fastshare
win8 CZ na win7 EN
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 07:46





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
 win8 CZ na win7 EN 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2008, 22:43
Příspěvky: 10
Příspěvek win8 CZ na win7 EN

cao, nemuzu zaboha nainstalovat windows 8 v CZ verzi, kdyz mam na pc win7 v EN... cestina mi tam pres ten update center nejde vubec nainstalovat, resp. nikde tam moznost instalace jazyku ve volitelnych updatech nemam. a kdyz stahnu z uloz.to jazykovy balicek, tak ten "nelze nainstalovat"... co s tim? nebo klidne, kde sezenu EN verzi win8..? diky diky


31 led 2013, 11:11
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

jestli ti to nejde jak popisuješ, zkus to udělat klasicky - udělej si/vypal dvd nebo si vytvoř bootovací flashku s instalačkou win 8, restartuj pc, vlož instalační dvd nebo flashku, v biosu si přepni bootování z dvd romky nebo flashky, podle toho co budeš mít, ulož, vyskoč z biosu a měla by se ti spustit klasická instalačka win. V ní si hlavně ještě zformátuj oddíl kde máš win 7 a na něj nainstaluj český 8čky

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


01 úno 2013, 16:51
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 10:32
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

Zdravím mám k tomuto tématu dotaz. potřeboval bych to udělat naopak.. koupil jsem si nothebook s Windows 8 s tím že pokud se mi to nebude líbit přeinstaluju si to na Windows 7 a jak jsem očekával chci to přeinstalovat.. jenže jak ? BIOS to nemá nedostanu se do boot nastavení.. instalaci jsem spustil ve Windows 8 s tím že potom Windows 8 odstraním.Všechno to jelo v pohodě pak to hodilo hlášku na černé obrazovce že se tam prý kopíruje škodlivý software atd.. a že tomu samozřejmě Windows 8 zabránil.. tím je instalace u konce.. a osmičky vyhrávají prosím o help krok za krokem jak nainstalovat na nothebook Windows 7 když je tam Windows 8 děkuji. Rosťa


10 bře 2013, 12:25
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 10:32
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

Navíc když jsem ve Windows 8 a spustím instalaci Windows 7 napíše mi před spuštěním instalace varování že mám disk GPT a při vybírání oddílu mi vypíše informaci že pokud chci provést změny v oddílech musím restartovat systém Windows z instalačního disku no jo jenže jak ? x-)


10 bře 2013, 12:34
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

Rostislav1 píše:
Zdravím mám k tomuto tématu dotaz. potřeboval bych to udělat naopak.. koupil jsem si nothebook s Windows 8 s tím že pokud se mi to nebude líbit přeinstaluju si to na Windows 7 a jak jsem očekával chci to přeinstalovat.. jenže jak ? BIOS to nemá nedostanu se do boot nastavení.. instalaci jsem spustil ve Windows 8 s tím že potom Windows 8 odstraním.Všechno to jelo v pohodě pak to hodilo hlášku na černé obrazovce že se tam prý kopíruje škodlivý software atd.. a že tomu samozřejmě Windows 8 zabránil.. tím je instalace u konce.. a osmičky vyhrávají prosím o help krok za krokem jak nainstalovat na nothebook Windows 7 když je tam Windows 8 děkuji. Rosťa


Čau, co je to za notebook ? Bios noťas určitě má ;-) , vlož do mechaniky instalační dvd win 7 ( nebo připoj vytvořenou bootovací flashku). Pak se musíš prostě dostat do boot menu nebo biosu, jinak se nikam nehneme. Do boot menu se obvykle dostaneš mačkáním klávesy F8 při startu nebo do biosu opakovaným mačkáním některých z kláves, zase při spuštění notebooku - Delete, F2, F10, F12, ctrl+a, ctrl+alt+esc - záleží na modelu. Až se tam dostaneš, dej vědět (alternativa by byla odpojit HDD z notebooku a připojit ho do stolního pc, tam zformátovat oddíl disku s win 8, pak vložit do notebooku čistý HDD a nainstalovat win 7 ).

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


10 bře 2013, 16:25
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 10:32
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

nothebook Samsung 355V http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Search=355V&SearchType=1&SearchSubmit=1
když jsem byl ve windows 8 vložil jsem CD windows 7 a spustil jsem instalaci.. počítač instaloval (klasický průběh) pak se restartoval jelikož další instalace musí pokračovat v základním režimu. Počítač vypsal nabídku která je na obrázku jedna. když jsem zvolil "Instalační program systému windows" hodilo mi to obrázek číslo dvě. a když dám ok následně vyskočí obrázek číslo 3.

1.http://2i.cz/a84d3e14c7
2.http://2i.cz/8a6f1c36e5
3.http://2i.cz/9b7e0d27f4


16 bře 2013, 12:47
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

Bejku, M-U-S-Í-Š se dostat do biosu nebo boot menu (viz příspěvek nahoře)

Citace:
Pak se musíš dostat do boot menu nebo biosu, jinak se nikam nehneme. Do boot menu se obvykle dostaneš mačkáním klávesy F8 při startu nebo do biosu opakovaným mačkáním některých z kláves, zase při spuštění notebooku - Delete, F2, F10, F6, F8, F12,ESC, ctrl+a, ctrl+alt+esc - záleží na modelu. Až se tam dostaneš, dej vědět (alternativa by byla odpojit HDD z notebooku a připojit ho do stolního pc, tam zformátovat oddíl disku s win 8, pak vložit do notebooku čistý HDD a nainstalovat win 7 ).


Zapni notebook, IHNED po zapnutí mačkej stále dokola například klávesu delete. Až uvidíš logo nabíhajících windows, znamená to, že jsi mačkal špatnou klávesu ( do biosu nebo boot menu se VŽDY dostaneš před naběhnutí loga windows- potom už ne ), tak vypni pc a zkus jinou klávesu, třeba F6 zase mačkat dokola od začátku startu pc. Jedna z nich tě do biosu nebo boot menu dostane určitě, pak tě navedu dál jestli budeš chtít nebo to zvládneš podle videa

video reinstaloval win 8 na 7- pusť od 3:00

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


17 bře 2013, 08:40
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 10:32
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

skusím to.. ohledně kompů vím co a jak reinstalace windows instalace a spravování PC atd v pohodě umím. ale tohle mě dostalo .. skusím uvidím dík za radu kdyžtak napíšu ;)


17 bře 2013, 09:25
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 10:32
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

Příloha:
IMG_5387.JPG
jo dostanu se do něčeho co jako Bios vypadá :D jenže tam je pouze boot jeden ;) když dám "discabled" a F10 tak mi to najede zpět do "biosu" dokud to nepřehodím zpět x-)
Příloha:
IMG_5386.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


17 bře 2013, 09:38
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

super, takže SECURE BOOT dej na DISABLED ( v bootmenu ), pak se koukni, jestli v SECURITY nemáš položku SECURE BOOT MODE, jestli ano-disabled, ulož, vlož dvd s win 7 do mechaniky, restartuj pc a jestli ti nenajede hned instalačka win 7, jdi zas do biosu do boot menu, jestli už tam bude na výběr dvdrom

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


17 bře 2013, 10:26
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 10:32
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: win8 CZ na win7 EN

tak už se mi to povedlo.. stáhnul jsem nejnovější windows 7 jaký byl na torrentu k dispozici nainstaloval zároveň vymazal všechny jejich nesmyslné oddíly od Samsung takže teď mám dva HDD 500 GB x2 ale je tu problém.. ve správci zařízení síťový adaptér Ethernet a Síťový adaptér mají vykřičník tím pádem nejede internet.. a nikde není ani wifi přitom tam na osmičkách byla.. stáhnul jsem už nespočet ovladačů a různých aplikací.. ale nic.. zkoušel jsem napojit síťový kabel přímo do NTB (na prudko bez wifi) jenže problém byl že v adaptérech v ovládacích panelech je pouze adaptér bluetooth ale nikde není připojení k síti.. povedlo se mi nainstalovat nějaký ovladač díky kterému jsem tam měl vedle bluetooth i připojení k síti.. nastavil jsem TCP/IP přesně podle poskytovatele služeb tzn. IP adresu masku podsítě DNS servy potvrdil jsem to ale stále tam byl vykřičník a internet nejel.. už si fakt nevím rady x-) nemůžu použít ani nic od driver-softu ani jiný program protože nejsem připojen na síť.. včera jsem měl nothebook otevřený ze zadu je přímo krytka od wifi.. název je Atheros AR5B225 stáhnul jsem z uloz.to drivery na Atheros AR5XXX ale stále nic.. ovladače se nainstalovali ale žádná změna x-)


19 bře 2013, 15:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze