fastshare
Win 7 Blue Screen Reinstall nepomohl
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 08:28





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Win 7 Blue Screen Reinstall nepomohl 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 02 dub 2008, 21:06
Příspěvky: 1
Příspěvek Win 7 Blue Screen Reinstall nepomohl

Zdravím mám takový problém. Asi 2 týdny z5 jsem si stáhl nějaký addon na wow a začalo mi padat wowko a po tom co sem ho asi 10x zapl a spadlo vyskočila modrá obrazovka. Od té doby přichází kdy se zachce a to WoWko už padalo pořád dokonce po několika reinstalech.

Většinou poprvé zapnu počíttač a naskočí blue screen asi po 5-10 minutach. Potom se buď na nějakou dobu vzpamatuje nebo další blue screen. A pak třeba jede celý den od 12:00 třeba do půlnoci bez problémů a pak zase jenom tak naskočí blue screen.

Řekl sem si že přeistaluju windows ale asi po 30 minutách instalování driverů vyskočila další modrá smrt v momentě když sem stahnul a rozklikával instalačku od mozzily. Opravdu bych potřeboval věděc jak se tohoto zákeřného problému mam zbavit. Za každou radu předem děkuji.


31 črc 2014, 22:39
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Win 7 Blue Screen Reinstall nepomohl

Těžko takhle radit. Napiš svou PC sestavu a hodily by se rovněž screenshoty těch BSOD. Je to pokaždé stejná chyba a nebo jiná?
Častým viníkem BSOD jsou ovladače, případně problém s hardwarem. Zkontroluj jejich aktuálnost.
Dále bych zkusil otestovat operační paměti nástrojem memtest:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Tam si stáhni co ti vyhovuje, ISO a vypálit, nebo si vyrobit bootovací flash disk. Záleži na tobě. Test nechej běžet přes noc.
Jednou jsem se setkal s problémem u HDD. Disk byl ok, ale špatný kontakt u napájecího konektoru nadělal spoustu BSOD. Je to stejné jako by jsi za chodu PC odpojil systémový disk. Takže kontrola všech spojů a kabeláže by byla velmi vhodná.
V podstatě jakákoliv komponenta se může podílet na vzniku BSOD. Grafika i zvuková karta. Vše pořádně zkontroluj, chladič, usazení ve slotu apod.


02 srp 2014, 09:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze