fastshare
Já, truchlivý Bůh (1969)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 09:48





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Já, truchlivý Bůh (1969) 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 05 kvě 2010, 23:05
Příspěvky: 3
Příspěvek Já, truchlivý Bůh (1969)

Rok výroby: 1969
Režie: Antonín Kachlík
Délka: 82 minut
Velikost: 702 MB



__.__



Pan Adolf, kterého neodolatelně představuje svůdnický Miloš Kopecký, vzpomíná na trapný příběh s jednou směšnou láskou.
Zaujala ho mladičká studentka operního zpěvu, ale neustále narážel na její nezájem blíže se seznámit . Začne proto splétat
rafinovanou odvetu, do níž zapojí i svého řeckého kamaráda (Pavel Landovský), jehož vydává za slavného dirigenta. Jenže
úmysly obou pánů se vyvinou zcela nečekaným směrem. Režisér Anrtonín Kachlík zdařile převedl jemnou ironii Kunderovy
předlohy do filmové podoby, v níž naopak září herecké výkony obou protagonistů, zvláště pak Landovského.



)..(


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


29 čer 2010, 22:55
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class

Registrován: 20 črc 2009, 05:44
Příspěvky: 558
Příspěvek Re: Já, truchlivý Bůh (1969)

Re: Já, truchlivý Bůh (1969)


Re: Já, truchlivý Bůh (1969) info:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


(Pan Adolf, kterého neodolatelně představuje svůdnický Miloš Kopecký, vzpomíná na trapný příběh s jednou směšnou láskou. Zaujala ho mladičká studentka operního zpěvu, ale neustále narážel na její nezájem blíže se seznámit. Začne proto splétat rafinovanou odvetu, do níž zapojí i svého řeckého kamaráda (Pavel Landovský), jehož vydává za slavného dirigenta. Jenže úmysly obou pánů se vyvinou zcela nečekaným směrem. Režisér Anrtonín Kachlík zdařile převedl jemnou ironii Kunderovy předlohy do filmové podoby, v níž naopak září herecké výkony obou protagonistů, zvláště pak Landovského.

V komornom, melancholickom a jemne ironickom príbehu sa uplatňuje Kunderov častý motív ľsti, ktorej efekt sa obracia proti jej iniciátorovi. Tu proti bonvivánovi pánovi Adolfovi, ktorý sa chce pomstiť naivnej konzervatoristke za to, že sa nenechala zviesť. Túto epizódu svojho života rozpráva s miernym odstupom a teda aj s istým nadhľadom. Jeho glosy a komentáre oživujú dej, žiaľ príliš málo nosný na celovečerný film. Dominantnou zložkou je herecký výkon Kopeckého a najmä Landovského ako gréckeho robotníka Apostolka (suchotinára, vydávajúceho sa za známeho dirigenta), hlavného aktéra tragikomického žartu. (oficiální text distributora)
) 82%




kvalita:

    Formát : AVI
    Velikost : 834 MiB , délka 1h 22mn 10s 0ms
    Video #0 : XviD at 1 281 Kbps
    Rozměry : 720 x 544 (1.324) at 25.000 fps
    Audio #0 : MPEG-1 Audio layer 3 at 128 Kbps
    Infos : 2 kanály, 48,0 KHz


screen:

Re: Já, truchlivý Bůh (1969)



Re: Já, truchlivý Bůh (1969) DVD rip



Re: Já, truchlivý Bůh (1969)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


10 dub 2011, 21:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze