac píše:
GOM Player i KM Player oba se neuveritelne zhorsili, z jednoho se dokonce stal regulerni reklamni banner pro League of Legends :D - momentalne jsem presel na POT Player, ktery vyviji ten samej clovek co driv delal KM Player, ten teda nedavno prodal a ted je z nej co z nej je, tedy pro me nepouzitelna sracka, ale na POT Player jsem si fatk zvyknul a je to jednoduse receno trochu vylepsenej KM Player.

Co se tyce video formatu, tak jsem preferoval AVI nad MKV :D ale to proto, ze jsem dríve asi mel spatne nastaveny nebo vubec nenainstalovqany spravny kodeky a kdyz sem chtel ve filmu skocit treba o par minut, tak se mi MKV na par vterin zaseklo, ale to uz se ted nedeje a vse leti jak ma, takze s MKV nemam problem.

Díky za tip KmP je už delší dobu reklamní a hledal jsem náhradu Pot player je fakt OK i na poškozené soubory :D

11 říj 2015, 13:59
Private
Private

b.dawe píše:
Ja MKV z notebooku nepřehraji na televizi. Prostě to nejde pustit po wifi. Takže já mám taky rád AVI-

b.dawe dik za pochop,no ja mam aj iny problem. Ked chcem vychutnat filmik na uhlopriečke 165, šupnem film na USB,pichnem do telky a čuduj sa svete-tma jak v hrobe,alebo len zvuk. V poho bere MPEG-1 avi audio zvuk chanels 2.To už tu neni machra ze starych pardov čo by to vedel spravit v normale ako za starych časov, každy len kopiruje jedneho a toho isteho v AC-3 MPEG-4 my stary psy sme naučeny na klasiku a tažko nas presvedčiť. s pozdravom /)

22 lis 2015, 02:50
Private 1 st class
Private 1 st class

Ja koupil 4K Smart LED TV 49UF6907 zatim nemam problem,precetla veskerej format co existuje.Zatim :D

22 lis 2015, 08:05
Private
Private

Zlatý Xvid !

21 led 2017, 11:59
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina