fastshare
Rychlý prachy - všechny díly
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 15:10





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Rychlý prachy - všechny díly 
Autor Zpráva
Colonel
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2009, 17:11
Příspěvky: 369
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

NAME: Rychlý prachy 115 - Denisa (20.09.2015)

Re: Rychlý prachy - všechny díly

RELEASE iNFO:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Uloz.to
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Fastshare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Webshare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Bitster.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Datoid.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Edisk.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Sdilej.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Netshare.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Upnito.sk
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Superbshare.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Userscloud.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Kbagi.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Sendit.cloud
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Filecloud.io
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Share-online.biz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Datafile.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Alfafile.net
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Minhateca.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Downace.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Chomikuj.pl
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Owndrives.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Openload.co
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Upera.co
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


PASSWORD: No!!

--enjoy GiGaByT.of.unique.crew.uploaders uploads--

NOTES:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


08 zář 2018, 12:00
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 141-Martina (25.9.2018)

:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly


To je léto snů. Slunce, voda a mraky krásných českých holek. Na Vltavským nábřeží jsem jednu takovou potkal, Martinu, úžasnou devatenáctiletou hostesku.
Řeknu vám, přátelé, že takhle stydlivou hoku jsem v životě neviděl. Hodná, slušně vychovaná a nikdy nebyla svýmu klukovi nevěrná. To nevymyslíš. Musel jsem jí dát všechny svoje prachy a stejně nebylo nic jistýho. Radši jsem jí rychle vrazil ptáka do huby, než si to rozmyslí.
Píchal jsem tu nádhernou stydlivku na Letenský pláni a na rozloučenou jí celou postříkal mrdkou.
Lidi, to byl neskutečnej nářez! Jestli znáte jejího kluka, tak ho ode mě pozdravujte:-)


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil krajan dne 19 pro 2018, 02:18, celkově upraveno 1

28 říj 2018, 10:14
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlyprachy.cz - 142 Veronika: Kuchařka s obříma kozama a megapoštěvákem

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Tohle je splněnej sen všech chlapů na světě. Nebudete věřit, co se mi stalo v hospodě, kam chodím na obědy. Do kuchyně tam nastoupila nová pomocná kuchařka Veronika ze Slovenska, fantastická roštěnka s obrovskýma dudama! Lidi, něco takovýho jsem v životě neviděl. Kozy přímo od Boha! Když ta prsatá bohyně zjistila, kolik prachů si může rychle vydělat, úplně z toho zvlhla. Mazlil jsme se s těmi medicinbaly, cpal jí ocas až do krku a pak jsem to uviděl - megapoštěvák!!! Ta holka měla mezi nohama klitoris jako prst! Píchal jsem tu krásku přímo v kuchyni mezi hrncema, až tam vlítla nasraná šéfová a utnula mi tipec. Byl to neskutečnej masakr!!! Na tenhle díl Rychlých prachů v životě nezapomenete! A na ten megapoštěvák taky :-)

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


30 říj 2018, 22:36
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 142 Veronika: Kuchařka s obříma kozama a megapoštěvákem

:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly


Tohle je splněnej sen všech chlapů na světě. Nebudete věřit, co se mi stalo v hospodě, kam chodím na obědy.
Do kuchyně tam nastoupila nová pomocná kuchařka Veronika ze Slovenska, fantastická roštěnka s obrovskýma dudama! Lidi, něco takovýho jsem v životě neviděl. Kozy přímo od Boha! Když ta prsatá bohyně zjistila, kolik prachů si může rychle vydělat, úplně z toho zvlhla. Mazlil jsme se s těmi medicinbaly, cpal jí ocas až do krku a pak jsem to uviděl - megapoštěvák!!!
Ta holka měla mezi nohama klitoris jako prst! Píchal jsem tu krásku přímo v kuchyni mezi hrncema, až tam vlítla nasraná šéfová a utnula mi tipec. Byl to neskutečnej masakr!!! Na tenhle díl Rychlých prachů v životě nezapomenete! A na ten megapoštěvák taky :-)


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil krajan dne 15 pro 2018, 08:02, celkově upraveno 2

15 pro 2018, 07:52
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 143 Kočky s čurákama (10.12.2018)

:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly


Lidi, tohle je takovej nářez, jakej jste tady ještě nezažili a už nikdy nezažijete. Máte rádi pořádně velký překvapení?
Tak se podívejte na nejšílenější Rychý prachy všech dob a nebudete věřit vlastním očím. Šmejdil jsem s kamerou u letiště a narazil na dvě luxusní roštěnky z Mnichova. Holky k nám přijely nakupovat a vymetat diskotéky. Pozval jsem je na drink a objednal taxi na hotel. Na pokoji vyšlo najevo, že jsou docela švorc a tak jsem jim nabídnul výhodnou směnu, rychlý český koruny za kozy.
Prsatý kočičky souhlasily a pak to dostalo neuvěřitelný grády. Vysály mi ptáka i šrajtofli a když jsem je už asi půl hodiny prcal do zadku, tak na mě obě vytáhly čuráky!!! To byl neskutečnej masakr! Hele, radši se na to podívejte sami.


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


15 pro 2018, 07:59
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 144- Osmnáctiletá virtuoska s kozama Č. 8 12.2.2019
:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly



Milí fandové šukání za prachy, tohle je neuvěřitelnej mazec. Potkal jsem na ulici mladou studentku hudby. Jmenuje se Naďa a je jí teprve osmnáct let.
Rychlýma prachama jsem jí ukecal, aby mi udělala privátní koncert a byla při tom úplně nahá. Lidi, když na mě vypadly ty její obrovský přírodní dudy, spadnul jsem na prdel. Kozy číslo 8, vážení přátelé!!!
Něco takovýho na ulici normálně nepotkáte. Když hrála, tak přes ně ani neviděla na violoncello. Rychle jsem jí dal všechny prachy, co jsem měl u sebe, aby si se mnou zapíchala. Souhlasila a já si tak mohl užít ty její fantastický kozy v akci. Ošukal jsem tu voňavou mladou kundičku a zcákal mrdkou ty její přírodní osmičky. To byla krása! Tohle fakt nemá chybu. Bavte se.


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


22 bře 2019, 21:24
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 145- cikánky z Chánova (29.4.2019)

CIKÁNKY Z CHANOVA
Tohle není Jeruzalém, to je Chanov, legendární cikánský sídliště. Vsadil jsem se, že tam vyrazím s kapsama plnýma prachů, drahou kamerou a zkusím tam přežít alespoň půl hodiny. Co vám budu povídat lidi, bylo to jen taktak. U toho nejšílenějšího vybydlenýho paneláku jsem narazil na dvě nefalšovaný Cikánky.
Ukázalo se, že to je pasákova stará a ségra. Ten Cikán mi bez mrknutí oka prodal vlastní sestru a rychle mě obral o všechny prachy. Vrazil jsem tý hubený Cikánce čuráka až do krku, zmrdal jí díru a vystříkal mrdkou hubu, abych si stačil něco užít, než se domů vrátí zbylých 45 členů rodiny. Cestou zpátky jsem ještě rychle vyšukal tu pasákovu, na prachy nadrženou, starou. Sorry, ale pak už jsem musel fakt utýct, abych si zachránil holou prdel a kameru, protože ten psychopat po mně šel.
Neskutečnej cikánskej masakr přímo v děsivým Chanově! Jsem rád, že jsem živej. Tak se na to podívejte.


:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 kvě 2019, 12:43
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 08.07.2019 Americká super MILFka

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Zdravím všechny skalní fanoušky píchání za prachy. Lidi, tenhle díl vás rozseká na maděru. Přísahám! Potkal jsem v Praze na ulici neuvěřitelnou ženskou. Luxusní prsatou MILFku z USA, co sem přiletěla s manželem. Rozuměl jsem jí sice úplný ho*no, ale peníze jsou univerzální slovník, takže byla švanda. Za pořádnej balík rychlých prachů mě vzala k sobě na hotel a tam začal neskutečný nářez. Nejdřív jsem jí nacpal péro až do krku a pak jí ho bez dovolení vrazil rovnou do zadku. Vykutal jsem jí tam tunel jako do metra a tý nadržený paničce se to fakt líbilo. Dokonce mi předvedla speciální trik s kundou ...americkej. Šukal jsem jí na střídačku obě díry a nakonec nastříkal plnou pusu mrdky. Tohle byl anální super masakr! Něco takovýho jste ještě neviděli. Say hi to your manžel.

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


10 črc 2019, 17:25
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 146 Krásky z apky glamino 13.6.2019

:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly

Lidi, znáte Glam....?
Prý je to úplně nová apka, kde krásný holky z celýho světa sdílejí svoje nahý fotky a videa. Alespoň to tvrdily tři nádherný blondýnky, který propagovaly tuhle zbrusu novou sociální síť v Praze. Žádná podělaná cenzura a registrace úplně zdarma. No tak to je bomba! Pozval jsem je na návštěvu, aby mi o tom řekly víc.
Ta nejhezčí z nich zůstala trochu déle a tak jsem jí navrhnul, ať mi za prachy ukáže, co bych mohl zažít na Gla.... Přátelé, to byl neskutečný nářez!
Mrdal jsem překrásnou modelku, hvězdu ze sociální sítě a pocákal jí tu nádhernou tvářičku. Splnil se mi sen a hned si jdu udělat zdarma registraci na Glam..., protože tohle chci zažít znovu.


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


13 srp 2019, 20:00
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 147 Americká super milfka (08.07.2019)

:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly


Zdravím všechny skalní fanoušky píchání za prachy. Lidi, tenhle díl vás rozseká na maděru. Přísahám! Potkal jsem v Praze na ulici neuvěřitelnou ženskou. Luxusní prsatou MILFku z USA, co sem přiletěla s manželem. Rozuměl jsem jí sice úplný ho*no, ale peníze jsou univerzální slovník, takže byla švanda. Za
pořádnej balík rychlých prachů mě vzala k sobě na hotel a tam začal neskutečný nářez. Nejdřív jsem jí nacpal péro až do krku a pak jí ho bez dovolení vrazil rovnou do zadku. Vykutal jsem jí tam tunel jako do metra a tý nadržený paničce se to fakt líbilo. Dokonce mi předvedla speciální trik s kundou ...americkej.
Šukal jsem jí na střídačku obě díry a nakonec nastříkal plnou pusu mrdky. Tohle byl anální super masakr! Něco takovýho jste ještě neviděli. Say hi to your manžel.


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


15 srp 2019, 02:27
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 148- Černá sexy kadeřnice 01.10.2019

Re: Rychlý prachy - všechny díly


Tak tohle je velká lidová revoluce, protože hafec lidí mi píše, že by chtěli něco pikantního a exotického. Chtěli jste to? Tak tady to máte. Rychlý prachy s černoškou! V mém oblíbeném barber shopu totiž přijali úplně novou kadeřnici.
Jmenuje se Luna a je to černá kočka s vymazlenou prdelkou v sexy šortkách. Pták mi stál, sotva jsem jí uviděl. Klidně se tam na ní skočte podívat, ať se přesvědčíte na vlastní péro. Ukecat tuhle krásku byl fakt problém a nejen proto, že česky neumí ani slovo. Když jsem na ní vybalil rychlý prachy, tak mě sjela, že není žádná děvka. Jak myslíte, že to dopadlo?
Vyluxovala mi celou šrajtofli, vzala mě dozadu a tam hodila nohy do praku. Šoustal jsem tu černou krásku na pračce přímo v centru Prahy a na rozloučenou jí vystříkal hubu. To byl nářez! Taky někdy zkuste černou kundičku, doporučuju.



)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil krajan dne 13 pro 2019, 09:52, celkově upraveno 1

23 lis 2019, 18:15
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 27.11.2019 Cikánky z Chanova 2

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Návrat do Chanova? Velký špatný, říkali všichni kámoši. Jenže vy, věrní fanoušci šukání za prachy jste chtěli, abych se vrátil na místo činu a Rychlý prachy točím hlavně pro vás. Tak tady ho máte, Chanov, říši divů, kde si můžeš za peníze koupit úplně všechno. Nejdřív mi stará Cikánka vyložila osud v kartách, za prachy, jak jinak. Pak mi pasák, co vypadal, jako akční verze herce Čtvrtníčka, prodal svojí starou, bývalou Miss Chanov 1999. Rychle sbalil prachy a zmizel je rozměnit do cikánskýho bankomatu. Řeknu vám, mr*dat starou cikánskou šlapku bez gumy, je fakt adrenalin. Jenže těsně předtím, než jsem se udělal, tak přišla její 18 letá dcera. Holky se popraly o mojí šrajtofli a nakonec mě voškubaly, jako ukradenou slepici. Máma hlídala a já vesele prcal její dceru. To byl neskutečnej masakr! Stříkal jsem až do Litvínova, když v tom se nečekaně vrátil ten šílenej Cikán a by to v prdeli! Prachy pryč, kamera v hajzlu a já bez bot a bez kalhot běžel přes celý Chanov, jako o život. Lidi, tam už se nikdy nevrátím! Nechtějte to po mně, prosím.


Re: Rychlý prachy - všechny díly

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


28 lis 2019, 18:43
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 21.1.2020 Manažerka z Ruska

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Čau lidi. Přežil jsem chanovský peklo a jsem zpět, živ a zdráv. Nebudete věřit, co se mi stalo tentokrát. Vyrazil jsem do pražských ulic, abych pro vás ulovil nějakou pěknou, slušnou amatérku. Ještě než jsem stačil vybrat rychlý prachy, potkal jsem neskutečnou blondýnku. Vyklubala se z ní manažerka nadnárodní kabelkové korporace z Ruska. Byla to fuška, ale nakonec jsem jí ukecal na kafe zdarma a nezávazný sex za peníze. Představte si, já vůl jí půjčil kreditku a ta mrcha mi v bankomatu rychle vyluxovala celý týdenní limit. Za to jsem tu elegantní dámičku zmrdal jako děvku z Václaváku. Vrazil jsem jí péro až do krku, střihnul si s ní dvě čísla a na památku vystříkal tu její ruskou píču. Hoši, to byl nářez! Zlatá Praha plná krásných amatérek, to je prostě ráj na zemi.


Re: Rychlý prachy - všechny díly

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


22 led 2020, 06:37
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 206
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý prachy 150-Manažerka z Ruska(21.01.2020)


Čau lidi. Přežil jsem chanovský peklo a jsem zpět, živ a zdráv. Nebudete věřit, co se mi stalo tentokrát. Vyrazil jsem do pražských ulic, abych pro vás ulovil nějakou pěknou, slušnou amatérku.
Ještě než jsem stačil vybrat rychlý prachy, potkal jsem neskutečnou blondýnku. Vyklubala se z ní manažerka nadnárodní kabelkové korporace z Ruska. Byla to fuška, ale nakonec jsem jí ukecal na kafe zdarma a nezávazný sex za peníze.
Představte si, já vůl jí půjčil kreditku a ta mrcha mi v bankomatu rychle vyluxovala celý týdenní limit. Za to jsem tu elegantní dámičku zmrdal jako děvku z Václaváku. Vrazil jsem jí péro až do krku, střihnul si s ní dvě čísla a na památku vystříkal tu její ruskou píču. Hoši, to byl nářez! Zlatá Praha plná krásných amatérek, to je prostě ráj na zemi.


:-_-:
Re: Rychlý prachy - všechny díly

)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil krajan dne 25 led 2020, 11:50, celkově upraveno 2

25 led 2020, 11:34
Profil
Warman
Warman

Registrován: 11 kvě 2009, 11:32
Příspěvky: 1767
Příspěvek Re: Rychlý prachy - všechny díly

Rychlý Prachy 26.2.2020 Naivní dvojčata

Re: Rychlý prachy - všechny díly

Zdravím všechny fanoušky šukání za prachy. Jmenuju se Michal a natočil jsem pro vás zbrusu nový video s českýma holkama z ulice. Hned na první výpravě se mi podařil fakt husarský kousek. Zastavil jsem na ulici skutečný jednovaječný dvojčata, úžasný osmnáctky, Natálii a Kláru. Ukázalo se, že holky jsou z Ostravy, rodiče jim v Praze platí nějakou soukromou školu a raketový inženýrky z nich určitě nebudou. Bez větších problémů mě za pár tisícovek pozvaly k sobě na byt. Domluva zněla, že jednu budu prcat a ta druhá se bude dívat. Nakonec jsem ty jednovaječný kundy zmrdal obě, protože ta druhá to nevydržela ani pět minut. Holky mě tak rozpálily, že jsem stříkal 2x za sebou a tak jsem je spravedlivě nakrmil mrdkou obě dvě. Jenže pak do bytu přišel přítel jedné z dvojčat a bylo po prdeli! Radši se na to podívejte sami.


Re: Rychlý prachy - všechny díly

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


29 úno 2020, 06:34
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze