fastshare
E-mail hack
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 18:32





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 E-mail hack 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 31 pro 2010, 20:22
Příspěvky: 15
Příspěvek E-mail hack

Zdravím pánové. Stal se mi menší problém. Někdo mi odcizil můj e-mail, což mi způsobilo dost velké problémy. Potřeboval bych e-mail získat zpátky, horší je, že mi změnil i kontrolní otázku, takže oficiálním způsobem to nepůjde. :? Našel by se někdo kdo by věděl jak se tam dostat? Možná bychom se mohli dohodnout i nějak skrz privátní zprávu.. Děkuji za každou odpověď.. je to pro mě velmi důležité.. někdo se mi mstí :?


16 bře 2013, 21:31
Profil
Private
Private

Registrován: 31 pro 2010, 20:22
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: E-mail hack

fortunabrutus píše:
Xenn píše:
Zdravím pánové. Stal se mi menší problém. Někdo mi odcizil můj e-mail, což mi způsobilo dost velké problémy. Potřeboval bych e-mail získat zpátky, horší je, že mi změnil i kontrolní otázku, takže oficiálním způsobem to nepůjde. :? Našel by se někdo kdo by věděl jak se tam dostat? Možná bychom se mohli dohodnout i nějak skrz privátní zprávu.. Děkuji za každou odpověď.. je to pro mě velmi důležité.. někdo se mi mstí :?


Kde Ho Máš Registrovaný ?



Na seznam.cz


16 bře 2013, 22:51
Profil
Private
Private

Registrován: 31 pro 2010, 20:22
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: E-mail hack

Existuje způsob jak ho získat zpět? Ten dotyčný mi ukradl i účet v jedné hře, díky získání e-mailu :shock:


17 bře 2013, 10:16
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: E-mail hack

více info zde, ale bojím se že ne :(

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


17 bře 2013, 10:53
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 26 zář 2009, 10:21
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: E-mail hack

Jednou mi taky ukradly email na Seznamu, zavolal sem na helpdesk a po pár kontrolních otázkách (poslední příchozí emaily, kam byly odesílány a podobně) mi heslo přenastavily


17 bře 2013, 11:42
Profil
Private
Private

Registrován: 31 pro 2010, 20:22
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: E-mail hack

Děkuji všem za ochotu.. myslel jsem spíše, něco jako hacknutí, byť vím, že to není zrovna dobrá věc.. nicméně on mi to zřejmě odcizil stejným způsobem :?

Udělám to asi tak jako to píše mirkas02, ale pokusím se s nimi sejít osobně, centrálu seznamu nemám daleko.. vím co můj e-mail obsahoval atp.. tak se s nima nějak pokusím domluvit.


17 bře 2013, 19:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze