fastshare
Hellgate: London (2007)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 15:07





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Hellgate: London (2007) 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2009, 06:51
Příspěvky: 37
Bydliště: Czech republic - Bruntál
Příspěvek Hellgate: London (2007)

HellGate London EN/CZ (2007)

Hellgate: London (2007)
Hellgate: London (2007)

Hellgate: London (2007)
Citace:
Diablo zasazené do moderního 3D světa a hratelné v pohledu z vlastních očí. To už samo o sobě zní docela lákavě, nemyslíte?Kromě first-person
výhledu ale v hře najdete i něco, čemu tvůrci říkají vanity mod. Jde v podstatě o volitelný third-person nadhled, ve kterém kamera
automaticky krouží kolem vaší postavy a vy tak můžete obdivovat její vzhled nebo nové zbraně, které jste získali. V době, ve které se
odehrává děj Hellgate, je svět pod nadvládou temných sil a zbytky lidské rasy v něm jen pokoutně přežívají. Od klíčové bitvy démonů s lidmi
uběhlo už pět let a jen letmý pohled na obrázky kolem vám plně postačí k tomu, abyste zjistili, kdo vyhrál. Zlo snažící se přizpůsobit si
Zemi si za své sídlo vybralo Londýn, zřejmě proto, že obsahuje řadu přirozených dungeonů, kde na vás dýchne temná atmosféra. Kde jinde by si
totiž mohli temnachtiví démoni libovat více než ve spleti nekonečných podzemních tunelů metra, sklepích středověkých domů, starých
akvaduktech a katakombách nebo třeba protibombových krytech z druhé světové války? Žádné pořádné RPG se neobejde bez několika herních tříd a
samozřejmě ani Hellgate: London nebude výjimkou. Jsopu tři: Templáři( rytíři, hlavně boj z blízka), Kabalisté (klasičtí mágové) a Hunteři
(využívají pastí, dronů atd.) Např. Templáři byli jedinou skupinou, která se v dobách největších vřav dokázala démonům postavit, ačkoliv ani
jejich snaha nakonec nebyla dost účinná. Tak či tak, Templáři jsou v Hellgate rozhodnuti bránit naši nebohou matičku Zemi do posledního dechu.


Minimální konfiguace:
Citace:
CPU 1,5 GHz, 512 MB RAM, 128 MB 3D karta


Doporučená konfigurace:
Citace:
CPU 2,5 GHz, 1024 MB RAM, 256 MB 3D karta



Hellgate: London (2007)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Hellgate: London (2007)

Hellgate: London (2007)
Citace:
- Jedná se o můj Upload.
- Hra je plně odzkoušená a je 100% funkční.
- Pokud najdete nefunkční link, tak mi napšite PM/SZ a já to hnedka opravím.
-Přeji příjemné hraní.


Naposledy upravil Sammael dne 06 črc 2014, 10:56, celkově upraveno 2
Úprava názvu...


25 bře 2010, 09:39
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33644
Příspěvek Hellgate: London (2007)

Hellgate: London (2007\CZ)
ViTALiTY Release

Hellgate: London (2007)

Screen:
Hellgate: London (2007)
Hellgate: London (2007)
Hellgate: London (2007)

Do Image byl přidán:

  • Crack (+ "Serial Number.txt")
  • Update\Patch (1.2)
Archív je bez hesla + byl přidán záznam pro opravu dat 5%...
Příjemné hraní i Vám...

Systémové požadavky:

Minimální:
OS: WinXP\VISTA SP2\7
Procesor: 1.8 GHz
RAM: 1 GB
Graf. karta: GeForce 6200 nebo ATI Radeon 9000


Velikost Image: 1 DVD -> 7,03 GB

Hellgate: London (2007)
Webshare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

ShareRapid.cz \ Mega-Rapid.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

TheRapide.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

======================================================================================================================
» Zda v příspěvku není "ShareRapid" není to z důvodu, že bych na Server zanevřel, ale od nového spuštění tohoto úložiště mi stále stagnuje rychlost Uploadu «
» Zda v příspěvku není "TheRapide" není to z důvodu, že bych na Server taktéž zanevřel, ale poslední dobou Server stále pro Upload vypadává «
» Uploady na tyto Servery doplním vždy jak se mi rychlost\přístup obnoví do normálu (obvykle to od zpomalení\výpadku trvá cca 24 - 48 hodin) «
» Tímto se omlouvám všem za čekání, ale ač jsem se to snažil řešit s podporou, tak se mi tento nešvar občas opakuje «

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


03 črc 2014, 18:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze