fastshare
GTA IV
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:08





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 GTA IV 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

Další aktualizace: MultiPlayer byl přeložen a tím pádem je čeština na 100% přeložena. Teď už to všechno jenom vložit do american.gxt a je to hotovo. ;-)


26 led 2013, 09:01
Profil
Private
Private

Registrován: 09 bře 2009, 22:22
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: GTA IV

Krásná práce, už se těšíme :)


26 led 2013, 10:50
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

To jsem rád a doufám, že budete mít trpělivost, protože ono se to nezdá, ale těch textů je tam hromada a než se vloží texty středně dlouhé mise (např. It's Your Call) do american.gxt, zabere to klidně i 1 hodinu. Ale zase je tu spousta času a doufám, že neberete březen jako definitivní datum vydání, protože to je pouze orientační. ;-)


26 led 2013, 12:45
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

Aktualizace: Včera jsem vložil poslední misi GTA 4 do american.gxt a tím pádem jsou všechny příběhové mise vloženy, ale ještě nejsou vloženy pokyny k misím, takže pouze všechny texty všech příběhových misí už jsou česky. Samozřejmě texty mají v sobě chyby (hlavně ty vedlejší), takže je budu opravovat, ale to až na závěr.

Takže další cíl je vložit všechny pokyny k misím do american.gxt. Nemělo by to dlouho trvat, protože těch pokynů není moc. Až to bude, vyjde další aktualizace a dozvíte se, co se bude dělat dál. ;-)


15 úno 2013, 08:13
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2009, 15:22
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: GTA IV

SUper dik za info jsi opravdu frajer ze ses do toho pustil a porad na tom makas uz se tesim az si zase zahraju Gtacko pekne v CZ diky moc


18 úno 2013, 17:06
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

No díky, ale kdybych se nepřidal na překlad GTA 4 a potom to nepřevzal, tak by ta hra asi nikdy nebyla v češtině. :D

Jinak jestli je tu někdo, kdo mi nevěří, že na češtině pracuju a jenom vás tahám za nos, tak klidně pořídím pár obrázků z misí, které už tam mám. Já nejsem jako ti, co se chvástají, že pracují na češtině a pak se na to vyserou viz. Modern Warfare 3. Vždycky dokončím práci. /)

Jo a ještě jedna věc: Ty stránky gameschannelinfo.webnode.sk už nebudou obnoveny, protože se původní šéf překladu GTA 4 na to vykašlal. Tak jsem to celé převzal a pracuji dál. Víte, jak chtěl udělat slovenštinu do GTA 4? Počkal by, až bych celou hru přeložil do češtiny, potom by mě požádal, abych mu zaslal všechny texty, aby mohl zkontrolovat kvalitu a potom by to už celé přeložil jenom do slovenštiny. Mazanej bastard. :D


18 úno 2013, 18:19
Profil
Private
Private

Registrován: 22 čer 2011, 19:00
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: GTA IV

No vzhledem k tomu, jak se ten Slovak s nickem GamesChannel vyjadruje v navstevni knize na gta.cz tak tomu verim.

EDIT: Kazdopadne velka poklona, prekladat sam hru s tolika texty chce urcite velkou trpelivost


19 úno 2013, 20:43
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 20:23
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: GTA IV

kolik tech textu tam je? vic jak 25tis? u maxe je to tak nejak cca. Jo a s gameschannel mas pravdu, tvrdili, ze budou pracovat i na maxovi a velice rychle to vzdali ja uz na maxovi delam 7mesicu a teprve ted se rysuje mozne dokonceni. I kdyz je toho jeste dost co je potreba dat do kupy. GL na GTA4.


19 úno 2013, 23:20
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

AlterEgo21: Díky, ale já tu hru vlastně překládám celou sám od 4.7.2012. Akorát jednu nebo dvě mise jsem nepřeložil já, ale můj dobrý kamarád KarelKovar95. A vlastně on mi přepisuje texty fonty, které potom jenom vkládám do american.gxt. Samozřejmě ho uvedu v seznamu autorů, který bude mít jenom 2 jména. :D

PClow165: To nevím, ale určitě víc než 25 tisíc. Někdy to spočítám, ale vždycky na to zapomenu. Myslím, že asi kolem 50 tisíc, ale asi 20 tisíc z toho neobsahuje texty.
Jinak že GamesChannel tvrdili? Spíš tvrdil. On ani nemá žádný tým, akorát bratrance. A už jsem se ho mnohokrát ptal, jestli ho ta čeština ještě zajímá a vždycky na to odpoví úplně jinak nebo neodpoví vůbec.


20 úno 2013, 05:41
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

Aktualizace: Všechny pokyny misí už byly vloženy do american.gxt. Další cíl je vložit hovory, SMSky a podobné věci do american.gxt.
A ještě je tu naděje, že bych to mohl do konce března všechno stihnout, ale nechci nic slibovat, a proto neberte březen jako oficiální datum vydání. Jsem teď hodně pracovně vytížen, protože ráno vstanu - musím se učit, potom jsem ve škole, dojdu dom - zase se učím a večer mám trochu času, jenom už nemám sílu ani náladu cokoliv dělat na PC, natož pracovat na češtině, ale občas se musím překonat, abych vůbec něco udělal. Už je dávno po pololetí a všichni se v té škole zbláznili a furt chcou něco psát, hrůza. :D


06 bře 2013, 20:48
Profil
Private
Private

Registrován: 21 čer 2011, 05:29
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: GTA IV

A gde si to tedy můžu stáhnout ?

Nějak to nechápu.. žádney link.. :o(


07 bře 2013, 07:37
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

Ježiši, nikde ještě. Ta čeština, na které pracuju, ještě není ke stažení. Píšu tady akorát aktualizace, aby lidi věděli, jak na tom ta čeština je a kolik toho ještě zbývá udělat. :shock:


07 bře 2013, 14:20
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1252
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: GTA IV

Aktualizace: Už mám trochu víc času, intenzivně vkládám přeložené texty do american.gxt a už zbývá vložit jenom 9 věcí - Internet, MultiPlayer, Obecné texty, Obchody, Rozhovory s přáteli a přítelkyněmi, Show, SMSky, Stevieho auta a Tutoriál SIXAXIS. Co jsem nezmínil, tak to už je vloženo. ;-)

Jo a čeština vyjde nejspíš v dubnu.


28 bře 2013, 14:15
Profil
Private
Private

Registrován: 22 čer 2011, 19:00
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: GTA IV

GJ, tesim se


30 bře 2013, 14:23
Profil
Private
Private

Registrován: 01 pro 2010, 19:51
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: GTA IV

chci se zeptat ,kdy bude cestina ke stazeni,dík za odpoved.


20 dub 2013, 17:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze