fastshare
3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 22:35





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 03 led 2008, 15:54
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Díky zdrill, ten program neznám, najdu a otestuji.


22 čer 2009, 22:50
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 říj 2008, 11:09
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

jo geneticu mam taky .. ale musim rict ze jsem ji este ani nepouzil ale co honde pouzivam je program CrazyBump (ja vubec nemam trpelivost s texturama:X )ale na ten me pak vyprsel limit tak jsem presel na shadermap .. ten by tady nekde mel bejt daval jsem ho do new topicku je to i s ,,licenci,, " :D


24 čer 2009, 13:45
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2008, 20:15
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Genetica je pro velmi náročné když sem psal že tam uděláš jakoukoliv texturu tak jsem to myslel vážně.Ty jiné neznám no a asi ani nepoznám pač stímhle jsem spokojený?Jinak tam ty programy jsou v češtině?Genetica ne!

_________________
INTEL Core 2 Quad Q8200 2,33GHz (4MB/1333) LGA775
Základní deska čipset P43, socket 775, podpora pamětí DDR2 až 8GB
nVIDIA GEFORCE čip GTX260, 896MB paměti, 448bit DDR3,DVI,HDMI,HDTV
Audio HD Audio (Realtek ALC888) 6 channel
2x DIMM DDR2 2048MB 800MHz
Pevný disk 2TB
Zdroj450W
Vista


24 čer 2009, 15:42
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2008, 14:49
Příspěvky: 23
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

LFS Renders

Ahoj všem, přidávám sem pár z mých tvoreb. Jinak moje stránky s 3D Rendery, různými scénami a doplňky pro 3DS Max jsou http://eliminators-3drenders.webnode.cz/



Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!! Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!


Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!! Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!


Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!! Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

_________________
i_m_a_g_e


24 čer 2009, 18:15
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2008, 20:15
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

jestli se můžu zeptat jak se udělá to že všechny odrazy na autě třeba obloha stromy se udělá tak reálně.jak se vůbec dá dát model něčeho do zkutečné fotky.Jako jsem amatér ale tohle je super :-) fakt to já se můžu jít zahrabat.

_________________
INTEL Core 2 Quad Q8200 2,33GHz (4MB/1333) LGA775
Základní deska čipset P43, socket 775, podpora pamětí DDR2 až 8GB
nVIDIA GEFORCE čip GTX260, 896MB paměti, 448bit DDR3,DVI,HDMI,HDTV
Audio HD Audio (Realtek ALC888) 6 channel
2x DIMM DDR2 2048MB 800MHz
Pevný disk 2TB
Zdroj450W
Vista


24 čer 2009, 20:01
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2008, 14:49
Příspěvky: 23
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

zdrill píše:
jestli se můžu zeptat jak se udělá to že všechny odrazy na autě třeba obloha stromy se udělá tak reálně.jak se vůbec dá dát model něčeho do zkutečné fotky.Jako jsem amatér ale tohle je super :-) fakt to já se můžu jít zahrabat.


Nikam se jít zahrabávat nemusíš, stačí vytvořit něco jako prostor a pak jen dát do pozadí fotku s požadovaným úhlem prostoru ;)

Návod pro 3DS Max:

V horním menu máš možnost Rendering, klikneš a z možností vybereš tu s názvem Environment...
Poté tam máš něco jako 3 nadpisy Common Parameters, Exposure Control, Atmosphere. Použiješ to co je pod Common Parameters a to, že klikneš na políčko vyznačené na obrázku a najdeš pozadí =>

Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Políčko Use Map musí být zaškrtnuto. To je všechno.


Jinak, takhle vypadá ten vytvořený prostor =>

Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Hodně štěstí :)

_________________
i_m_a_g_e


24 čer 2009, 20:25
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 bře 2009, 17:13
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

ahoj všichni tak ty scripty se mi moc nedařej tak sme si dal delší pauzu a zkoušim modelovat motorky ted i tu co mám doma ale černá je špatně vidět tak sme udělal červeně zatím sem prostředí dělal jen jako kompozici takýe realisticky to zase moc nevypadá modeloval sem to asi 3 dny pokaždé asi 2-4 hodky po práci a mám 2 verze sketch render ale ten sem jen vložil a nijak už neuproval sem unavenej takže je otexturováno jen pár věcí jako kapota oplechování a pár kovových části ale není to ani moc vymazlené to budu dělat pak až budu mít času víc pak sem dám i více screeenů a pod a ještě tam není moc polygonových bodu jen pár aby to nebylo moc hranaté v hyper nurb abych mol zbytek domodelovávat ;) Takže ne abyste mě hned ukamenovávali není to finální jeto sotva na 48% ... jinak mám více prací nekolik aut domů, zbraní i postav a mnohem víc, ale nemám čas ani moc rychlej net nato abych nahrávval obrázky ve vysokem rozlišení a hdr kvalitě
Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

_________________
i_m_a_g_e


24 čer 2009, 20:57
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2008, 20:15
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

jarmilhonda píše:
zdrill píše:
jestli se můžu zeptat jak se udělá to že všechny odrazy na autě třeba obloha stromy se udělá tak reálně.jak se vůbec dá dát model něčeho do zkutečné fotky.Jako jsem amatér ale tohle je super :-) fakt to já se můžu jít zahrabat.


Nikam se jít zahrabávat nemusíš, stačí vytvořit něco jako prostor a pak jen dát do pozadí fotku s požadovaným úhlem prostoru ;)

Návod pro 3DS Max:

V horním menu máš možnost Rendering, klikneš a z možností vybereš tu s názvem Environment...
Poté tam máš něco jako 3 nadpisy Common Parameters, Exposure Control, Atmosphere. Použiješ to co je pod Common Parameters a to, že klikneš na políčko vyznačené na obrázku a najdeš pozadí =>

Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Políčko Use Map musí být zaškrtnuto. To je všechno.


Jinak, takhle vypadá ten vytvořený prostor =>

Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Hodně štěstí :)


Díky moc už zhruba vím.Já sice používám cinemu ale tam je to podobné :-).No hezké práce.Já teda spíše dělám 2d a 3d začínám.V podstatě je to jednoduché :-) ale chce to podle mě nějakou knížku kde se něco dočtu jak a co...modelování osvětlení atd.nevím nic.Ale těším se na to :-)

_________________
INTEL Core 2 Quad Q8200 2,33GHz (4MB/1333) LGA775
Základní deska čipset P43, socket 775, podpora pamětí DDR2 až 8GB
nVIDIA GEFORCE čip GTX260, 896MB paměti, 448bit DDR3,DVI,HDMI,HDTV
Audio HD Audio (Realtek ALC888) 6 channel
2x DIMM DDR2 2048MB 800MHz
Pevný disk 2TB
Zdroj450W
Vista


24 čer 2009, 21:36
Profil
Private
Private

Registrován: 04 lis 2008, 18:39
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

S němým užasem koukám na vaší tvorbu a smekám! Mám prosbu, na grafiku jsem úplná lama, ale potřeboval bych dát do 3D jedno logo. Pomohl by mi s tím někdo prosím?


28 čer 2009, 21:09
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 bře 2009, 17:13
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

garage píše:
S němým užasem koukám na vaší tvorbu a smekám! Mám prosbu, na grafiku jsem úplná lama, ale potřeboval bych dát do 3D jedno logo. Pomohl by mi s tím někdo prosím?


V jakém programu ?

_________________
i_m_a_g_e


29 čer 2009, 13:36
Profil
Private
Private

Registrován: 04 lis 2008, 18:39
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Spíše bych rád někoho poprosil, jestli by to nepřevedl on, protože jednák jsem na to levý a jednak než bych se s tím programem naučil, budou mé děti v důchodu. :) To logo mám ve formátu .cdr a .ai Nevím, zda je to vůbec možné.


29 čer 2009, 14:20
Profil
Private
Private

Registrován: 03 led 2008, 15:54
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Navrhuji veřejné klání o nejlepší logo pro "garage". Jsme tu samí amatéři, tak si myslím, že by to šlo.

Pokud "garage" souhlasíš, tak zveřejni maximum info jak by sis to zhruba představoval (barvy, materiály, umístění, atd.)
Ulož někam svoje logo a uvěď zde link.


29 čer 2009, 18:39
Profil
Private
Private

Registrován: 04 lis 2008, 18:39
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Whaw, tak to jsem nečekal! :)
Barvy jsou dány, umístění bude do budoucna na všech možných materiálech a reklamních materiálech, jako např. letáky, bannery, plakáty, ale i třeba na tričku. Jsou to plány do budoucna, zatím nevím, jestli se to vůbec rozjede. :)
Tady jsou linky na logo ve formátech .cdr a .ai:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Logo mi udělal kámoš za flašku dobrého vínka, tak navrhuji stejnou odměnu? :)


29 čer 2009, 19:21
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 bře 2009, 17:13
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

počkej chceš udělat jako 3D model a nebo 3D objekt v corel draw? Jinak koukal sem teda nato logo ale nevím no na můj vkus nedotažený dokonce a hlavně ty barvy atd ... ale to je jedno tvoje věc je to jen můj názor ale nápad to není uplně špatnej no ;) a jestli logo za flašku či krabici vína tak to si natom pěkně vydělal :D já dělám návrhy log většinou po 15verzích a 30návrzích za 8-14tisíc :D a to je ještě levný protože nemám zatím 4roky praxe asi jen pul roku no jinak bych mohl mít až 30tis za pár návrhů ale mám na to všechno školu ;) konkretně grafiku (nejen na pc) a programování atd, 3D dělám prozábavu když je čas mám i rozdělaný kousek hry .. jinak 3D model loga by šel klidně můžu zkusit z toho tvýho pak sem dám nebo ti to pošlu až přídu domů

_________________
i_m_a_g_e


30 čer 2009, 02:44
Profil
Private
Private

Registrován: 04 lis 2008, 18:39
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Tak zjišťuju, že nevím co chci! V názvosloví se ztrácím. Jde ať je to logo prostorové.
S tím logem to bylo tak, že jsem ho zadal profi firmě se 3 grafiky, do týdne mělo být hotovo. Když jsem je po měsíci zaurgoval, přišlo mi tohle
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Trochu jsem se zděsil a rozeslal to logo známým k vyjádření. Jeden kamarád z reklamky mi řekl, že to nedělal grafik, ale prase, no a druhý, co dělá architekta napsal, že je to hnus a ať se odpoledne stavím s flaškou, že něco spácháme. Takže máš pravdu, určitě by na tom bylo co dotahovat, ale byl jsem mu vděčný, za rychlou a hlavně pro mně použitelnou práci.


30 čer 2009, 05:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze