fastshare
Rychlý prachy - všechny díly
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 24 kvě 2017, 03:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Rychlý prachy - všechny díly 
Autor Zpráva
Warman
Warman

Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlyprachy.cz - 127 Denisa (PRAHA - 03.02.2017)

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Ahoj všem, co mají rádi krásný holky z Facebooku. Balit kočky na FB se minule osvědčilo a tak jsem to zkusil znovu. Nebudete chápat, jakou nádhernou holčinu jsem objevil. Černovlásku Denisu, která právě slavila osmnáctý narozeniny!!!

Pokecali jsme na chatu a ona mě pozvala k sobě domů na malou oslavu. Když mi otevřela dveře, málem jsem spadnul na prdel. Stála tam modrooká kráska s fantastickýma kozama a postavou modelky! Takovou potkáš jen jednou za život. Jestli jste čekali nějakou romantiku, tak jste mimo. Denisa se tím totiž moc nesere. Vytáhla mi péro z kalhot a začala šukačka, jakou jsem ještě nezažil! Šoustal jsem tu fantastickou děvku ve všech polohách a užíval si tu její mokrou píču s velkýma pyskama. Na památku jsem jí postříkal ty nádherný kozy. Byl to mazec neskutečnej! Pořád tomu nemůžu uvěřit. Tak si to taky užijte.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

05 úno 2017, 15:45
Master Sergant
Master Sergant

Rychlý prachy -127 Denisa (Místo: Praha - Akademická 3.2.2017)

Ahoj všem, co mají rádi krásný holky z Facebooku. Balit kočky na FB se minule osvědčilo a tak jsem to zkusil znovu. Nebudete chápat, jakou nádhernou holčinu jsem objevil. Černovlásku Denisu, která právě slavila osmnáctý narozeniny!!!

Pokecali jsme na chatu a ona mě pozvala k sobě domů na malou oslavu. Když mi otevřela dveře, málem jsem spadnul na prdel. Stála tam modrooká kráska s fantastickýma kozama a postavou modelky! Takovou potkáš jen jednou za život. Jestli jste čekali nějakou romantiku, tak jste mimo. Denisa se tím totiž moc nesere. Vytáhla mi péro z kalhot a začala šukačka, jakou jsem ještě nezažil! Šoustal jsem tu fantastickou děvku ve všech polohách a užíval si tu její mokrou píču s velkýma pyskama. Na památku jsem jí postříkal ty nádherný kozy. Byl to mazec neskutečnej! Pořád tomu nemůžu uvěřit. Tak si to taky užijte.

:-_-:

)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

09 úno 2017, 05:37
Warman
Warman

Rychlyprachy.cz - 128 Lucia (PRAHA - 05.03.2017)

Mám pro vás další skvělou akci přímo z ulice. S ostře nabitou kamerou jsem vyrazil na noční lov do centra Prahy a nestačil se divit. Na ulici před jedním barem se motaly dvě nádherný holky. Krásná Slovenka Lucia a její kamarádka, obě totálně na šrot!

Chtěl jsem s nima dát řeč, ale nemělo to žádnou cenu. Vytáhl jsem tedy balík rychlých prachů a šel rovnou na věc. Vůně hotovosti a vidina dalšího chlastu zlákala černovlasou krásku Lucii. Naložil jsem jí do taxíku a vzal na nejbližší hotel. Lidi, to byl mazec! Lucia byla tak vožralá, že jsem si s ní vážně mohl dělat, co jsem chtěl. Bez dalších řečí jsem jí ho strčil do huby a pak mrdal tu její nádherně mokrou píču. Luxusní šukačka.

Nechal jsem jí tam ležet se zcákaným obličej a prásknul jsem do bot. To byl fakt masakr! Nebudete chápat.

07 bře 2017, 12:56
Master Sergant
Master Sergant

Rychlý prachy 128 Lucia(05.03.2017)

zdroj:torrent

Mám pro vás další skvělou akci přímo z ulice. S ostře nabitou kamerou jsem vyrazil na noční lov do centra Prahy a nestačil se divit. Na ulici před jedním barem se motaly dvě nádherný holky. Krásná Slovenka Lucia a její kamarádka, obě totálně na šrot!

Chtěl jsem s nima dát řeč, ale nemělo to žádnou cenu. Vytáhl jsem tedy balík rychlých prachů a šel rovnou na věc. Vůně hotovosti a vidina dalšího chlastu zlákala černovlasou krásku Lucii. Naložil jsem jí do taxíku a vzal na nejbližší hotel. Lidi, to byl mazec! Lucia byla tak vožralá, že jsem si s ní vážně mohl dělat, co jsem chtěl. Bez dalších řečí jsem jí ho strčil do huby a pak mrdal tu její nádherně mokrou píču. Luxusní šukačka.

Nechal jsem jí tam ležet se zcákaným obličej a prásknul jsem do bot. To byl fakt masakr! Nebudete chápat.

__.__
video:
Format : MPEG-4
Format/Info : ISO 14496-1 version 2
Format/Family : MPEG-4
File size : 789 MiB
PlayTime : 21mn 14s
Bit rate : 5191 Kbps
Width : 1920 pixels
Height : 1080 pixels
Display Aspect ratio : 16/9

PlayTime : 21mn 14s
Bit rate mode : CBR
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz

)..(

09 bře 2017, 03:32
Warman
Warman

Rychlyprachy.cz - 129 Veronika & Šárka a Ondra (PRAHA - 09.04.2017)

Moc mě těší vaše přízeň a tak jsem se rozhodl, že vám dám dárek. Něco, co tady ještě nebylo.

Pozval jsem na pouliční lov Veroniku, mojí kamarádku s výhodami! Holka je to krásná a moc šikovná. S plnýma kapsama a kamerou jsme vpadli do baru. Natankovali jsme do krve pár promile a Verča zaměřila jeden sympatický pár. Mladá kočička Šárka a její přítel Ondra nás pozvali k sobě domů a tam holky rozjely neskutečnou lesbishow! Za 10 000,- RP jsem si koupil vstupné do těch dvou krásně mokrých kundiček. Jenže chudák Ondra nějak nemohl překousnout, když viděl, jak si jeho holka s radostí strká mýho čuráka až do krku. Žmoulal si toho svýho zvadlýho pindíka, zatímco já pořádně mrdal tu jeho nevěrnou čubku. ku*va, to byl mazec!

První Rychlý prachy ve čtyřech! Doufám, že se vám budou líbit.

11 dub 2017, 16:10
Master Sergant
Master Sergant

Rychlý prachy 129 : Veronika & Šárka a Ondra -09.04.2017

Moc mě těší vaše přízeň a tak jsem se rozhodl, že vám dám dárek. Něco, co tady ještě nebylo.

Pozval jsem na pouliční lov Veroniku, mojí kamarádku s výhodami! Holka je to krásná a moc šikovná. S plnýma kapsama a kamerou jsme vpadli do baru. Natankovali jsme do krve pár promile a Verča zaměřila jeden sympatický pár. Mladá kočička Šárka a její přítel Ondra nás pozvali k sobě domů a tam holky rozjely neskutečnou lesbishow! Za 10 000,- RP jsem si koupil vstupné do těch dvou krásně mokrých kundiček. Jenže chudák Ondra nějak nemohl překousnout, když viděl, jak si jeho holka s radostí strká mýho čuráka až do krku. Žmoulal si toho svýho zvadlýho pindíka, zatímco já pořádně mrdal tu jeho nevěrnou čubku. ku*va, to byl mazec!

První Rychlý prachy ve čtyřech! Doufám, že se vám budou líbit.

info video:
General
Complete name :Rychlý prachy 129 - Veronika & Šárka a Ondra (09.04.2017).mp4
Format : MPEG-4
Format/Info : ISO 14496-1 version 2
Format/Family : MPEG-4
File size : 1.47 GiB
PlayTime : 40mn 31s
Bit rate : 5190 Kbps
StreamSize/String : 876 KiB
Encoded date : UTC 2017-04-04 20:12:41
Tagged date : UTC 2017-04-04 20:12:41
Video #2
Codec : AVC
Codec/Family : AVC
Codec/Info : Advanced Video Codec
Codec profile : [email protected]
Codec settings, CABAC : No
Codec_Settings_RefFrames : 3
Bit rate mode : VBR
Bit rate : 4995 Kbps
Width : 1920 pixels
Height : 1080 pixels
Display Aspect ratio : 16/9
Frame rate mode : CFR
Frame rate : 25.000 fps
Standard : NTSC
Chroma : 4:2:0
Interlacement : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.096
StreamSize/String : 1.41 GiB
Language : English
Audio #1
Codec : AAC LC
Codec/Family : AAC
Codec/Info : AAC Low Complexity
Bit rate mode : CBR
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Resolution : 16 bits
StreamSize/String : 55.7 MiB

)..(

14 dub 2017, 06:25
Captain
Captain

NAME: Rychlý prachy 115 - Denisa (20.09.2015)

RELEASE iNFO:

Uloz.to

Fastshare.cz

Webshare.cz

Bitster.cz

Datoid.cz

Hellshare.cz

Sdilej.cz

UsersCloud.com

UpToBox.com

Share-Online.biz

UploadRocket.net

FilesCdn.com

Uploading.site

BigFile.to

DailyUploads.net

FileFactory.com

Upera.co

Kbagi.com

PASSWORD: No!!

Unique Crew Uploaders

13 kvě 2017, 15:20
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina