fastshare
Roni Size
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 3361
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 21 říj 2018, 13:20





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Roni Size 
Autor Zpráva
Warrant
Warrant

Registrován: 24 pro 2007, 06:49
Příspěvky: 170
Bydliště: Pod pařezem
Příspěvek Roni Size

Roni Size

Real Name:Ryan Owen Granville Williams
Profile:Born: October 29, 1969, Bristol, England


Roni Size – New Forms (20th Anniversary Edition) (2017)

Roni Size

Year: 2017
Format: MP3
Bitrate: 320 kbps
Playtime: 05:14:40

_._

CD1 – New Forms (Remastered)
01. Railing (02:04)
02. Brown Paper Bag (09:03)
03. New Forms (Feat. Bahamadia) (07:44)
04. Let’s Get It On (06:56)
05. Digital (09:04)
06. Matter Of Fact (04:04)
07. Mad Cat (04:55)
08. Heroes (Album Version) (06:34)
09. Share The Fall (Full Vocal Mix) (06:13)
10. Watching Windows (05:32)
11. Beatbox (01:09)
12. Morse Code (06:39)
13. Destination (08:30)

CD2 – New Forms (Remastered)
01. Intro (00:53)
02. Hi-Potent (06:53)
03. Trust Me (06:26)
04. Change My Life (08:27)
05. Share the Fall (06:25)
06. Down (06:50)
07. Jazz (06:03)
08. Hot Stuff (06:31)
09. Ballet Dance (06:41)
10. Electricks (06:17)
11. Western (06:05)
12. Sounds Fresh (Edit) (11:27)

CD3 – Re Forms
01. Brown Paper Bag (Roni Size Full Vocal Remix) (04:43)
02. Heroes (Origin Unknown Remix) (07:25)
03. Watching Windows (DJ Die Gnarly Vocal Mix) (07:37)
04. New Forms (Krust’s Wide Screen Version) (Feat. Bahamadia) (08:33)
05. Share the Fall (Grooverider’s Jeep Style Mix) (07:33)
06. Brown Paper Bag (Photek Remix) (07:21)
07. Down (Bel-Air Project Remix) (05:30)
08. Heroes (Kruder Long Loose Bossa / Edit) (06:35)
09. Watching Windows (Roni Size Meets Nu Yorican Soul) (13:55)
10. Brown Paper Bag (Roni Size Sound Is The Music Remix) (08:55)

CD4 – Live Forms: Roni Size’s New Forms 20th Anniversary Live Hardware Set
01. Morse Code (2017 Remix) (04:08)
02. Railing (2008 Remix) (02:04)
03. Brown Paper Bag (2017 Remix) (06:02)
04. New Forms (2008 Remix) (Feat. Bahamadia) (03:02)
05. Let’s Get It On (2017 Remix) (02:49)
06. Trust Me (2017 VIP) (03:23)
07. Electricks (2017 Remix) (03:47)
08. Heroes (2017 Remix) (06:43)
09. Down (2017 Re-Edit) (04:19)
10. Western (2017 Remix) (03:53)
11. Watching Windows (2017 Remix) (04:50)
12. Sounds Fresh (2017 Re-Edit) (07:01)
13. Digital (2008 Remix) (03:55)
14. Hold The Front Page (04:45)
15. Hi-Potent (2017 Re-Edit) (04:20)
16. Share The Fall (2017 Remix) (03:47)
17. Destination (2017 Re-Edit) (05:13)
18. Share The Fall (2017 Full Vocal Remix) (04:38)


)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


:--:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


06 led 2018, 14:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru









StahovaniZaSMS Pizza Modena MP3 free download