fastshare
Neaktivita moderátorů
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 13:23





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Neaktivita moderátorů 
Autor Zpráva
Warrant
Warrant

Registrován: 15 kvě 2009, 10:57
Příspěvky: 163
Příspěvek Neaktivita moderátorů

Dobrý den,

už několikrát jsem žádal různé moderátory (začal jsem u těch kmenových) o přístup a povolenku pro psaní do XXX sekci, ale nikdo z těch co mají tyto pravomoci se ani neobtěžoval mi odpovědět. Chtěl bych teda vědět jestli je tu ještě někdo z vedení, spíše administrátoři, který by se staral o fórum nebo už se na to tady všichni s odpuštěním vy*rali? Při prozkoumání většiny moderátorských účtů si každý všimne, že se tu ty lidi už i přes rok a více neobjevili.

Pomůže mi tedy někdo a dostanu povolení psát do XXX sekce?


08 črc 2013, 13:11
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: Neaktivita moderátorů

Dobrý den,

práva pro přispívání Vám byla přidělena. Na náhradě moderátora sekce Sex a Erotika pracujeme.
Údaj "poslední přihlášení" u uživatelů v současné době není aktivní.

_________________
[email protected]


08 črc 2013, 13:24
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: Neaktivita moderátorů

Dobrý den,

poprosím o podrobnější info kdy a u koho jste žádal o vyjmutí ze schvalovacího režimu.
Nyní vám byl příspěvek schválen po necelé hodině a půl.

_________________
[email protected]


09 črc 2013, 21:17
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 08 črc 2013, 09:05
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Neaktivita moderátorů

Zdarec,jsem tu nováčkem a musím tedy říct,že jsem byl tyky nemile překvapen,když jsem potřeboval svůj problém řešit co jak nejrychleji a najednou čekám a čekám a čekám než mi nějaký MOD moje příspěvky po x dnech schválí,to je teda o ničem.Když už je to teda nastaveno tak,že všechno,kdo tu něco napíše musí někdo schvalovat,tak by tu měl být snad většinu dne.Stejně tomu moc nerozumím,proč ty příspěvky musí někdo schvalovat,nestačil by na to MOD který by dohlížel na správný chod fora aby nedošlo k porušování pravidel ???

_________________
Život je hořký,bohudík :-)


10 črc 2013, 08:47
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: Neaktivita moderátorů

Dobrý den,

schvalovací režim není natrvalo, je to pouze prvotní opatření proti spammerům a uživatelům porušující pravidla.
Není problém zažádat u mě, nebo u moderátorů o vyřazení ze schvalovacího režimu.

_________________
[email protected]


10 črc 2013, 10:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2009, 15:21
Příspěvky: 362
Příspěvek Re: Neaktivita moderátorů

Sice opožděně, ale rád bych reagoval. Osobně používám schvalovací režim u uživatelů, kteří
1. Zásadně nepřebírají poštu
2. Na výtky a upozornění nereagují, nebo reagují odmítavě.
3. I přes varování porušují pravidla
Pokud se uživatel nepoučí ani ve schvalovacím režimu, následuje ban, nebo následně výmaz účtu. Mám dojem, že schvalovací režim je nastaven automaticky u každého nového uživatele. Podle mne je to v současné době zbytečné, stačilo by schvalovací režim nastavit až na žádost moderátora. Co se neaktivity moderátorů týká - souhlasím, mnozí (i když počítadlo návštěv je neaktivní) by byli "drazí za svačinu". Ale s moderátory by si měl udělat pořádek admin, což, obávám se, nečiní...

_________________
Pokud mohu, funguji. Funguji jak mohu.


21 črc 2013, 12:19
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Neaktivita moderátorů

Uživatelů přispívajících do sekcí Filmy je poměrně hodně, asi víc než v sekcích hudebních.
Také pravidla zde předepisují větší počet parametrů a povinný obsah příspěvku. Protože přírůstky nových
uživatelů jsou dost vysoké, měl bych obavy schvalování jednoduše zrušit. Pomáhá výběrově zhodnotit
jenom příspěvky zcela nových uživatelů nebo těch, kteří ještě žádný příspěvek nenapsali. Kdyby schvalování
bylo vypnuté, pravděpodobně by se nám začal rychle množit SPAM a příspěvků v rozporu s Pravidly bychom
si vůbec nevšimli. Což je (při omezených časových možnostech moderátorů) problém. Protože jinak se k nově
přidaným příspěvkům nových uživatelů nedostaneme. Takže z mého pohledu rozhodně schvalování potřebujeme.

Uživatelé, kteří pouze nakukují a příspěvky nevkládají pravidelně, zůstávají ve schvalovacím režimu prakticky
tvale, pokud o vynětí nepožádají. A ti, kteří píší často a nejsou v rozporu s Pravidly, jsou už ve většině dávno
ze schvalovacího režimu vypnuti, protože i pro moderátora je jednodušší nechat pravidelně přispívajícího
uživatele vypnout, než stále dokola kontrolovat a schvalovat.

Občas se vyskytně někdo ze starších uživatelů, kteří při registraci schvalovacím režimem neprošli, že se
najednou "probudí" a začne systematicky vkládat reklamy, SPAm apod. Následuje obvykle sankce přiměřená
"přestupku".
Takže k nějakým zásadním změnám nevidím důvod, ale můžeme diskutovat třeba o uživatelích, kteří jsou
ve schvalovacím režimu víc než rok. Nicméně mám dojem, že systém takovou selekci mezi uživateli
neumožňuje. Jenom podle počtu příspěvků...

Kdybychom uvažovali o zjednodušení omezení, možná by mělo smysl vypnout omezení počtu vložených
příspěvků pro nováčky během prvních 30 dní. Je možné, že vypnutí bychom už v praxi vůbec nepoznali.
Pak to smysl vypnout má.

_________________
ČTĚTE a přemýšlejte! Klidně se zeptejte. ;-)


21 črc 2013, 16:46
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: Neaktivita moderátorů

Téma zamykám kvůli množení OT.

_________________
[email protected]


21 črc 2013, 17:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze