fastshare
Proč tolik stejných TS ????
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 25 dub 2017, 23:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Pravidla pro Filmy - Novinky >>> ZDE <<< - Nepatří sem ripy z orig. DVD a Blu-Ray!

Proč tolik stejných TS ???? 
Autor Zpráva
Private
Private

Příspěvek Proč tolik stejných TS ????

SLO BY KONEČNĚ TOTO OVZDUŠÍ STÁLE STEJNÝCH TS/CAM VYČISTIT

Chápu, že potřebujete svůj UP, abyste měli kredity, ale na to vám člověk kaká.

Nechte tu jeden CAM a jeden nejlepší TS a hledejte R5 nebo něco podobného.

Ale nasázet sem tucet stejných TS a přiřadit k nim i stejné fotky je tak akorát lenost.

05 led 2012, 09:23
Private
Private

Příspěvek Re: Proč tolik stejných TS ????

:-D ve své podstatě je to vlastně jeden a ten samý CAM a TS, jen jsou tu tupci, kteří ho kopírují a šíří dále..pak je tu 10 stránek jednoho a toho samého ripu...jediné v čem se liší je Nick...abych zase jen nekřivdil, občas se v 10-ti stránkách ty ripy najdou tři :-D
Takže, SOUHLAS s tebou....

Klasika....to je třeba ten případ..

Sherlock.Holmes.A.Game.of.Shadows.2011.TS.XviD-26K-BiDA

Sedm stránek...mezi tím asi další dva ripy a to pochybuju zda nejsou jen přejmenovány...

05 led 2012, 10:10
Private
Private

Připojuji se, ale už jsem si jednou stěžoval, ale byl jsem těmi blbečky uřván. Nejsmutnější na tom je, že ten CAM či TS neni ke koukání. Posledním přikladem je Impossible 4, v obou chybí nejen titulky, ale cca 50 vteřin začátku, který je pro další vývoj filmu duležitý. Navíc v ripu označeném příznačně koncovkou BiDA si cca další tři minuty stále někdo sedá a mává rukama před kamerou.
A spočítej si kolik tě BiD tam je.

Kdyby se o to moderátor staral, tak jak uvidí stejnou koncovku, měl by tu hruzu vymazat .
Ale to je jen krásná myšlenka.
Už Pan Werich říkal - Lidská blbost je nekonečná, ale musíme s ní bojovat, jinak zaplaví svět.

05 led 2012, 19:01
Moderátor
Moderátor

kemis píše:
Kdyby se o to moderátor staral, tak jak uvidí stejnou koncovku, měl by tu hruzu vymazat .
...
Už Pan Werich říkal - Lidská blbost je nekonečná, ale musíme s ní bojovat, jinak zaplaví svět.
Teď už jde jen o to stanovit, čí ta blbost je, že? ;-)

Mazání - má svá pravidla a měla by platit pro všechny stejně.
Moderátor samozřejmě nemůže každou jednotlivou kopii kontrolovat osobně, a omezuje se tak jen na případy,
kdy se jedná o podvodné uploady nebo zcela nepoužitelné kopie - ale až mu konkrétní příspěvek NĚKDO NAHLÁSÍ.
V tomto i v jiných případech nehlásil nikdo nic. Místo toho jste založili diskusní téma v rozporu s Pravidly.
;-)

Množství stejných příspěvků je mimo jiné dáno atraktivitou filmu a rychlostí mazání souborů na serverech.
Běžně se stává, že je tady deset stran mrtvých příspěvků včetně těch teprve před pár hodinami vložených.
To je částečná odpověď na to, proč je jich tolik stále nových a stejných.
Druhá příčina je snaha uživatelů soutěžit a být se svým příspěvkem mezi nejnovějšími.

Do toho moderátor nezasahuje, pokud nejde o vyslovené zneužívání neustálého vkládání příspěvku
na první místo mezi nově přidanými. Několik takových "expertů" tady máme, několik jich už bylo
potrestáno přesunem příspěvků na Smetiště. Jeden příklad z poslední doby:

Lukas1169 si pomalu den co den mazal příspěvky
a posouval na "první" (nejčerstvější) místo. Není sám, ale tenhle byl hodně viditelný.

Příklad viz: http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335824 (smazáno)
další (Smetiště):
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335854 (jediný a stejný příspěvek 8x vložený!)
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335834
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335840
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335863
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335864
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335871
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335876
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335881
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335886
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=17&t=1335896 (odkázané stránky smazány)

To je příklad, který hned tak neuvidíte. Další uživatelé byli smazáni z databáze kvůli různým porušením
pravidel, ale o tom se ostatní prakticky nedozví, a myslí si, že moderátor se tady (a ještě zadarmo!)
fláká. ;-)

No a pokud se týče obecně nízké kvality kamerových ripů, doporučuji všem, kteří tuhle kvalitu nemohou
vystát, aby si sami sobě vstup do sekce Filmy - Novinky zakázali. Tato sekce je předurčena k uploadu
prvních (a často těžko použitelných) kopií, a je jasné, že kamerou pokoutně v kině nahraný film nebude
mít dobrou kvalitu. Je řada lidí, kterým zvědavost nedá spát a chtějí film vidět stůj co stůj.
Tak jim tu radost nekažte a sami si pár měsíců počkejte nebo zajděte do kina. Žádná rozumnější rada
na odsuzování kamerových kopií není a já sám už jsem je prakticky přestal sledovat. Když si ale vzpomenu,
jak jsem kolem 16. prosince 2009 seděl u PC a prohledával Internet (Avatar byl uváděn do kin po celém
světě 16. - 17. 12. 2009) a jako první se objevila příšerná kopie z Indie dělená na několik kusů, tak pro
podobné hledání jakéhokoliv filmu mám pochopení. A mějte je i vy. ;-)

Pokud máte konkrétní výhrady ke zveřejněné kopii nějakého filmu, napište to do téma, aby o tom byli
informováni ostatní. Pokud je natolik nepoužitelná, že hraničí s podvodným uploadem, ohlašte ji
moderátorovi (to je ten výkřičník na obrázku vpravo dole pod příspěvkem) a napište, co je špatně.
Moderátor posoudí a rozhodne co dál, nebo napíše varování ostatním, že kvalita je nepoužitelná.
ladan

05 led 2012, 20:09
Helper
Helper

Na to není co dodat, plně se zastávám moderátorů. Myslím že na tomto foru dělají co můžou. A pánové co si jen stahujete pokud se vám občas nelíbí kvalita, co tak jít a koupit si originál aby jste byli spokojený s kvalitou, namísto aby jste si tu jen stěžovali a hlavně spamovali. Možná by bylo lepší použít tlačítka k tomu určený pro nahlášení vadného, nefunkčního nebo nekvalitního filmu atd...než tu házet vaše stupidní hlášky. Tohle je Warez ale i tu přeci jsou nějaký pravidla a měli by se dodržovat a myslím, že můžem být za to že sem uploadeři dávají svoje linky docela vděční. Stejně tak moderátorům kteří to tu ve svém volnu řídí. Chovejme se proto tak aby toto forum dál existovalo v této kvalitě, protože dle mě patří k nej.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám

20 úno 2012, 23:16
Private 1 st class
Private 1 st class

Nesouhlasím s tím, že všechny CAM a TS a ty prvotní ripy co vyjdou, že sou stejné. Často se tam liší zvuk, často jsou jinak prostříhané a někdy mají i jiný obraz. Myslím, že tedy různorodost je prospěšná, člověk si pak může lépe vybrat, i kdyby byl rozdíl minimální. Přítel co si chtěl přeložit film, stahoval každý nový release, jenom aby se dočkal lepšího zvuku a víc scén, které často chybí ;)

i_m_a_g_e

24 dub 2012, 00:17
Private
Private

To Gixicek: máš svatou pravdu. Hollywood vyrábí nejrůznější verze jedna pro Anglii,druhá pro Skotsko,další pro New York a jiná pro Moskvu. V Norsku se dokonce promítají verze s úplně jinými herci , jako bomba jsou verze pro Hong-Kong, kde jsou použity úplně jiné dialogy, ktreré mění western na sci-fi čí v jiném kině je tento film prezentován jako němý a černobílý bez titulků pouze se znakovou řečí. Jsem rád, že ty a tvůj kamarád jste na to konečně přišli a seznámili s tímto objevem tápající veřejnost. Čest vaší památce !!!

Poznámka moderátora:
Ono je potřeba text nejenom přečíst, ale taky pochopit v kontextu jeho smysl.
Gixicek nepsal o tom, že každá země pouští v kině jinou verzi filmu (někdy ano),
ale že různé CAM ripy se liší, v některých chybí to a v jiných zase ono. A kdo např.
překládá titulky, musí s tím počítat a upravovat na každou release zvlášť.
ladan

Naposledy upravil ladan dne 27 črc 2012, 08:11, celkově upraveno 1
Vložena poznámka k příspěvku

24 dub 2012, 11:52
Private
Private

Zatím jsem se ještě nedostal k žádnému filmu, jen tady čtu různé návody a pokyny a ohromně se bavím. Navíc se dovídám i věci, které jsem neznal. Díky, ladane. Jo, právě si představuji zoufalce, co brousí internetem a pátrají po Žabobřeskách... Nádherný pocit.

14 bře 2013, 20:03
Private
Private

To je proto, že děti a poloblbové upou ihned cokoliv bez zábran jen aby to někdo stáhnul a měli "vyděláno" což mi vůbec nevadí každý se snaží jak může.

10 úno 2014, 18:53
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class

od tý doby co jsem zaregistrovanej....5 let to bude-tak se camripy a TS za tu dobu hodně zlepšily... a hlavně často vycházejí DVD-SCREENERy a R5 takže TS a Camripů ubylo.. byly časy kdy jsem koukal na slušný camripy.... dneska se občas podívám jinak si většinou počkám na kvalitu.takže jak řikal moderátor jsou nedočkavci a i ten cam a ts si stáhnou.a proč jich je v jednom tématu nespočet? aby si vydělali...pár se jich najde co to dělají pro lidi..... ještě dodám že se najdou tací kterým ve DVD-SCREENERu vadějí čínský titulky.........................

11 úno 2014, 00:55
Private 1 st class
Private 1 st class

Já osobně vubec nechápu že se někdo muže dívat na TS!

26 pro 2016, 11:29
Private
Private

Osobně nechápu jak se na tomhle nekdo může koukat. Buďto si počkat na lepší, nebo jít na to...

05 úno 2017, 20:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina