fastshare
Já, legenda / I Am Legend (2007)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 23:14





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Já, legenda / I Am Legend (2007) 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 30 srp 2006, 08:57
Příspěvky: 1560
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Já, Legenda / Som legenda / I Am Legend (2007)

Já, Legenda / I Am Legend (2007)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Já, legenda / Som legenda

Drama / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, 2007, 101 min (Alternativní 104 min)

Režie: Francis Lawrence
Předloha: Richard Matheson (kniha)
Scénář: Mark Protosevich, Akiva Goldsman (více)
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith, Darrell Foster, April Grace, Dash Mihok, Steve Cirbus ...
Produkce: Neal H. Moritz, David Heyman, James Lassiter
Střih: Wayne Wahrman
Zvuk: Skip Lievsay, Tod A. Maitland
Scénografie: Naomi Shohan, David Lazan, George DeTitta Jr.
Masky: Mark Rappaport, Michael Marino, Patrick Baxter
Kostýmy: Michael Kaplan

Poslední člověk na Zemi není sám. Will Smith v roli toho, který přežil. Já, legenda – impozantní, akční dobrodružství plné znepokojivých záběrů vylidněného Manhattanu. Vojensky virolog Robert Neville (Smith) je nevysvětlitelným způsobem imunní vůči nezastavitelnému a nevyléčitelnému viru, který postihl obyvatele New Yorku, možná celého světa. Zmutované oběti neznámého moru se plíží ve stínech a sledují každý Nevillův pohyb. Čekají, až udělá osudnou chybu. Nevilla pohání jediný cíl – vyrobit lék z vlastní krve a čas pracuje proti němu. (Magic Box)

Robert Nevill (Will Smith) je jeden z posledních žijících lidí na Zemi. Naneštěstí pro něj většinu obyvatel naší planety proměnil zmutovaný virus v krvežíznivé bestie. V noci Robert bojuje se svými "nemocnými" spoluobčany a přes den, se věrný svému původnímu vědeckému povolání snaží ze své krve vyvinout protilátku, která by mohla zachránit zbytky lidstva. Tak nějak vypadá nepříliš růžová budoucnost v novém počinu režiséra Francise Lawrence (Constantine). Zajímavý příběh, o který se v minulosti zajímala i dvojice Ridley Scott/Arnold Schwarzenegger, spatří šero světa v prosinci 2007 a stávající kombinace obou jmen je spolu s námětem příslibem velmi zajímavé podívané. (azopard)

Já, Legenda / Som legenda / I Am Legend (2007)

MediaInfo:
701 MiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________


Naposledy upravil ladan dne 04 lis 2012, 17:24, celkově upraveno 1

29 čer 2008, 18:18
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 08 črc 2008, 18:27
Příspěvky: 117
Příspěvek Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)

Já, legenda / I am Legend (2007) BR Rip

Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)

MediaInfo:
1,92 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Drama / Horor / Sci-Fi / Thriller
USA, 2007, 96 min

Režie: Francis Lawrence
Hrají: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson, Willow Smith, Darrell Foster, April Grace, Dash Mihok, Steve Cirbus, Emma Thompson, Mike Patton

Robert Neville je sice špičkový vědec, ale ani on nedokázal zabránit šíření nebezpečného viru, který byl vyvinut lidmi a nedá se léčit. Neville je z neznámého důvodu vůči viru imunní a jako jediný příslušník lidského rodu žije v troskách New York City. Možná je dokonce posledním žijícím člověkem na planetě. Už tři roky, den co den, vysílá do éteru svou zprávu a hledá další přeživší. Neville však není úplně sám. Ze stínů jej pozorují zmutované oběti celosvětové pandemie, kteří sledují každý jeho krok a čekají, až udělá osudovou chybu. Nevillea, který je dost možná jedinou nadějí celého světa, drží při životě jediná myšlenka: zvrátit dopad viru tím, že ze své krve vyrobí lék. Stojí však sám proti zbytku světa a čas hraje proti němu...


03 dub 2011, 13:27
Profil
Warman
Warman

Registrován: 12 srp 2015, 10:50
Příspěvky: 1941
Příspěvek Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)

Já, legenda - Alternativní verze / I Am Legend - Alternate Ending (2007)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

V posledních dnech to v diskusích na filmových webech vře hlavně díky alternativnímu závěru Já, legenda, který je součástí bonusové výbavy blu-ray vydání a vy se na něj můžete podívat třeba zde. Samozřejmě ti, kteří film doposud neviděli, ať si shlédnutím konce (byť alternativního) nekazí zážitek. Pro ty ostatní se jedná o opravdovou lahůdku. Pokud jste si v kině na konci filmu říkali: „Co to má, sakra, znamenat?!“ a „Proklínám tě, scenáristo!“, případně jste se divili, kam se poděl onen záběr z trailerů, ve kterém vůdce nakažených něco něžně šeptá do ouška Willu Smithovi – tady máte odpověď. Tato verze, která naprosto zásadně mění vyznění filmu, dává mu nečekanou pointu a výrazně prohlubuje jeho myšlenkovou rovinu, se zamlouvá především fanouškům předlohy Richarda Mathesona. Knížka totiž stojí právě na konceptu „nástupu nového evolučního stupně a odchodu lidstva do mýtů a legend“ (koneckonců, to je právě smysl onoho zvláštního názvu románu i filmu). Není bez zajímavosti, že tento alternativní konec je vlastně původní verze a ten, který jsme viděli v kinech, Francis Lawrence dotočil až na naléhání studia, které požadovalo na závěr „něco údernějšího“. Názor na celou záležitost si už jistě udělá každý sám.

Release: I.Am.Legend-Alternate.Ending.2007.BDRip.XviD.AC3-5.1.CZ
Jazyk: CZ
Titulky: CZ-forced

MediaInfo
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Fastshare, Ulozto
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


13 srp 2016, 14:25
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class

Registrován: 01 kvě 2016, 16:43
Příspěvky: 558
Příspěvek Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)

Já, legenda - Alternativní verze / I Am Legend... (2007)

Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)
Sci-Fi / Thriller
USA, 2007, 96 min
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Režie: Francis Lawrence
Předloha: Richard Matheson (kniha)
Scénář: Mark Protosevich, Akiva Goldsman, Joyce Hooper Corri… (více)
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: James Newton Howard

Hrají: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith, Darrell Foster, April Grace, Dash Mihok, Steve Cirbus, Emma Thompson, Mike Patton, Marin Ireland, Troy Faruk, Caitlin McHugh

Robert Neville je sice špičkový vědec, ale ani on nedokázal zabránit šíření nebezpečného viru, který byl vyvinut lidmi a nedá se léčit. Neville je z neznámého důvodu vůči viru imunní a jako jediný příslušník lidského rodu žije v troskách New York City. Možná je dokonce posledním žijícím člověkem na planetě. Už tři roky, den co den, vysílá do éteru svou zprávu a hledá další přeživší. Neville však není úplně sám. Ze stínů jej pozorují zmutované oběti celosvětové pandemie, kteří sledují každý jeho krok a čekají, až udělá osudovou chybu. Nevillea, který je dost možná jedinou nadějí celého světa, drží při životě jediná myšlenka: zvrátit dopad viru tím, že ze své krve vyrobí lék. Stojí však sám proti zbytku světa a čas hraje proti němu...

I.Am.Legend-Alternate.Ending.2007.BDRip.XviD.AC3-5.1.CZ
MediaInfo:
1,51 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil Jiří Bohatý dne 18 srp 2016, 19:34, celkově upraveno 1

13 srp 2016, 18:46
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 24 kvě 2022, 11:27
Příspěvky: 1095
Příspěvek Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)

Já, legenda / I Am Legend (2007)

FullHD



Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)



Drama / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, 2007, 101 min (Alternativní 104 min)


Hrají: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith, Darrell Foster, April Grace, Dash Mihok, Steve Cirbus, Emma Thompson, Mike Patton, Marin Ireland, Troy Faruk, Caitlin McHugh, Alexander DiPersia, Don Money, Mark Steger, Drew Leary, Jack Caruso, Kimberly Shannon Murphy


Lékaři s nadějí oznámili převratný objev nového léku na rakovinu, vyvinutého genetickou úpravou viru spalniček. Místo záchrany však přišla zkáza, když svět zachvátila pandemie zmutovaného viru, která vyhubila většinu lidstva. Ty, co přežili, změnila ve světloplachá, krvežíznivá monstra. V ulicích New Yorku se pokouší ulovit jelena poslední nenakažený obyvatel města a možná i poslední zdravý člověk na Zemi, vědec Robert Nevill, který je proti viru imunní. Se stále většími obtížemi si obstarává potravu, i když všeho ostatního má dostatek. V přepychově zařízeném domě se pokouší z vlastní krve vytvořit lék, který by mohl zachránit zbytky lidstva, vytrvale vysílá do éteru výzvy a každý večer mění dům v nedobytnou pevnost. Jeho osamělým životem ho provází fena německého ovčáka Sam, kterou mu svěřila jeho dcerka Marley těsně předtím, než se s matkou Zoe dostala do evakuačního vrtulníku. Také s její pomocí uniká útokům krvelačných mutantů a daří se mu přežít. Při jednom z útoků je Sam infikována. Robert ví, že věrná fenka nemá naději, a tak ji s velkým sebezapřením zabije. Zmítán zoufalstvím podnikne útok, při němž masakruje nakažené mutanty. Brzy nato sice zjistí, že jeden ze vzorků experimentálního séra funguje, nově probuzená naděje na záchranu lidstva je však vzápětí ohrožena dalším útokem mutantů, kteří napadnou jeho dům.




CSFD
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.




INFO:
Velikost: 3,9GB
Formát: mkv
Jazyk: CZ
Video
Rozlišení: 1920x1080 (FullGHD)
Kodek: H.265 / HEVC (High Efficiency Video Coding)
Bitrate: 5215 kbps
Počet snímků za vteřinu: 24
Audio
Kodek: AAC (Advanced Audio Coding)
Počet kanálů: 6
Layout: 5.1




Ke stažení:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


27 srp 2022, 15:49
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 led 2009, 13:17
Příspěvky: 243
Příspěvek Re: Já, legenda / I Am Legend (2007)

Já, legenda / I Am Legend (2007)

Re: Já, legenda / I Am Legend (2007)

MediaInfo:
46,6 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

)..( - 50061 MB ve 4K v CZ Dabingu !
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


16 úno 2023, 23:07
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 17:14
Příspěvky: 1024
Příspěvek Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)

Ja legenda / I Am Legend (2007)

Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)
Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)
Ja legenda.2007.1080p.FullHD.SK.MKV

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Re: Já, Legenda / I Am Legend (2007)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


01 bře 2023, 18:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze