fastshare
Míra viny a Tajné poznání
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 27 bře 2017, 17:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
Private
Private

Příspěvek Míra viny a Tajné poznání

Má hlavní otázka je tato:

Lze mě, když byl můj mozek zatížený silnou až smrtelnou intenzitou a zároveň byli lidé posíláni, aby mi u toho ještě lhali, vinit a trestat za některé chyby při psaní mých článků a knih?

Některá související fakta:

V daném případě se jednalo o to, že ve mě byl asi už před 15 lety tajným zařízením otevřený paralelní svět. Získaly do mě přístup bytosti v něm žijící, vypadaly jako Pekelné. Na tento "Pekelný paralelní svět" byli také napojeni zvláštní lidé, kteří na mě byli posíláni.

Celá léta jsem si to vykládal jako vliv zlých bytostí (měl jsem pravdu, ale přístup do mě jim byl uměle ulehčen, ne-li pak přímo zprostředkován, umělými zásahy). Byl jsem přesvědčený, že normální lidé a křesťané (ti mě nakonec dokonce i přiotrávili), nemohou mít s tak zlými věcmi nic společného.

Měl jsem s touto zátěží problémy a vydržel jsem to jen tak tak (vstupovali do mě démoni, zasunovali mi i penis do konečníku atd...). Občas jsem se probouzel ochrnutý. Ta zátěž byla asi smrtelná (docházelo k náporu na svorky mezi tělem a duší, zachvěly se, ale úplně nepovolily, kousek chyběl) a přežil jsem díky své neobvyklé energetické konstituci (myslím, že jsem měl kdysi naměřeno asi 80% rozahu a běžní lidé mají kolem 50%; kdybych měl normální odolnost, asi bych to nevydržel, a to ještě nepočítám podráždění nervového systému a určité lehké bolesti od krční páteře):

A najednou někdo začal dělat, jako že nic takového není. Nějaká Organizace mi "odpálila mozek" a začala posílat lidi, aby přede mnou dělali, že jsou Pekelní. A já jsem se do toho všeho dočasně zamotal. Té organizaci se tak povedlo vytvořit dojem, že se mi to s těmi "Pekelnými lidmi" všechno jenom zdálo a že nic takového není.

Některé šaty byly svinstvem, co jsem měl v pokoji, tak cítit, že se vyhazovaly i po opakovaném vyprání. Začaly se mi pak časem malinko plést směry a strany; po alkoholu nebo drogách, podstrčených do cigaret, jsem slyšel Pekelné bytosti; objevily se divné myšlenky na skočení z okna nebo mostu, vypíchnutí oka, vyndání očí a jejich odložení do skříně, na skočení do jámy, utrhnutí ucha nebo zubů, vypáčení kloubů. Také divná úzkost, najednou jsem cítil, že mám křídla nebo že se mých rukou zmocňuje rozčílený pták a chce mi jejich pomocí vyklovat oči, a mnoho dalšího.

Některé zajímavosti o té Organizaci:

Z technických vymožeností uvedu toto: Hlas vycházející ze zdi; náhlé objevení se škodlivých plynů v mísnosti; světlo jasnější, než žárovka, zářící v prostoru; objekty vzhledu UFO, o kterých se lže, že to jsou mimozemšťané; umělé pavučiny; kapky vody, padající ze suchého stropu; samootevření nebo zavření dveří; křivení předmětů, a tisíce dalšího.

Z trestné činnosti uvedu toto: Zneužívání dětí a mladých lidí (o tom udělám zvláštní téma); utajování důležitých poznatků z lidské psychologie před veřejností (například vztahující se k partnerským vztahům); zneužívání vlivu filmů a písniček na podvědomí diváka; ovlivňování tvorby náboženství tak, aby zůstala značně omezená a nedala lidem celou pravdu; umělé vytváření válečných konfliktů (a teroristických akcí) v naší historii; zařizování šílenství u některých vybraných obětí; ubližování některým zvířatům; kažení vztahů; vytváření tzv. "výjimečných obětí" (dokonce i "na zakázku"); občasné lovení lidských duší (já vím, tohle zní příliš neuvěřitelně); zabránění vzniku lepšího společenského zřízení; a další.

Mimochodem, co se týče současného změněného používání čísel, faktoru zmatení, nepradivých informací, ptáků, barev a podobně, možná vám neřekli to hlavní:

Vědomí a podvědomí. Když se lidem předem řeklo o těchto změnách, neprožili je svým podvědomím, ale svým vědomím, což mění 90 - 99% výsledků. Takže je ten výzkum víceméně neplatný.

Já osobně jsem se po poškození mozku stal citlivější na některé scény ve filmech a podobně, ale tak silně poškozených lidí, jako jsem já, je asi jenom pár na světě, možná ty scény normálním lidem nevadí. Obvinil jsem Pekelné lidi ze zneužívání "entertainment", a oni, jako všichni chytří psychologové, začali předstírat, že takhle zlí nejsou a že jsou oprávněně uraženi. Ale jenom blbec to neprokoukne.

Jsou částečně zlí. Já sám jsem viděl řadu zla, které udělali. Něco z toho je popsáno ve článku "Jejich skryté zlo":

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Vím, že se mám jaksi zhroutit před veřejností. Podle tajné psychologie, když se má někdo před veřejností potrestat, musí se ta veřejnost nejprve přesvědčit, že si to ten dotyčný zaslouží, a pak s tím jeho trestem bude souhlasit. U mě se toho docílilo většinově nepoctivě (dokonce byla i podvodně udělaná videa pro televizní vysílání).

Tato tajná taktika je popsaná například v "Simple Strategy":

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Ukázka: "If you want to do something evil to somebody and to gain the agreement of the whole human society for this, first all the people must have a bad meaning of that guy, which is easy to arrange."

Zde jsou tajná znamení, která si ta Organizace nechává dávat do filmů a jež mají Pekelný význam.

Uvedu jeden příklad:

Scény se odlišují od všeho ostatního a jsou účelově umístěny na konec posledních episod jednotlivých seasonů seriálu "Game of Thrones" (česky "Hra o trůny"). Konkrétně se jedná o kombinaci indikace víru + zdůraznění směru dolů k Peklu + Pekelná okolnost (vír a dolů s Pekelnou okolností znamenají "cestu do Pekla").

Patří to také mezi "připomenutí Pekla". Tuto kombinaci ukrývají závěrečné scény z posledních episod prvních čtyř seasonů. Od pátého seasonu to již podléhá modifikaci a adaptaci, tak to ignorujte.

Popis je v tomto v dokumentu:

Děkuji Vám za pozornost.

08 lis 2016, 07:05
Captain
Captain

Příspěvek Re: Míra viny a Tajné poznání

Moje sousedka je také "Pekelný člověk".Co já vím,tak každé ráno,než vytáhne paty z domu,sedí a nanáší si na xicht tuny barvy-většinou černé.Jednou jsem jí zastihla,při návratu domů-no já se tak lekla a říkám jí"Ty woe,já se Vás tak lekla,no Vy jste ale vošklivá"..no fakt,vypadala divně....venku pršelo a jak byla mokrá i na xichtě,vypadala jako,něco mezi ubrečeným kominíkem a vojákem NATO...no fakt děs. :) :) :) Prostě pekelně k pochcání..a pak,že nejsou mezi námy !!!!

DualCore AMD Athlon Black Edition 7750, 2700 MHz (13.5 x 200)
MSI K9AGM3
4.GB DDR2-800 DDR2
GeForce GT430
BenQ G2010W
320 GB, 7200 RPM, SATA-II
500 GB, 7200 RPM, SATA-II
HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H58N

09 lis 2016, 10:23
Warman
Warman

Pekelníku, bacha na úrodu, ať ti ji nesklidí uniformy ;-)

09 lis 2016, 20:45
V.I.P.
V.I.P.

Už jsem vám to nabízel dříve, ale vyhýbal jste se tomu, protože by to prý nikam nevedlo.
I tak mi to nedá -- opravdu byste si o tom nechtěl pohovořit? Docela rád bych nejen vám, ale i tomu, co tu píšete porozuměl.
Nebudu vás nijak zesměšňovat, ani na vás volat Bohnice.
Těžko něco pochytit z těch úryvků, co sem dáváte. A když to navíc okořeníte takovými zvláštnostmi jako vystřiženými z Blesku, jako to, kdo vám co kam strkal... (i když to je třeba pravda).
Moc to na důvěryhodnosti nepřidává. A jen tím nahráváte oné "Organizaci".
Jen uvažte -- pokud se vás Organizace snaží zdiskreditovat, nebylo by lepší se pokusit najít hrstku případných "odpůrců Organizace"? Najít si nějaké spojence?
Jednotlivec totiž obvykle těžko něco zmůže. Popřemýšlejte o tom. Nemusíte být na to sám. Můžete ve vaší situaci ještě něco ztratit?

Jak je to s těmi členy Organizace? Jsou to v podstatě obyčejní lidé z masa a kostí? Nebo to jsou "nadpřirozené" bytosti se schopností zhmotnit se?
Snažil jste se proti nim nějak bojovat? Jedná-li se o "nadpřirozeno", pátral jsem po prastarých pramenech z předkřesťanské doby? Po nějakých "zbraních dobra"?
Starodávná vyznání mi připadají mnohem zajímavější než ta současná jako křesťanství, islám, judaismus,... Nebyla tolik "absolutistická", že je zkrátka jen jedna věc, které musíte věřit.
Naopak jedná-li se o v podstatě obyčejná stvoření či lidi, pokusil jste si doma sestrojit generátor elektromagnetických pulsů (EMP) a v okamžiku, kdy používají ve vaši blízkosti nějakou techniku, vyslat velmi silný impuls? Pokud je jejich technika založena na podobných principech, mohlo by to jejich zařízení ochromit.

Děkuji za odpověď.

10 lis 2016, 18:35
Private
Private

nfsmaniac píše:
I tak mi to nedá -- opravdu byste si o tom nechtěl pohovořit?

Samozřejmě, že ne. Bylo by to totiž zbytečné.

nfsmaniac píše:
Docela rád bych nejen vám, ale i tomu, co tu píšete porozuměl.

To je nemožné. Nedokážete si představit situaci, jak se cítí člověk, který byl vybraný Svatou Radou a jemuž byl ukázán Bůh, se zablokovanou krční páteří, po zažití útoků tajnými oficiálně neexistujícími systémy, jak je nakonec ještě přiotráven a zrazen svojí vlastní zemí.

Nikdy nepochopíte, jaké to je, mít zatížení mimo pásmo výdrže normálně odolných lidí a ještě když se k tomu o vás lže v televizi (podvodná videa, nepravdivé informace atd.).

Já jsem měl vždycky skutečnou Boží inspiraci, ale neuměl jsem si představit, že byste mi všichni tak lhali. Že byste při mém utrpení byli tak bezcharakterní a tak strašně nízko, že byste ho chtěli ještě zvětšit, i když jsem v podstatě nevinnou obětí (já vím, že vás přesvědčili, že ne, oni jsou mistři lidské psychologie a nejlépe ví, jak vás všechny obrátit proti mě).

Jednou vám někdo bude muset vysvětlit, že tohle se prostě nedělá. Ode mě to vysvětlení nebudete akceptovat, ale od něj ano. Bude se umět vyjádřit lépe a přesvědčivěji, než jak bych to dokázal já.

Já vím, Pekelní lidé, co vedou tu organizaci, která o mě udělala tu show a kterou tu všichni posloucháte, mi na všech diskuzních fórech, kam přispívám, prostřednictvím vás všech připomínají "komponenty zlých podvědomých kódů" (třeba ten avatar se zelenými kalhotkami, zadkem a rukama; nebo vy máte na svém svým způsobem zdůrazněné ruce a kus červené, jsou to takové maličkosti).

Jakýkoli rozhovor s vámi je bezpředmětný. Nikdo se mnou před těmi parchanty nebude komunikovat normálně. Ví, že to kontrolují a že před nimi musí obstát.

Oni se dopouštějí strašné mezinárodní trestné činnosti, ale chytře to umí skrývat. Ve skutečnosti jsou oni těmi zločinci a já obětí. Jednou to snad lidé pochopí.

nfsmaniac píše:
Můžete ve vaší situaci ještě něco ztratit?

Říká se, že vždycky může být ještě hůře.

nfsmaniac píše:
Děkuji za odpověď.

Okay.

13 lis 2016, 15:03
V.I.P.
V.I.P.

1. Kde berete tu jistotu, jak se cítím, v jakém stavu jsem a nakolik se dokážu vžít do druhé osoby? Ač přiznávám, že jsem Svatou Radou pravděpodobně nijak zvolený nebyl.

2. Všichni (bohužel) lžou. Měl byste si uvědomit, že lháno a zatajováno není JEN vám, ale i mně a naprosté většině lidí žijících na této planetě.

3. Ten "můj avatar", o kterém říkáte, že jsou na něm zvýrazněné ruce a kus červené -- nejedná se o avatar, nýbrž o obrázek hodnosti. Já jsem ho graficky nenavrhnul a ani jsem si ho nevybral. Asi jako kdybyste vešel do obchodu, někdo vám nalepil pekelně rudou nálepku na čelo a já bych o vás prohlásil, že patříte k Pekelným lidem.

4. Jak chcete lidem cokoliv vysvětlit, když jste tak odtažitý? Jaký pak mají smysl všechny vaše knihy a články, když kdykoliv by to někoho zajímalo, řeknete, že další vysvětlování je bezpředmětné? Lidé neví mnoho věcí právě proto, že jsou pod silným vlivem Organizace. Je ale malá hrstka, která o činech Organizace pochybuje a kvůli dezinformaci mnohdy už ani neví, čemu vlastně věřit. Proč se alespoň nepokusíte mu ukázat úplnou pravdu a pokračovat ve vysvětlování?

Nemyslím si o vás, že jste zločinec. Vlastně o vás nevím skoro nic.
Nevěřím ale tomu, že Organizace je dobrá a zároveň jsem si vědom toho, že to tu může kontrolovat.
Nechci však žít ve lží a šířit ji, proto jsem ochoten to riziko podstoupit i za cenu, že by mě Organizce začala trestat podobně jako vás.

Děkuji za odpověď.

13 lis 2016, 16:04
Moderátor
Moderátor

Proboha, nedostal jsem se omylem na jiné fórum - pakarna.com, nebo něco podobnýho? :D

13 lis 2016, 22:40
Sergeant
Sergeant

Kua, to je schíza jako prase !!!

14 lis 2016, 18:57
Private
Private

Když slyším o schizofrenii, většinou se mi vybaví, jak snadno jde udělat. Stačí zmáčknout tlačítko na tajném zařízení a okamžitě ji dostane i psychicky zdravý člověk. U mě ho zmáčkli myslím před 15 lety (nestačilo to, museli toho udělat více).

22 lis 2016, 05:54
Captain
Captain

Ty nevíš,že ti dali implantát ? Ještě ti čumí drátky z uší :-)

DualCore AMD Athlon Black Edition 7750, 2700 MHz (13.5 x 200)
MSI K9AGM3
4.GB DDR2-800 DDR2
GeForce GT430
BenQ G2010W
320 GB, 7200 RPM, SATA-II
500 GB, 7200 RPM, SATA-II
HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H58N

22 lis 2016, 07:39
Master Sergant
Master Sergant

Vážení... Mám partnerku jenž má na Bipolární afektivní poruchu a na Schizoafektivní poruchu dokonce invalidní důchod.V péči psychiatra dost dlouho.... To co zde je prezentováno coby schiofrenie po zmáčknutí tlačítka,je ve skutečnosti Hraniční poucha osobnossti v kombinaci se Schizoafektivní poruchou... Vypadá to stejně ale není.Ve výsledku ale léky typu antipsychitika a stabilizátory nálad podpořené nějakým tím antidepresivem vedou k normalizaci stavu s relapsem jednou za x měsíců či let a to nechá přežít.
Vřele a neodkladně doporučuji návštěvu psychitara nebo volejte Krizové centrum kde vás navedou jak dál.Myslím že ZavodskayaKO by péči potřeboval a nejen mi ale i okolí by to kvitovalo s povděkem.Navíc,jako pracovník v sociálních službách,tedy PSS zaměstananý v Domově pro osoby se zdravotním postižením Osek,se setkávám s podobným téměř denně.Pokud by si
ZavodskayaKO chtěl popovídat se zrcadlovím obrazem sebe sama,zvu ho k nám do ústavu na Exkurzi a debatu s klienty.Tam si myslím,že najde vděčné posluchače a lidi k debatě nad danným tématem.Navíc by pomohl při denní aktivizaci mnohých klientů.

16 pro 2016, 19:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina