fastshare
:.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 08:46





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.: 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 30 srp 2006, 08:57
Příspěvky: 1560
Bydliště: Warcenter
Příspěvek :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:


    Zdárek lidi, jak jistě víte, pravidla této sekce jsou napsaná a budem se je snažit dodržovat všichni, pokud proti tomu nic nemáte.


    :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:


    Zde v tomto odkazu máte možnost vyjádřit co a jak by jste v této sekci udělali, co Vám vadí, a tak dále. Takže pustme se do toho a společně ke spokojenosti Nás všech udělejme tuto sekci přehlednou.



EDIT 26.7.2012 ladan:
Smazal jsem všechny příspěvky až do začátku roku 2011, protože jejich obsah
už byl natolik zastaralý a neaktuální, že nemělo smysl jej zde nadále skladovat.

_________________


Naposledy upravil ladan dne 26 črc 2012, 03:42, celkově upraveno 2
Vložena poznámka k tématu


19 led 2007, 05:00
Profil
Private
Private

Registrován: 14 čer 2008, 14:36
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Nešlo by rozdělit CZ/SK a CZ/SK dabované, je to české fórum, tak by si česká a slovenská tvorba zasloužila vlastní sekci, když to jde u hudby, u filmů by to mělo větší smysl.
Díky za odpověď.


12 bře 2011, 10:30
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

nnnnnn píše:
Nešlo by rozdělit CZ/SK a CZ/SK dabované, je to české fórum, tak by si česká a slovenská tvorba zasloužila vlastní sekci, když to jde u hudby, u filmů by to mělo větší smysl.
Díky za odpověď.


Hm, já bych to tak nehrotil. Pak by Miloš Forman byl americkej režisér. A do roku 1986 točil české filmy, potom americké. A když si vezmeš takovej film Divoká planeta, to je animák ve francouzsko-československé produkci z r. 1973. Režisér René Laloux, točilo se to u nás ve studiu Jiřího Trnky, bez české animátorské školy by to v životě nedali dohromady. Část štábu česká, část francouzská. Namluvili to francouzští herci v Paříži a čeští u nás, čili není to předabované, ty verze jsou rovnocenné. Kam bys to zařadil? Včil mudruj... :D
Taky celkem dost českých pohádek se točilo za německé peníze, u nich běžely dřív než u nás a Němci je celkem právem pokládají za své. Film Aféra plukovníka Redla z r. 1931 (Karel Anton) se točil v české a německé verzi, stejný scénář i režisér, stejné dekorace, jiní herci. Jeden film je prostě český, druhý německý (a byli bychom za něj vděční, česká verze se nedochovala). Při natáčení filmu Bathory se na place mluvilo cca 10 jazyky. Jenže to je Jakubisko a byl by to pořád Jakubisko, i kdyby točil v Patagonii s patagonskými herci.
Takže bych to fakt nechal bejt. Ona se naše tvorba neztratí, pokud je dobrá. Zřizovat novou škatulku, do které by každý rok přibyl jeden Hřebejk a každé 4 roky jeden Svěrák? Nějak mě to moc nezaujalo... :)

_________________
Don't ask what your country can do for you, ask what you can do for your country.


13 bře 2011, 20:38
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2007, 20:08
Příspěvky: 301
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

budu se opakovat, ale nereagujte prosím na spamboty, kteří používají autoposter k zakládání příspěvků. Jejich snahou je co nejvíce vydělat a na upozornění nereagují. Pokud moderátor na podobného uživatele narazí, žádá pro něj okamžitý BAN. Jedině globální moderátor a admin mají právo udělovat BAN. Globální moderátoři např. Heroes_Killer jsou zde denně. Tím, že odpovíte na jejich téma, zvyšujete jejich prospěch a zbytečně se zde šíří pocit, že moderátoři nepracují. Moderátorská práce je neplacená a děláme ji ve svém volnu a to hlavně pro Vás. Pokud narazíte na podobné téma, tak jej prosím nahlašte pomocí Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:. Dokud nebude zavedeno omezení pro nové uživatele jako je maximální počet založených témat denně, bude to boj s větrnými mlýny.

_________________


15 bře 2011, 19:52
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Dziady, proč nezavést spíš omezení vstupu do downloadových sekcí, jako mají u konkurence? Tři smysluplné příspěvky a žádost o povolení žádný spambot nezvládne.

_________________
Don't ask what your country can do for you, ask what you can do for your country.


15 bře 2011, 22:35
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 09 črc 2010, 15:04
Příspěvky: 17
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Ahoj,k této sekci - je to tu totální bordel filmy EN v CZ , modi tu snad ani nejsou hrůza a děs,když na to namáte ať to dělá někdo jiný :(


27 bře 2011, 06:48
Profil
Private
Private

Registrován: 04 dub 2009, 14:57
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Chlapci co se děje!

DcSpeedi píše:
Už su staré kolík,ale co se dějě v cz dwbovaných nemá obdoby.Uděléte stím něco.Připadá mi to že chce někdo zrušit nejlepší fo'rum v republice čaj :) :arrow:


08 dub 2011, 21:08
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2007, 20:08
Příspěvky: 301
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

poslední dobou se zde opakuje zakládání spamových témat s filmy bez dabingu. Mimochodem, jedná se nejspíše o jednoho uživatele. Dostane BAN, založí nový účet... BAN na IP nefunguje, takže jde pouze blokovat uživatele podle jména. Díky D3MUTovi a globálním modům se daří situaci krotit. Dokud nebude fungovat BAN na IP a dokud nebude zavedeno omezení pro nové uživatele v podobě maximálního počtu příspěvků, nemůžou moderátoři více dělat. Admin již dávno slíbil nápravu, ale sami jste si asi všimli jak fórum upadá - dostupnost, chyby atd. Pro moderátory je to stejně těžké jako pro vás uživatele. Přijměte prosím omluvu za celé vedení fóra. Doufejme v lepší zítřky :) :( .

_________________


09 dub 2011, 02:05
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 26 zář 2007, 06:37
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Co se týče SPAMu, nešlo by třeba omezit "rychlost zakládání témat"? Pokud by třeba založil nové dřiv, než za 5 minut, tak to nebude umožněno a podobně? Nebo druhé téma za 5 minut, třetí za 10 minut a tak dále. Málo kdo z regulérních zakladatelů dělá více témat najednou, připadně pokud je tu déle a nejsou problémy, může se mu tato restrikce odblokovat.

Taky třeba oznámení příspěvku více, než 2 uživateli by znamenalo třeba dočasné nastavení tématu jako neviditelného, než se k tomu admin dostane a prověří, jestli je to regulérní požadavek a nemohl by založit žádné další téma do doby vyřešení.

Jinak, mám dotaz trošku mimo SPAM. Už měsíce mi nejde do hlavy, proč se pořád všichni RIPovači snaží dělat vše na hodnoty kolem 700MB a reRPIovači to ještě více zprzní. Chápu, je to velikosti CD, ale ty jsou dávno za zenitem, máme větší TV a display na notebooku či PC už taky neni 800x600, nemluvě o tom, že se často snaží do 700MB vtěsnat i 2 či 3 hodinový film. Disky jsou levnější, kapacita se zvedá. K čemu to je tedy dobré? Chápu, že můžu stahova HD, nebo Full HD, ale to je zase často na daný film zbytečné, nebo není k dispozici taková kvalita vůbec. To nikomu nevadí ty kostičky v celém filmu, nebo minimálně v rychlejších scénách, odfláknutý zvuk a podobně?


01 kvě 2011, 09:19
Profil
Private
Private

Registrován: 04 srp 2009, 18:46
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

seaserpent píše:
Ahoj,
ano líbí se mě toto provedení,ale chybí mě tu jedna sekce,protože nejsem zastáncem RIPU,jdu po kvalitě.Sekce DVD.Je to škoda,neboť když hledám film který mne zajímá,tak to musím nejdříve najít,otevřít,zjistit co je to zač a potom smutně opakovat to samé,ale opačně.Nevím,je to jen můj názor,ale uživatelů co sleduji stále přibývá kteří se zaměřují na kvalitu a tudíž vyhledávají spíše DVD.
Toť asi vše.
Přeji hezké dny :D :D :D

Mě naopak chybí sekce kde jsou filmy co nejmenší (objemově) a přitom v stále koukatelné podobě nemusí mít největší rozlišení jaké jde, chci se na film jen podívat jestli stojí za to a pak ho smazat. Pokud se mi film líbí, klidně si Bluray disk s filmem koupím, když za to stojí. Stahovat film o velikosti DVD a pak ho mazat protože se mi nelíbil je podle mě zbytečné. Ale jak se říká co člověk to názor a i když je film dobře hodnocen ostatními, mě se nemusí líbit tak jako jim a naopak.
To je ale jen můj názor, i 2hodinový film se dneska dá nacpat do 700MB a je koukatelný (mvk).


21 kvě 2011, 13:22
Profil
Private
Private

Registrován: 19 lis 2008, 20:13
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Bylo by to tu fajn kdyby to tu pár dobráků nehnojilo něčím, co sem nepatří. Copak se tomu nedá zabránit? Jsou to v podstatě ti samí jedinci ale kazí dobré jméno celému serveru. :(


06 čer 2011, 17:02
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

dziady píše:
Poslední dobou se zde opakuje zakládání spamových témat s filmy bez dabingu. Mimochodem, jedná se nejspíše o jednoho uživatele. Dostane BAN, založí nový účet... BAN na IP nefunguje, takže jde pouze blokovat uživatele podle jména....

Problém s uživatelem, který vkládal stále dokola příspěvky s českým názvem dosud
nedostupných filmů s českým dabingem a blíže neurčeným obsahem souborů (neověřoval
jsem), je už, zdá se, vyřešen.

Jednalo se o jediného uživatele přihlašujícího se z Rumunska, který si prakticky na každé
nové téma založil nový účet. Po vysledování jeho zvyklostí a IP adres, z nichž se
přihlašoval, byl tento uživatel v přístupu zablokován a zdá se, že úspěšně. Pokud by se
snad objevil znovu, víme, jak na něj. Je však nutno říct, že taková práce je náročná na čas.
Podobnou metodou je však možné uplatnit i na další SPAM denodenně vkládaný stejným(i)
uživatelem(i), takže už mám rozpracovaného dalšího, tentokrát z Vietnamu. Ten se však
v dabovaných filmech prakticky neobjevuje, jen v cizojazyčných.
ladan - MOD

_________________
ČTĚTE a přemýšlejte! Klidně se zeptejte. ;-)


22 čer 2011, 03:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze