fastshare
:.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 05:57





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.: 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

GYU píše:
Zmizel seznam filmů!
petrxx2003 píše:
Kdyby sis přečetl příspěvek hned nad tím svým, třeba by ti docvaklo... :shock:
GYU píše:
Ale mě nazajímaj kydy co tam píše ten nademnou. Já chci seznam a né ťukat do vyhledávače. Čekal jsem spíš odpověď typu ANO bude nebo NE nebude. Protože tam kde sem na něšj byl zvyklej není. I když proč to vlastně řešit a zrovna tady v tuhle dobu... mohlo by se stát že by za ten seznam po mě mohli chtít 50kč :-D

S tebou to asi bude těžký. O žádném vyhledávači nebyla řeč. V záhlaví sekce máš takovýhle řádek:

Seřadit abecedně: Všechna témata, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, #

Hledáš třeba film od K, takže klikneš na K. Stačíš mě sledovat? A zobrazí se ti všechny filmy které začínají na K, seřazené abecedně. Abecedu ti vysvětlovat nebudu, tu si najdi někde sám. Jinak kdybys hledal film, co začíná na N, klikneš zase na N, ne na K. Snad ti to aspoň v něčem pomůže... Ale není to tam, co jsi na to byl zvyklej, takže asi ne. Je mi to líto, ale líp ti poradit neumím. Ostatní mají většinou spíš radost, že se tento typ seznamu aktualizuje automaticky okamžitě po přidání nového titulu a nemusejí do toho vyhledávače. Ale znáš to. Každému se prostě nezavděčíš. :?

_________________
Don't ask what your country can do for you, ask what you can do for your country.


24 led 2012, 19:34
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Citace:
Pokud jsou problémy s řazením podle českého, slovenského, anglického či jiného cizojazyčného názvu,
nebo že některá témata po vyčištění "spadnou" jinam po zobrazení Re: ... na prvním místě, je nutno
použít vyhledávání podle konkrétního slova nebo kombinace slov. To je problém především cizojazyčných
sekcí, kde je často film pouze s původním názvem a v řazení podle abecedy se pak neobjeví na očekávaném
místě v jednom či druhém jazyce. Ti, co zakládají nové téma, by si měli ověřit, zda už neexistuje, především
s pomocí vyhledávače, a ne v abecedních seznamech.
ladan


ladan: Tady bych předpokládal, že se o to postaráš ty nebo jiný příslušný moderátor. Čili když čistíš téma, že nenecháš na začátku Re:

Jinak je samozřejmě jasné, že když na něco takového narazí normální uživatel, že to nahlásí stejně jako mrtvé linky nebo duplicitu. Pánové (i dámy, pochopitelně), kdekdo tu frfňá, jak je tohle nebo tamto špatně atd. Ale jenom moderátor nebo admin to nezvládne, i kdyby makal 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Takže když najdete duplicitu, špatně zařazený příspěvek, mrtvé linky nebo chybný název, laskavě použijte bonzovací tlačítko nebo PM moderátorovi sekce. Případně autorovi příspěvku, pokud to může opravit on. Jaké si to fórum uděláme, takové ho budeme mít.

_________________
Don't ask what your country can do for you, ask what you can do for your country.


24 led 2012, 19:49
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

ladan píše:
... některá témata po vyčištění "spadnou" jinam po zobrazení Re: ... na prvním místě
petrxx2003 píše:
Tady bych předpokládal, že se o to postaráš ty nebo jiný příslušný moderátor. Čili když čistíš téma, že nenecháš na začátku Re:

Celý problém "Re:" v názvu téma vznikne tak, že když se umázne zakládající příspěvek bez "Re:", nebo několik prvních
opakovaně, nic se nestane, název téma zůstává. Re: se do názvu dostane až při editaci prvního příspěvku a uložení.
Pokud si toho ten, kdo edituje, nevšimne, téma spadne v abecedě na úroveň "Re:". Totéž se může stát třeba
v cizojazyčné sekci, když se vloží do názvu téma český název filmu na prvním místě, jak je už tradicí od počátku fóra.
Pak ti, co je hledají podle anglického či jiného orig. jména v seznamu, nenajdou. Proto by v takových případech měli
testovat i vyhledáváním.

Jak jsem si ověřil, množství příspěvků začínajících na Re: je značné. To rozhodně nemůže být pozůstatek po mém čištění témat. V listopadu (2011) po kolapsu serveru a ztrátě dat admin doplnil chybějící část ze staré zálohy
a přitom nám do sekcí vrátil spoustu příspěvků ze Smetiště. Podstatnou část už jsme zlikvidovali, ale všechno
rozhodně ne. Bohužel. "Nejsou lidi". :)

Volání po ručně vytvářených abecedních seznamech je možné uspokojit jedině tak, že nespokojený zájemce
si ve svém volném čase vezme abecední seznam ze Smetiště, a začne jej opravovat, mazat a doplňovat podle
abecedního seznamu v on-line aktualizaci. Nikdo z moderátorů to už dělat nebude. ;-)

_________________
ČTĚTE a přemýšlejte! Klidně se zeptejte. ;-)


25 led 2012, 09:19
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Dobrý den. Mám takovou prosbu.Nebylo by možné filmy pro děti rozdělit na dabované CZ a dabované SK ?... Mám za to, že takovej malej prcek, když kouká na pohádku v SK...neví která bije. Ono je hezké že většina uploaderů toto uvede ve svých příspěvcích, ale najdou se i takoví,co tento rozdíl neuvedou... nebo stejný odkaz skopčí a vydávají za svůj upload. Několikrát na stejný server,pod jiným názvem. Např. Hellshare. A to je potom o ničem. Myslím si že zde jsou odkazy pro lidi,kteří nechtějí z různých důvodů si koupit origo a upřednostňují stažení "nelegálních" kopií. Proč tedy na druhou stránku něco stáhnu z placeného serveru-buď v nekoukatelné kvalitě, nebo v SK, která není uvedena...nakonec to skončí v koši a kredit je někde...kdesi..... :(

Odpověď moderátora:
Placené servery jsou mimo kompetenci moderátora. CZ/SK zvuk ve filmech je tradičně považován za jazykově
navzájem zaměnitelný a dělení na CZ a SK audio samostatně považuji za zbytečné. Uploader musí popsat obsah
svých souborů pravdivě a neučiní-li tak, je za to popotahován až po vyloučení z fóra.
Co si kdo najde vyhledáváním na některých serverech, je věcí rizika, které podstupuje. Zde jsou do určité míry
soubory pod veřejnou kontrolou a nejhorší uploadeři jsou mazáni. Na server si může nahrát každý, co ho napadne
a kontrolu tam neprovádí nikdo. Na zaplevelené české placené servery už dlouho upozorňuji, ale to je tak vše,
co mohu dělat.
ladan

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


Naposledy upravil ladan dne 25 led 2012, 10:09, celkově upraveno 1
Vložena poznámka k příspěvku


25 led 2012, 09:40
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2007, 08:48
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zmizel seznam filmů!

nejsem žádnej spisovatel takže to možná smnou bude těší :D

to co jste vitvořili je sice moc heský :
Seřadit abecedně: Všechna témata, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, #


ale to starší bylo trochu lepší kliknul jsem načetla se stránka a jen sem stáhnul kurzorem ;-)
vtom novem je hský že se otevře dle vihlednýho písmenka ale musím proskakovat mraky stran než se dopídím vísledku :?


tak jestli mužu poprosit pro takoví nespokojivce jako jsem já vratte tam zpět seznam filmu jedna rubryka navíc vás nezabyje snad díky moc

Ps:omluvte ČJ chyby lepší už to semnou nebude :D


29 led 2012, 10:26
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

stoupa73 píše:
Zmizel seznam filmů!

nejsem žádnej spisovatel takže to možná smnou bude těší :D

to co jste vitvořili je sice moc heský :
Seřadit abecedně: Všechna témata, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, #


ale to starší bylo trochu lepší kliknul jsem načetla se stránka a jen sem stáhnul kurzorem ;-)
vtom novem je hský že se otevře dle vihlednýho písmenka ale musím proskakovat mraky stran než se dopídím vísledku :?


tak jestli mužu poprosit pro takoví nespokojivce jako jsem já vratte tam zpět seznam filmu jedna rubryka navíc vás nezabyje snad díky moc

Ps:omluvte ČJ chyby lepší už to semnou nebude :D


1) Ta tvoje čeština je prakticky nesrozumitelná :shock:

2) Mohl sis přečíst, že ten starý typ seznamu se vytváří ručně a už ho nikdo dělat nebude. Samozřejmě ti nic nebrání si projet ten seznam, co tu je, pěkně to opsat a udělat ten, na který jsi zvyklý. A pak ho tady publikovat a každou chvíli aktualizovat...

3) Jinak částečně souhlasím, že by ten automaticky generovaný seznam mohl vypadat jinak, viděl jsem to na jiném fóru, tady pochopitelně linky ke konkurenci psát nebudu, pošlu PM adminovi, protože on je jediný, kdo to může udělat. Jestli bude mít čas, chuť a bude to pokládat za přínos.

_________________
Don't ask what your country can do for you, ask what you can do for your country.


30 led 2012, 00:53
Profil
Spamer
Spamer
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2008, 22:25
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Zdravím všechny.
Je tu čím dál větší bordel,nedá se skoro nic stáhnout,protože si ti de****vé dělají naschvály a mažou si odkazy navzájem.
Hlavně na CzShare a Ulož to.A to není jen v této sekci,ale celkově.už mě to začíná trochu s*át.
Může s tím něco někdo udělat,nebo to tu bude nalevačku napořád.


:shock: :shock: :shock:


10 lis 2012, 20:24
Profil
Private
Private

Registrován: 02 lis 2007, 19:43
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Ja bych prijal pokud mozno i separe komedie.

Poznámka moderátora:
Dělení podle žánru zavádět nebudeme, fórum by se stalo nepřehledným.
Každý, kdo ví, co chce, má možnost použít kvalitní vyhledávací systém fóra.
No a kdo neví co chce, tomu je těžké radit. :)
ladan


Naposledy upravil ladan dne 13 bře 2013, 02:27, celkově upraveno 1
Vložena poznámka k příspěvku


28 úno 2013, 18:24
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Ja bych treba uplne oddelil HD sekci jako samnotnou, tam potom bych dal CZ dab podsekci a cizi jazky podsekci - myslim totiz ze to to je dost vyznamna sekce :D

Za druhy bych oddelil Dokumenty do sveho valstniho topicu a tam azse sizi jazyk a CZK audio

Totiz me osbne se prihodilo, ze jsem si asi po tom vasem rozdelieni vsimnul, ze tu jsou nejakej HD sekce a Dokumenty paradne rozdelene podle jazyku asi az po pul roce :D a tojse dost vsimavej vseobecne :D

Poznámka moderátora:
Hodně záleží na tom, kdo co a jak hledá. Měnit základní členění sekcí Filmy v blízké budoucnosti
asi nemá moc smysl. Členění je podle jazyka jako základní, a ostatní podle kvality kopie.
Jistě by se dalo najít víc variant, jak členění uspořádat jinak, ale s ohledem na změny provedené
jako zpřehlednění a rozšíření původního schéma, které se vyvíjelo od založení warcenter.cz,
je současný stav podle mého nejlepšího přesvědčení víc než vyhovující.

Kvalitní nástroje, aby si mohl snadno každý dohledat, co potřebuje, tady máme od listopadu 2011.
Když občas nahlédnu na jiná česká nebo slovenská warez fóra, jímá mě zoufalství, protože tam
často vyhledávání vůbec nemají a nebo je tak primitivní, že se s jeho pomocí rozumně hledat nedá.
Členění podle žánru nesmyslné, protože jeden film může být v několika z nich. To bych tady rozhodně
nechtěl. ;-)

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


Naposledy upravil ladan dne 30 dub 2013, 23:16, celkově upraveno 1
Vložena poznámka k příspěvku


12 dub 2013, 00:45
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 05 čer 2009, 21:11
Příspěvky: 39
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

Je to tu dosti nepřehledné, hledám tady film, ale neukáže se mi.. poté přidám příspěvek a za týden mi napíše Moderátor, že zakládám duplicitní téma, prosím o větší přehled v této sekci. Děkuji

Poznámka moderátora:
Vyhledávání funguje dobře. Nemám ponětí, jak by sis představoval "větší přehled v této sekci".
Přehled má každý uživatel takový, jak dokáže využívat nástroje, které má zde k použití.
Při užití standardního názvu podle IMDb nebo ČSFD by neměl při vyhledávání nastat problém.
:)


Naposledy upravil ladan dne 10 pro 2013, 18:50, celkově upraveno 1
Vložena poznámka k příspěvku


05 pro 2013, 11:27
Profil
Private
Private

Registrován: 19 led 2011, 14:02
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

úplný bordel..... všetko rozhádzané.... hneť na začiatku sú filmy s 50s 90s potom jeden 2014-2015 a zase 60s....teraz je to už oničom,nieje to vôbec usporiadané. To že je to abecedne nato sa môžem....keď ja chcem vedieť aké sú novinky s dabingom. Tiež by sa sem hodilo okno vyhladavania, to čo tu je od založenia je už len......klasicke vyhladavanie ako napr. keď dám názov filmu tak sa mi objavi film ktorý som hladal a nie i diskusie,a bla bla bla...úplne nanič. Veď ste nejaký ,,machri,, tak stým niečo spravte.


05 úno 2015, 17:03
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

gabja píše:
úplný bordel.....


Nauč se pracovat s tím, co tady je. Kdo sleduje sekci Novinky systematicky,
ví, kdy se který film objeví v kvalitním nedabovaném a později dabovaném ripu.
Vyhledávání podle roku uvedení do kin funguje stále dobře. :-P

_________________
ČTĚTE a přemýšlejte! Klidně se zeptejte. ;-)


10 dub 2015, 17:08
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 16 kvě 2009, 17:09
Příspěvky: 23
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

dziady píše:
poslední dobou se zde opakuje zakládání spamových témat s filmy bez dabingu. Mimochodem, jedná se nejspíše o jednoho uživatele. Dostane BAN, založí nový účet... BAN na IP nefunguje, takže jde pouze blokovat uživatele podle jména. Díky D3MUTovi a globálním modům se daří situaci krotit. Dokud nebude fungovat BAN na IP a dokud nebude zavedeno omezení pro nové uživatele v podobě maximálního počtu příspěvků, nemůžou moderátoři více dělat. Admin již dávno slíbil nápravu, ale sami jste si asi všimli jak fórum upadá - dostupnost, chyby atd. Pro moderátory je to stejně těžké jako pro vás uživatele. Přijměte prosím omluvu za celé vedení fóra. Doufejme v lepší zítřky :) :( .


Prosím ťa a čo vyrieši BAN na IP???? Veľké nič pretože reštartujem router a mám novú IP, ale možeš použiť aj programy na to určené, tak že BAN na IP rieši veľké NIČ!

Poznámka moderátora:
Nechápu, proč reaguješ na text vytažený odněkud z historie nejméně 5 let staré? Zbytečný blábol...
Dnes problém řešíme mnohem účinnějšími metodami... :)

dziady už fórum dávno nemoderuje - taky alespoň 5 let.


Naposledy upravil ladan dne 24 pro 2015, 13:25, celkově upraveno 1
Vložena poznámka moderátora


07 lis 2015, 13:06
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 20 čer 2009, 12:47
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

ahoj, mam dotaz

1. proc se filmy v rozliseni 1916 x 798 (a podobna podivna rozliseni) oznacuji jako FullHD, nebo 1080p ??

2. proc nekdo vezme DVD (720 x neco) a ripne to v rozliseni 704 x neco, kdyz puvodni rozliseni je jen o 16 bodu vetsi ??

co vede autora (pokud uz se dostane ke kvalitnimu zdroji), aby takovou vec vubec vytvoril?
at uz se jedna o 704, nebo 1916... hlava mi to proste nebere


26 lis 2016, 12:22
Profil
Private
Private

Registrován: 30 kvě 2009, 03:04
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: :.:.: VYJÁDŘETE SE K TÉTO SEKCI :.:.:

syk píše:
ahoj, mam dotaz

1. proc se filmy v rozliseni 1916 x 798 (a podobna podivna rozliseni) oznacuji jako FullHD, nebo 1080p ??

2. proc nekdo vezme DVD (720 x neco) a ripne to v rozliseni 704 x neco, kdyz puvodni rozliseni je jen o 16 bodu vetsi ??

co vede autora (pokud uz se dostane ke kvalitnimu zdroji), aby takovou vec vubec vytvoril?
at uz se jedna o 704, nebo 1916... hlava mi to proste nebere



1. Znamená to, že film má formát obrazu 2,40:1 a jedná se o rozlišení toho samotného výřezu
bez černých pruhů. Někdo může udělat rip včetně černých pruhů, takže pak bude sice rozlišení
1920x1080 (16:9), ale to bude včetně těch černých pruhů nahoře a dole, pokud má film formát
obrazu 2,40:1.

2. Těch 16 bodů může být třeba černý pruh po stranách. Někdy mají filmy na DVD po stranách
různě silné černé pruhy, takže je autor ripu ořízne. Nebo může chtít víc oříznout vrchní nebo
spodní stranu, protože není dobře zarovnaná (bývá tam takový černý zub), takže musí oříznout
i boční strany, aby zachoval formát. Ořez o 16 bodů se prováděl hlavně u formátu XviD kvůli
kompatibilitě.


26 lis 2016, 13:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze