fastshare
Pc Problém - POMOC!  [VYŘEŠENO]
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 23:04





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Pc Problém - POMOC! [VYŘEŠENO] 
Autor Zpráva
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Pc Problém - POMOC! [VYŘEŠENO]

Čau mám takovej problém s pc.. jede vše jak má ať si pustím příklad : Crysis 3 na plno a nebo je Pc v klidu..ale po nějaký době se vždy 3x za den vypne obraz a pc nejde ani čudlem vypnout..takže na tvrdo.. po tom jak se to stane po třetí tak pak zase dobu nic a pak zase 3x za sebou :D fakt nevím co to je.. info o pc mám v podpisu .. taky jsem si všimnul že když si nastavím větráček na grafice na víc (tepelnej senzor je na prd grafiku klidně nechá až na 80 a víc..) než si pustím hru aby se moc nezahřívala .. tak po tom co mi LCD napíše že není signál tak se zastaví i větrák a jede na senzor pomaleji.. může to být cokoliv ale hlavně říkám že PC jede dobře furt ať nic nedělám nebo hraju hry.. google toho napsal dost ale pokaždý jsem se na fórách dočel že to není můj problém.. :-((( že by zdroj ? vyflusne pokaždý nějaká větev a né celej zdroj a pc nějakým záhadným způsobem jede dál ?..

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


Naposledy upravil Sensor dne 14 srp 2013, 19:32, celkově upraveno 1

12 srp 2013, 13:08
Profil
Private
Private

Registrován: 21 lis 2008, 19:04
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Pc Problém - POMOC!

Zkus si flashnout bios.
Pokud to nepomuze, tak pocitej, ze si budes muset koupit novou zakladni desku.
Podobny problem jsem mel take. Na konec IT zjistili, ze je na zakladni desce v haji propojeni cmos s eprom atd.


12 srp 2013, 23:57
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Pc Problém - POMOC!

Bios jsem si nedávno flashnul na nejnovější.. pokaždý jak je novej tak ho dám.. myslím že to začlo blbnout až když jsem si dal předposlení a pak poslední.. kdyžtak mám na vše ještě záruku ..předtím to jelo v pohodě ..ale nedával jsem vinu aktualizacím biosu..to snad mají odzkoušený ?...:-) ..postavil jsem si ho.. jel na něm bez problému a jediná změna v HW bylo to přehrávání Biosu.. počkám jestli to udělá zase a když jo tak pak dám starší Bios.. třeba to je jen tím..

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


13 srp 2013, 07:06
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 15 bře 2009, 22:12
Příspěvky: 30
Příspěvek Re: Pc Problém - POMOC!

Hm, ne nedarmo je u každýho návodu na flashování biosu napsaný, že se má použít jen v případě, že něco nefunguje, čili neopravuj to, co není rozbitý. Pokud ti to normálně chodilo, nechápu, proč jsi tam cpal novější bios.
Po flashi biosu se doporučuje nastavit všechno na default, tím bych začal, nastav si jenom bootování a odzkoušej to.
Pak vyzkoušej jinej zdroj.

_________________
Na problémy s BSOD je BlueScreenView - stáhnout, spustit a pak se teprve ptát...


14 srp 2013, 15:19
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Pc Problém - POMOC! [VYŘEŠENO]

Edit:

Tak jsem si tam hodil starší bios a teď budu čekat ale myslím že to je vyřešený.. tak dám jako vyřešeno a kdyby něco tak to téma zase otevřu :-)

těm co mi napsali tak moc děkuju za snahu!

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


14 srp 2013, 19:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze