fastshare
Anonymizéry
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 dub 2017, 18:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Anonymizéry 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor

Příspěvek Anonymizéry

Zatímco některé warezové stránky použití anonymizéru přímo vyžadují, na WC je například integrovaný (a poměrně kvalitní) anonymizér v Opeře blokován. Proč? Zatím jsem se na jíných stránkách s blokací tohoto nesetkal. Máte někdo podobnou zkušenost?

23 lis 2016, 18:54
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvek Re: Anonymizéry

ajta píše:
Zatímco některé warezové stránky použití anonymizéru přímo vyžadují, na WC je například integrovaný (a poměrně kvalitní) anonymizér v Opeře blokován. Proč? Zatím jsem se na jíných stránkách s blokací tohoto nesetkal. Máte někdo podobnou zkušenost?

Inu, protože bezpečnost na tomto fóru je sprosté slovo.
Jak jsem se tak dozvěděl, dokonce se tu už i vynáší interní informace z moderátorských i helperských sekcí na veřejná fóra pro úchyly...
Bývají to i citlivé věci, nad kterými se však tamější osazenstvo dobře pobaví...
Že je tu bezpečnost zcela lhostejná je více než zřejmé.

Jinak právě jsem zkusil načíst Warcenter skrze VPN Opery a načetl se. Zkusil jste změnit VPN server kliknutím na tlačítko VPN v adresním řádku? Je to úplně dole pod grafem pod nadpisem "Virtuální umístění". Pak stačí jen zvolit nějakou jinou zemi.

23 lis 2016, 22:36
Moderátor
Moderátor

Zkusil jsem to všechno. Načte se, ale pokud chci přidat příspěvek, (nemoderátorským účtem) ukáže se stránka:

Cituji: An error occurred.

Sorry, the page you are looking for is currently unavailable.
Please try again later.

If you are the system administrator of this resource then you should check the error log for details.

Faithfully yours, nginx. Konec citátu.

Po odhlášení a znovupřihlášení na moderátorském účtu ale zjistím, že příspěvek byl přidán v pořádku. Zkouším "Cyber Ghost 5" ve free režimu, zatím perfektní. Některé stránky (např ulozto.cz ) už blokují i Tor. To je opravdu scestné.

EDIT: 25. 11. v 18:20

Dnes kupodivu funguje všechno ke vší spokojenosti. Jak dlouho ovšem?

24 lis 2016, 16:58
V.I.P.
V.I.P.

Nejsem si jistý, ale možná za ty problémy mohlo CDN CloudFlare, za které se před časem Warcenter tak napůl "ukryl" kvůli údajným DDoS útokům.
Nepasuje mi k tomu totiž ta chybová hláška od nginx. Když jsem vystopoval skutečnou IP adresu Warcenteru (nechráněnou => přímé spojení mezi mnou a serverem Warcenteru -- bez "CloudFlare prostředníka", který tu figuruje, pokud fórum načtete skrze doménové jméno = warcenter.cz), skrze kterou se dá také toto fórum také načíst, můj průzkum odhalil, že na serveru se používá (starší) apache a nikoliv nginx.

Pro vysvětlení - apache a nginx jsou dva HTTP (web) servery, v podstatě programy nainstalované na PC. Kdy vždy se obvykle používá jen jeden (nepoužíváme zároveň 2 programy se stejným účelem).
Takže to nginx se tam muselo "vloudit" někde po cestě, něco, co do stránky zasáhlo. A proto bych to tipoval právě na CloudFlare.

Vysvětlení CDN (CloudFlare):
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

16 pro 2016, 17:59
Moderátor
Moderátor

Díky, kolego.

05 led 2017, 09:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina