fastshare
pomoc s koupe new notebook
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 09 srp 2020, 09:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

pomoc s koupe new notebook 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Příspěvek pomoc s koupe new notebook

Zdravím,
potřeboval bych poradit s new notebookem.Nedávno jsem koupil synovi do školy a zjistil jsem,že je dobry a hry jako CoD,WoT,WoW,... tam rozeběhnu na full
rozlišení.
Na ten samí ted nemam a zastáncem půjček nejsem,tak jsem si nějake našel a od-vás bych potřeboval poradit který z nich se tak nejvíce přiblížil k tomu co ma syn. Ja osobně se v tom nevyznám.Za mě bud to jde a nebo ne :) Nejde mi tak o velikost mista ale o sílu.
Předem vám všem moc děkuji.

Synovo:

Parametry a specifikace
SSD Kapacita 256 GB (0,26 TB)
HDD Kapacita 1 TB (1 000 GB)
Velikost operační paměti RAM 16 GB
Čip grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q
Intel Optane Ne
Modelové označení procesoru Intel Core i7 8750H Coffee Lake
Frekvence procesoru 2,2 GHz (2 200 MHz)
Typ úložiště HDD + SSD
Úhlopříčka displeje 15,6"
Kapacita úložiště 1 256 GB

a ty co ja jsem našel ,3 ks:

1) Full metal shell, magal Material, ulthalight and ultrathin.
2)15.6 inch FHD 1920*1080P IPS Screen, delivers vivid vision and wider visual experience.
3) with Intel Core i5-5257U processor, faster for work and game.
4) built-in Intel Iris Graphics 6100 graphics ensures faster image processing,
5) larger multi-functional touch panel,Full-layout keyboard,makes your typing more enjoyable and comfortable.
6) 8GB RAM, revolutionizing memory and storage,Run faster.
7) 256GB/512GB ROM, Solid state speed a smoother experience,Helps you run multiple apps seamlessly
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Video Memory Capacity: 512mbDisplay Size: 15"Display Ratio: 16:9Screen Refresh Rate: 60HzDimensions (WxHxD): 15.6inHard Drive Capacity: 256GBWeight (Battery Included): <1.5KgHard Drive Type: SSD+HDDItem Condition: NewOperating System: Windows 10Thickness: 18 - 20mmModel Number: R9 proGraphics Card Model: Intel HD 500Type: LaptopCPU Brand/Model: Intel Celeron J3455Panel Type: TNOptical Drive Type: NoneAverage Battery Life(in hours): 6RAM: 8GBBody Material: CarbonPackage: YesDisplay resolution: 1920x1080Graphics Card Type: Integrated Cardwith Touchscreen Or Not: Non-TouchColor: Red, Silver-GrayModel: R9 proThickness: The Portable Light (17.5 Mm-21mm)Display Size: 15.6 InchEnergy Efficiency Rating: LevelBramd Areas: Made in ChinaFlash Storage Capacity: Shared System MemoryMemory Capacity: 12G RAM 1TB HDD 512G 256G 128GSSDguang ruan qu Position: Wihtout CD-ROMPacking List: Computer Host * 1, Power Adapter * 1, Warranty Card Manual * 1CPU Type: Celeron/CeleronResolution: Full HD (1920 X1080)Bramd: DereItem: R9 proThe CPU Frequency: 1.53C Certificate Number: 2018230902000107Quality Assurance: 1 YearThe Capacity of the Hard Disk: 500GBProduct Positioning: Business Office ofGraphics Card: Integrated GraphicsWeight: 1.4-1.5kgBattery Life: 5 Hours Or LessWhether to Support Agent Joining: SupportWireless Network Card: With Or without a Wire InterfaceOEM: an OEMOperating System: windows10Related: Laptops With Windows 10Related 2: Computer
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1*USB3.0Video Memory Capacity: 256MBDisplay Size: 14"Display Ratio: 16:9Screen Refresh Rate: 120HzDimensions (WxHxD): 328*215*15mmHard Drive Capacity: 8GBWeight (Battery Included): <1.5KgHard Drive Type: SSD+HDDItem Condition: NewOperating System: Windows 10Thickness: 10-18mmModel Number: Jumper EZbook S5Graphics Card Model: GTX1050TiType: Slim LaptopCPU Brand/Model: Intel Core i5-460M

29 dub 2020, 13:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina