fastshare
Rychlý prachy - všechny díly
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 zář 2017, 19:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Rychlý prachy - všechny díly 
Autor Zpráva
Warman
Warman

Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlyprachy.cz - 129 Veronika & Šárka a Ondra (PRAHA - 09.04.2017)

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Moc mě těší vaše přízeň a tak jsem se rozhodl, že vám dám dárek. Něco, co tady ještě nebylo.

Pozval jsem na pouliční lov Veroniku, mojí kamarádku s výhodami! Holka je to krásná a moc šikovná. S plnýma kapsama a kamerou jsme vpadli do baru. Natankovali jsme do krve pár promile a Verča zaměřila jeden sympatický pár. Mladá kočička Šárka a její přítel Ondra nás pozvali k sobě domů a tam holky rozjely neskutečnou lesbishow! Za 10 000,- RP jsem si koupil vstupné do těch dvou krásně mokrých kundiček. Jenže chudák Ondra nějak nemohl překousnout, když viděl, jak si jeho holka s radostí strká mýho čuráka až do krku. Žmoulal si toho svýho zvadlýho pindíka, zatímco já pořádně mrdal tu jeho nevěrnou čubku. ku*va, to byl mazec!

První Rychlý prachy ve čtyřech! Doufám, že se vám budou líbit.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

11 dub 2017, 16:10
Master Sergant
Master Sergant

Rychlý prachy 129 : Veronika & Šárka a Ondra -09.04.2017

Moc mě těší vaše přízeň a tak jsem se rozhodl, že vám dám dárek. Něco, co tady ještě nebylo.

Pozval jsem na pouliční lov Veroniku, mojí kamarádku s výhodami! Holka je to krásná a moc šikovná. S plnýma kapsama a kamerou jsme vpadli do baru. Natankovali jsme do krve pár promile a Verča zaměřila jeden sympatický pár. Mladá kočička Šárka a její přítel Ondra nás pozvali k sobě domů a tam holky rozjely neskutečnou lesbishow! Za 10 000,- RP jsem si koupil vstupné do těch dvou krásně mokrých kundiček. Jenže chudák Ondra nějak nemohl překousnout, když viděl, jak si jeho holka s radostí strká mýho čuráka až do krku. Žmoulal si toho svýho zvadlýho pindíka, zatímco já pořádně mrdal tu jeho nevěrnou čubku. ku*va, to byl mazec!

První Rychlý prachy ve čtyřech! Doufám, že se vám budou líbit.

:-_-:

info video:
General
Complete name :Rychlý prachy 129 - Veronika & Šárka a Ondra (09.04.2017).mp4
Format : MPEG-4
Format/Info : ISO 14496-1 version 2
Format/Family : MPEG-4
File size : 1.47 GiB
PlayTime : 40mn 31s
Bit rate : 5190 Kbps
StreamSize/String : 876 KiB
Encoded date : UTC 2017-04-04 20:12:41
Tagged date : UTC 2017-04-04 20:12:41
Video #2
Codec : AVC
Codec/Family : AVC
Codec/Info : Advanced Video Codec
Codec profile : [email protected]
Codec settings, CABAC : No
Codec_Settings_RefFrames : 3
Bit rate mode : VBR
Bit rate : 4995 Kbps
Width : 1920 pixels
Height : 1080 pixels
Display Aspect ratio : 16/9
Frame rate mode : CFR
Frame rate : 25.000 fps
Standard : NTSC
Chroma : 4:2:0
Interlacement : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.096
StreamSize/String : 1.41 GiB
Language : English
Audio #1
Codec : AAC LC
Codec/Family : AAC
Codec/Info : AAC Low Complexity
Bit rate mode : CBR
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Resolution : 16 bits
StreamSize/String : 55.7 MiB

)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

14 dub 2017, 06:25
Major
Major

NAME: Rychlý prachy 115 - Denisa (20.09.2015)

RELEASE iNFO:

Uloz.to

Fastshare.cz

Webshare.cz

Bitster.cz

Datoid.cz

Hellshare.cz

Sdilej.cz

UsersCloud.com

UpToBox.com

Share-Online.biz

UploadRocket.net

FilesCdn.com

Uploading.site

BigFile.to

DailyUploads.net

FileFactory.com

Upera.co

Kbagi.com

PASSWORD: No!!

Unique Crew Uploaders

13 kvě 2017, 15:20
Warman
Warman

Rychlyprachy.cz - 130 Lucka (USA, Miami - 06.06.2017)

Ahoj lidi, mám pro vás pořádnou pecku. První Rychlý prachy z ciziny! Vyrazil jsem s kámošema na dovolenou do USA a na ulici v Miami narazil na překrásnou devatenáctiletou studentku.

Představte si, že to byla Češka! Jmenovala se Lucka a byla tam s přítelem a partou spolužáků. Pozval jsem jí na nejkrásnější výhled na moře a tam to na ní vybalil. Dělala drahoty, ale když jsem jí před očima zamával 1000 rychlejch dolarů, tak celá zvlhla. Bez dovolení jsem jí ho tam vrazil zezadu a pořádně jí zmrdal díru. Nakonec se z ní vyklubala pěkně nadržená ču*ka.

Bylo jí úplně šumák, že na ní čeká přítel. Vrazil jsem té děvce pár facek, zcákal ksicht a ona mi ještě dala svoje číslo. Prej, abysme si to mohli v Praze zopakovat. Chápete to? Fakt masakr! Podívejte se na to sami.

07 čer 2017, 01:41
Master Sergant
Master Sergant

Rychlý prachy- 130 Lucka (USA, Miami - 06.06.2017)

Ahoj lidi, mám pro vás pořádnou pecku. První Rychlý prachy z ciziny!
Vyrazil jsem s kámošema na dovolenou do USA a na ulici v Miami narazil na překrásnou devatenáctiletou studentku.

Představte si, že to byla Češka! Jmenovala se Lucka a byla tam s přítelem a partou spolužáků. Pozval jsem jí na nejkrásnější výhled na moře a tam to na ní vybalil.
Dělala drahoty, ale když jsem jí před očima zamával 1000 rychlejch dolarů, tak celá zvlhla. Bez dovolení jsem jí ho tam vrazil zezadu a pořádně jí zmrdal díru. Nakonec se z ní vyklubala pěkně nadržená ču*ka.

Bylo jí úplně šumák, že na ní čeká přítel. Vrazil jsem té děvce pár facek, zcákal ksicht a ona mi ještě dala svoje číslo. Prej, abysme si to mohli v Praze zopakovat. Chápete to? Fakt masakr! Podívejte se na to sami.

)..(

16 čer 2017, 12:45
Warman
Warman

Rychlyprachy.cz - 131 Martina (PRAHA - 10.07.2017)

Přátelé, tak tohle byl hustej mazec! Na Snapchatu jsem narazil na jednu neuvěřitelnou holku. Říkala si Martina a během chatování mi začala posílat legrační a pěkně oplzlý fotky. Navrhnul jsem jí, že za ní přijedu a ona souhlasila. Její přítel byl zrovna v práci a ona si chtěla pořádně zaprcat, ču*ka nevěrná. Moc se jí nelíbila moje kamera a tak jsem jí ucpal pusu čurákem a deseti tácama v hotovosti. Ukázalo se, že jí přítel dost zanedbává, protože takhle nadrženou kundu už jsem dlouho neviděl. Mrdala jako o život a s velkou chutí si cpala mý péro až do krku. Během šoustání jsem jí fotil přes Snapchat s psíma ušima, byla to neskutečná prdel! To musíte vidět na vlastní oči.

12 črc 2017, 23:05
Master Sergant
Master Sergant

Rychlý prachy- 131 Martina (PRAHA - 10.07.2017)

Přátelé, tak tohle byl hustej mazec! Na Snapchatu jsem narazil na jednu neuvěřitelnou holku. Říkala si Martina a během chatování mi začala posílat legrační a pěkně oplzlý fotky.
Navrhnul jsem jí, že za ní přijedu a ona souhlasila. Její přítel byl zrovna v práci a ona si chtěla pořádně zaprcat, ču*ka nevěrná.
Moc se jí nelíbila moje kamera a tak jsem jí ucpal pusu čurákem a deseti tácama v hotovosti. Ukázalo se, že jí přítel dost zanedbává, protože takhle nadrženou kundu už jsem dlouho neviděl. Mrdala jako o život a s velkou chutí si cpala mý péro až do krku.
Během šoustání jsem jí fotil přes Snapchat s psíma ušima, byla to neskutečná prdel! To musíte vidět na vlastní oči.

info video:
Rychlý Prachy-131 Martina
General
Format : MPEG-4
Format/Info : ISO 14496-1 version 2
Format/Family : MPEG-4
File size : 733 MiB
PlayTime : 24mn 27s
Bit rate : 4190 Kbps
StreamSize/String : 530 KiB
Encoded date : UTC 2017-07-04 14:45:40
Tagged date : UTC 2017-07-04 14:45:40
Video #2
Codec : AVC
Codec/Family : AVC
Codec/Info : Advanced Video Codec
Codec profile : [email protected]
Codec settings, CABAC : No
Codec_Settings_RefFrames : 3
Bit rate mode : VBR
Bit rate : 3995 Kbps
Width : 1280 pixels
Height : 720 pixels
Display Aspect ratio : 16/9
Frame rate mode : CFR
Frame rate : 25.000 fps
Standard : NTSC
Chroma : 4:2:0
Interlacement : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.173
StreamSize/String : 699 MiB
Audio #1
Codec : AAC LC
Codec/Family : AAC
Codec/Info : AAC Low Complexity
Bit rate mode : CBR
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Resolution : 16 bits
StreamSize/String : 33.6 MiB

)..(

15 črc 2017, 04:34
Warman
Warman

Rychlyprachy.cz - 132 Karolína (PRAHA - 11.08.2017)

Zapomeňte na všechno, co jste tady viděli! Mám pro vás absolutní bombu! V sámošce jsem potkal ženu snů. Dokonalou 43 letou paničku Karolínu s pětkama prsama a postavou supermodelky. Byl jsem z ní úplně hotovej. Až jí uvidíte, pochopíte. Zkusil jsem na ní osvědčenou fintu s modelingem a zabralo to, protože Karolína má moc ráda prachy, hodně prachů. Jen za kozy jsem musel vysolit 10 táců. Za píchání mě obrala o všechno, co jsem měl, to jest 40 000,- těžce vydělaných Rychlých prachů. Zmrdal jsem tu nádhernou zralou děvku na nádraží přímo na perónu. Kolem jezdily vlaky plný lidí do Prahy a já stříkal na ty její božský kozy. Masakr! Až tohle uvidí její manžel policajt, tak jsem mrtvej muž. Nejhustější Rychlý prachy všech dob. Nebudete chápat!

13 srp 2017, 17:52
Master Sergant
Master Sergant

Rychlý prachy - 132 Karolína (PRAHA - 11.08.2017)

Zapomeňte na všechno, co jste tady viděli! Mám pro vás absolutní bombu! V sámošce jsem potkal ženu snů.
Dokonalou 43 letou paničku Karolínu s pětkama prsama a postavou supermodelky. Byl jsem z ní úplně hotovej. Až jí uvidíte, pochopíte. Zkusil jsem na ní osvědčenou fintu s modelingem a zabralo to, protože Karolína má moc ráda prachy, hodně prachů. Jen za kozy jsem musel vysolit 10 táců. Za píchání mě obrala o všechno, co jsem měl, to jest 40 000,- těžce vydělaných Rychlých prachů.
Zmrdal jsem tu nádhernou zralou děvku na nádraží přímo na perónu. Kolem jezdily vlaky plný lidí do Prahy a já stříkal na ty její božský kozy. Masakr! Až tohle uvidí její manžel policajt, tak jsem mrtvej muž. Nejhustější Rychlý prachy všech dob. Nebudete chápat!

)..(

15 srp 2017, 16:28
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina